Перейти до змісту

Швидкість навпіл


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, case_l сказал:

я завжди дивлюсь онлайн з торнентів , качаю послідовно файл і все.

на половині перегляду фільму в мене докачується і роздається весь файл

Це як варіант. Бо просто онлайн, і навіть хвалені ейс стрім, всеодно часто підтуплюює, глючить і тд. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу що цього не можна зробити) зараз і з мобілок можна, я говорю що особисто мене онлайн не влаштовує ні в якому виді, починаючи від нестабільності, закінчуючи якістю ( я писам вище про ейстрім) Не бачу пробоеми почекати 20-30хв поки стягне 1080p фільм. А часом і серіальчики 1 сезон під 100гіг тягну, воно собі лежить на харді і без проблем можна роздати медіасервером хоч на телефон хоч на ноут і тд... без лагів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

для збереження нервів обох сторін їм варто було б вибачитися, повернути гроші за цей місяць, повернути гроші за підключення і припинити дію договору

я цього не просила. Якщо уважно прочитати що я хочу, то зрозумієте.

Так багато флуду, а по суті запитання є що сказати, не вирішуючи що і як мені дивитись? я не хочу щось взагалі качати на комп, мені це не потрібно.

 

49 минут назад, vampirich сказал:

Просто з цікавості 

https://speedtest.org.ua/en

А цей кіко покаже?

У вас роутер? Чи з'єднання напряму до компа -ноута кабелем провайдера?

напряму. Спробувала одночасно запустити.


 

Спойлер

 

1.jpg

2.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, natalka) сказано:

я цього не просила. Якщо уважно прочитати що я хочу, то зрозумієте.

це була порада для провайдера, для збереження нервів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

10 минут назад, natalka) сказал:

я цього не просила. Якщо уважно прочитати що я хочу, то зрозумієте.

Так багато флуду, а по суті запитання є що сказати, не вирішуючи що і як мені дивитись? я не хочу щось взагалі качати на комп, мені це не потрібно.

 

напряму. Спробувала одночасно запустити.


 

  Показать контент

 

1.jpg

2.jpg

 

 

 

 

Вам ніхто не вказує що і як дивитись) А тема взагалі дивна, у вас чудові показники . 100на100 я за 10 років пару раз бачив. Проблема явно не в інтернеті. Вам пояснили, хочете максимальної швидкості - качайте торентами. А сайти по онлайн перегляду .самі по собі можуть тупити. Зараз київстар підключив боржникам на карантин 3мбіт, і навіть він горе з пополам тягне 1080... 720 ідеально (ютуб). Доречі ютуб як у вас показує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, AnimaNoir сказал:

Вам ніхто не вказує що і як дивитись. А тема взагалі дивна, у вас чудові показники . 100на100 я за 10 років пару раз бачив.  Доречі ютуб як у вас показує?

А яким чином вони чудові? Що майже на половину нижчі? Я хочу хоча би таку, як в мене була до грудня - завантаження біля 90 Мб. Вона в мене така була весь час. Тому я не хочу чогось надзвичайного, а лише намагаюсь зрозуміти що сталось і хотілось би все вернути взад.

Якщо зараз підвисання деяких сайтів зрозуміле (карантин, надмірне навантаження), то Ви ж читали що в мене проблеми почались з грудня?

Ютуб ніби нормально, але я там особливо не завісаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, natalka) сказано:

Так багато флуду

яка гарне слово флуд :)

його можна вжити коли  ну зовсім нічого не зрозуміло

 

от мої результати: 100Мбіт і на 1Гбіт передачі файла по мережі

Спойлер

n100.jpg

 

n1000.jpg

 

використовуючи методу:

7 годин тому, natalka) сказано:

Ну я перевірила сьогодні. Фільм 20Гб - середня швидкість завантаження по торренту 9,3 Мбайти (діапазон за весь час завантаження був від 7 до 10,4). Якщо перевести, то 9,3*8=74,4 Мб.

 

маю:

11.14Мбайт/с = 89 Мбіт

107.51Мбайт/с= 860 Мбіт

 

кому мені жалітися? що робити?

то жарт :)

 

а можна побачити такий ж тест?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна мені 5 коп?  Дякую!

Хлопчик з Лінуксом недарма приходив. Тому як 50% проблем з інетом криється у Вінді. Віруси всякі, і т.д. Проuрами які собі "резервують канал" чи порти чи ще щось. 

