Перейти до змісту

Вибір зимової резини потрібна допомога


Рекомендовані повідомлення

14 минут назад, host1303 сказал:

Яка ширина шини краще на зиму?

175/65

чи

185/60

?

Байдуже, той сантеметр ширини великої ролі не відіграє. Тут більше роль буде грати тип протектора.

Різниця буде відчутна, наприклад, при ширині 175 і 205

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Потрібно придбати гуму зимову.На зад ще 2 колеса зиму від"їздять.Гума 13-го року,але протектор норм,гриж,гуль немає.Хочу на перед придбати і поставити шиповану.Водійский стаж 16 років,але ніколи на ній не їздив.Авто,передній привід.Гума 215/60/16 .Впринципі 70% часу їздитиму в місті.Зважаючи на наші зими,крайніми роками,незнаю чи варто ставити шипи,чи може ліпучку.

 Порадьте з власного досвіду хто катав/катає шипи.Переваги і недоліки.І якщо брати,таки шиповану,то якого бренду.Дякую.

 Зю.Тільки,будь-ласка,з власного досвіду.Без домислів і припущень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, zigorko сказано:

чи варто ставити шипи,чи може ліпучку.

тобі мало холіварів на цю тему в інеті?! :D чи думаєш, шо тут буде інакше, "без домислів і припущень"? ;) 

Їздять і на липучках, і на шипах, і ніхто ж їх не змушує на тому їздити, а значить є люди, котрі рахують кращими "шипи", і рівно так само є ті, які обрали липучку, а тому так само буде й тут - одні будуть за одне, а другі - за друге. А їздити все-одно тобі, тому ти сам і повинен для себе обрати сам. Інфи в інеті валом.

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євгеній,порадьте з власного досвіду.Водіюєте на такій гумі? 

Зю.Інет-читаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, zigorko сказано:

Євгеній,порадьте з власного досвіду.Водіюєте на такій гумі? 

:) якщо я відповім - то холівар і почнеться ;) 

(t9006.gifя на липучці зимою їжджу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, zigorko сказано:

Зважаючи на наші зими, крайніми роками, незнаю чи варто ставити шипи, чи може ліпучку. 

Якщо попередні роки авто було на липучці і справлялось з керуванням, то можна і не міняти на шипи.

Була в мене минулий рік липучка ненаправлена, малюнок був влаштований так, що праві колеса (переднє і заднє) виводили сніг у внутрішній підкрилок, а ліві - збирали під себе, в результаті при гальмуванні машину заносило завжди в праву сторону при прямому положенні руля.

 

5 годин тому, zigorko сказано:

 Порадьте з власного досвіду хто катав/катає шипи. Переваги і недоліки.І якщо брати,таки шиповану,то якого бренду.Дякую. 

Купив GoodYear, бренд американський, вироблено в Польщі, шипи зроблені за якоюсь шведською технологією (не гострі, а заокруглені).

Поставив, покатався, шум збільшився, але руль "не пливе" як на попередній резині.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво. якби Любарт вибирав зимову гуму, він би брав ліпучку чи шипи?

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ha3aP сказано:

От цікаво. якби Любарт вибирав зимову гуму, він би брав ліпучку чи шипи?

Ну підкова то технічно ніби шип..

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Як на мене, то на літо має бути літня резина. Всесезонка і зимою не дуже, і літом тако собі)

Змінено користувачем Selbeor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Selbeor сказано:

Всесезонка і зимою не дуже, і літом тако собі)

А літом в болоті і під час дощу я думаю, що вона буде краща за літню.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожному своє) 

У вас же немає всезезонних черевиків, в яких ви ходите і літом і зимою:rolleyes:

Не може резина одинаково добре себе вести і літом і зимою, в +30 вона по-любому "попливе", і воду вона в дощ буде значно гірше відводити ніж літня, яка під це заточена.

Змінено користувачем Selbeor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне нерозумне питання

шини розмірів 175/65 і 185/60 мають однаковий індекс навантаження: 82

Але чому? Якщо висота даних шин однакова, а ширина останньої більша на 6%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.03.2021 в 21:21, Selbeor сказал:

Кожному своє) 

У вас же немає всезезонних черевиків, в яких ви ходите і літом і зимою:rolleyes:

Не може резина одинаково добре себе вести і літом і зимою, в +30 вона по-любому "попливе", і воду вона в дощ буде значно гірше відводити ніж літня, яка під це заточена.

то ж так )) а придумали її й випускають, просто щоб була )) щоб люди знали, що її не треба купувати ))

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/3/2021 at 9:21 PM, Selbeor said:

Кожному своє) 

У вас же немає всезезонних черевиків, в яких ви ходите і літом і зимою:rolleyes:

Не може резина одинаково добре себе вести і літом і зимою, в +30 вона по-любому "попливе", і воду вона в дощ буде значно гірше відводити ніж літня, яка під це заточена.

Приклад з черевиками загалом заслуговує на життя. Імхо, є широти, де у моделях весна/осінь можна комфортно пересуватися більшість часу :) 

Зловив колись авто в Бельгії (наче) на всесезонці (не джип). Поїздив 1,5 роки вже в нас - не моє, хоч і суттєвих незручностей не відчув (літо було місцями жарке тоді, а зима - практично без снігу). В наших краях, здається, всесезонку чомусь сприймають як "взув і забув", а за кордоном всеодно їздять на шиномонтаж перевірити роботу коліс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Придумали для економних та неквапливих.

так вот я більше 90 не їжджу а зимою ще й геть малий кілометраж... то щось дуже задумуюся про всесезонку :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, vampirich сказал:

так вот я більше 90 не їжджу а зимою ще й геть малий кілометраж... то щось дуже задумуюся про всесезонку :)

Тоді можеш сміливо брати. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, host1303 сказано:

І ще одне нерозумне питання

шини розмірів 175/65 і 185/60 мають однаковий індекс навантаження: 82

Але чому? Якщо висота даних шин однакова, а ширина останньої більша на 6%

тут різниця у висоті профілю, 185 сама резина ширша, краще дивиться на авто, і профіль вищий менше добиватиме на ямах. Головне дивитися чи в арку увійде по висоті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

тут різниця у висоті профілю, 185

Неуважний

185/60 проти 175/65

11.1 проти 11.38 різниця висоти: 2,5% тобто фігня

Але ширина більша на 6%

І нагрузити можна 475 кг що на те, що на інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...