Під Лінукс відомих вірусів на пальцях 2-х рук все. І без дозволу root ніяка прога нікуди не полізе.

Між іншим.

Пуск- виконати (win+R) - cmd - netstat і результат (скріншот) сюди. При ВИМКНЕНОМУ торренті!!!!1

Глянемо, що і куди у вас лізе в нет.  Тест швидкості ще є на 2ip.ru

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnimaNoir сказано:

я говорю що особисто мене онлайн не влаштовує ні в якому виді, починаючи від нестабільності, закінчуючи якістю

Постійно качаю торентом 1080 і відразу вмикаю перегляд, нічого не лагає, не розумію що і нащо треба чекати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zheny@ сказал:

...Пуск- виконати (win+R) - cmd - netstat і результат (скріншот) сюди. При ВИМКНЕНОМУ торренті!!!!1

скріншот? там на екран навіть не влазить...

Я в приват скину цей файлік 

4 часа назад, Zheny@ сказал:

Тест швидкості ще є на 2ip.ru

ой, там взагалі "печальні" результати: 29 і 58

Який принцип дії всії цих тестів? Чому так відрізняються результати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, natalka) сказано:

Який принцип дії всії цих тестів? Чому так відрізняються результати?

різні сервери, віддаленість серверів, як провайдери ріжуть швидкість і т.д.

Моя "Воля " видає 88/90.

 

6 хвилин тому, natalka) сказано:

скріншот? там на екран навіть не влазить...

Мишкою виділити все і натиснути enter.

А потім вставити у текстовий файлик ctrl+v

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zheny@ сказано:

 

 

Мишкою виділити все і натиснути enter.

А потім вставити у текстовий файлик ctrl+v   

або  ctrl+a  і вставити (ctrl+v)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, bormotuha сказано:

або  ctrl+a 

 

в командній стрічці ctrl+a - НЕ ДІЄ! ;)

 

5456.PNG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, відпишу я. :) (якщо комусь цікаво)

@natalka)  написала мені в приват на рахунок "що не так з її інетом?" .

Народ, ви тут більшість крутитеся в навколо-комп'ютерній і комп'ютерній темі!

16 годин тому, Zheny@ сказано:

можна мені 5 коп?  Дякую!

Хлопчик з Лінуксом недарма приходив. Тому як 50% проблем з інетом криється у Вінді. Віруси всякі, і т.д. Проuрами які собі "резервують канал" чи порти чи ще щось. 

Під Лінукс відомих вірусів на пальцях 2-х рук все. І без дозволу root ніяка прога нікуди не полізе.

Між іншим.

Пуск- виконати (win+R) - cmd - netstat і результат (скріншот) сюди. При ВИМКНЕНОМУ торренті!!!!1

Глянемо, що і куди у вас лізе в нет.  Тест швидкості ще є на 2ip.ru

 

І я був правий.

Нетстат на компі клієнта показав дивну активність. І, як виявилося, з наводящих питань, комп "приторможував".

З чого було зроблено висновки про зараження ПК вірусом-майнером!  Рекомендовано було просканувати ПК утилітою CureIT. (Хоча це вже @natalka)  зробила сама, до того, як я написав це).

Результат перевірки.jpg

 

Ну і фінальний результат!

 

Швидкість після тестування.jpg

 

Ось так!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

Ось так!

Техпідтримка Київстару в тебе в неоплатному боргу. :) Нарешті їй, 2 місяці потому, перестануть виносити мосх. І особливо не з їх вини. Хоча, звичайно, набагато простіше звинувачувати інших, ніж для початку розібратися в собі. Така поведінка властива для більшості людей, на жаль. Винні всі навколо, крім мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в інтернета (провайдерів) взагалі важкі часи - багато сидять  вдома і хочуть дивитись онлайн фільми :)

В мене по тестах зі 100 мбіт якось витягує  90, але от фільми всерівно періодично підлагують, коли частіше, коли рідше. Причому таке буває і коли через ейс стрім з торрентів запускаю, і коли через TorrServe, і коли з онлайн сервісів типу ндрезки, філмікс і т.д.  Не завжди, бувають і "вдалі" дні, але буває і полагує цілий вечір. Походу аони просто не справляються з напливом самоізольованих :)

P.S. випереджачи питання - ні, я не самоізольований, після роботи ввечері фільми запускаю і по вихідних :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Serpent сказал:

Техпідтримка Київстару в тебе в неоплатному боргу. :) Нарешті їй, 2 місяці потому, перестануть виносити мосх. І особливо не з їх вини.

А тепер відпишусь я :D

Дійсно, дуже дякую Жені, що на відміну від всіх,  хто тут жалів бідного провайдера що я одненька "виношу" йому мозок (а Ви спробуйте достукатись ще до "живої" підтримки), він звернув увагу на нюанси і деталі в моєму описі проблеми і допоміг мені встановити причину.  Це в першу чергу, говорить про нього як спеціаліста і майстра своєї справи, який здатний в кучі інформації швидко знайти і побачити саме те що потрібно.

Чого не можу сказати, про більшість тут присутніх :rolleyes:

 

Я на компютері до карантину користувалась фактично лише інтернетом, тому всі підвисання які я помічала з грудня 2019 - я повязувала лише з швидкістю інтернету і ні разу не заглядала на завантаженість ЦП. А ще я сліпо вірила антивірусу Panda, який регулярно мені за результатами тестувань повідомляв що "угроз не обнаружено".  Наразі я його знесла і нікому не рекомедую. Звичайно що я була впевнена що в мене немає вірусів, а про віруси-майнери я взагалі ніколи і не чула. 

 

Після всіх ти дій, які я провела вночі ;), відразу впала завантаженість ЦП, і так, я вперше за 4 місяці побачила швидкість завантаження  по спідтесту 91Мб. 

Тому вірус - це дійсно причина і пояснення яке я і шукала. Я ж писала, я хочу реальних фактів, доказів - і я від них відстану. 

Але чи вона одна? Представникам і прихильникам провайдера рано радіти )))

Провівши повторне, контрольне тестування 2 години тому, слідкуючи за завантаження ЦП, спідтест наразі показазує 75-80 
Тому, найближчі пару днів я ще буду за цим всім спостерігати, пробувати і торренти (доречі хто має якусь ссилку десь на 40-60Гб? - реально не знаю що качати) і iPerf (якщо зможу осилити :D)

По iPerf мені ще хтось щось порадить?

Цитата

Дійсно  iPerf, якщо запустити на моєму компютері  покаже реальну швидкість в реальних умовах, чи він просто показує максимальну пропускну здатність з штучним трафіком? І чому саме 2 версія? На що звернути увагу при такому тестуванні?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, natalka) сказано:

він звернув увагу на нюанси і деталі в моєму описі проблеми

<skip>

Після всіх ти дій, які я провела вночі ;), відразу впала завантаженість ЦП

я десь в описі пропустив про завантаження ЦП?

 

1 година тому, natalka) сказано:

Це в першу чергу, говорить про нього як спеціаліста і майстра своєї справи, який здатний в кучі інформації швидко знайти і побачити саме те що потрібно.

ми і не сумнівалися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.04.2020 at 12:08, natalka) сказано:

Запустила при працівнику  Speedtest - швидкість 60 Мб. Він сказав що не знає що це за програма і звідки вона бере дані і це вообще його не цікавить.

Так для інформації, результати Speedtest можуть сильно відрізнятись від сервера до якого конектитись, і часто сервер вибирається не оптимально. Тому "в тупу" на результати тестів не варто орієнтуватись. Якшо є підозри на малу швидкість, то варто вручну протестувати декілька серверів, або якщо є знайомий мережевий адмін, то попросити дати доступ до iperf сервера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, natalka) сказано:

По iPerf мені ще хтось щось порадить?

Цитувати

Дійсно  iPerf, якщо запустити на моєму компютері  покаже реальну швидкість в реальних умовах, чи він просто показує максимальну пропускну здатність з штучним трафіком? І чому саме 2 версія? На що звернути увагу при такому тестуванні?

Так, iperf показує більш реальну картину пропускної здатності, і він більш гнучкий в налаштуваннях, що дозволяє виключити з впливу багато чинників які можуть впливати на результат.

Чому 2 версія? Версія клієнта має бути такою ж як і версія сервера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

я десь о писі пропустив про завантаження ЦП?

так.

Це я коли запідозрив майнера, перепитав чи навантаженості процесора немає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

так.

Це я коли запідозрив майнера, перепитав чи навантаженості процесора немає.

 

якщо я пропустив про загрузку ЦП о оригінальному описі - посипаю голову попелом від палених рошенок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

якщо я пропустив про загрузку ЦП о оригінальному описі - посипаю голову попелом від палених рошенок

Цього не було в описі, це було в переписці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Цього не було в описі, це було в переписці.

уф,  мені відлягло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...