Перейти до змісту

Швидкість навпіл


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Чи може хто підказати, в чому проблема? Є інтернет 50мбіт/сек від "Інтернет технологія". Було все нормально, але от уже другий день швидкість в 2 рази менша - 25 мбіт/сек (багато разів перевіряв через Speedtest). Дзвонив в контору, сказали, що на лінії негараздів немає. Роутер (TP-link WR740N) перезавантажував, версія прошивки наче б то остання і все те саме. Позавчора було добре, прокинувся - швидкості нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, YoungMan сказано:

Доброго дня. Чи може хто підказати, в чому проблема? Є інтернет 50мбіт/сек від "Інтернет технологія". Було все нормально, але от уже другий день швидкість в 2 рази менша - 25 мбіт/сек (багато разів перевіряв через Speedtest). Дзвонив в контору, сказали, що на лінії негараздів немає. Роутер (TP-link WR740N) перезавантажував, версія прошивки наче б то остання і все те саме. Позавчора було добре, прокинувся - швидкості нема.

1) Підключення до роутера відбувається напряму по кабелю чи ві-фі? 

2) скільки користувачів на роутері?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ukrainec сказано:

Підключення до роутера відбувається напряму по кабелю чи ві-фі?

До роутера напряму підключений кабель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Ukrainec сказано:

А якщо кабель на пряму до компа підключити, без роутера, що видає?

Пробував, але чомусь взагалі інтернет з'єднання немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, YoungMan сказано:

Пробував, але чомусь взагалі інтернет з'єднання немає.

Бо є прив"язка по маку...

якщо звичайне перезавантаження роутера не допомагає, то пропоную далі напрягати службу підтримки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Ukrainec сказано:

А якщо кабель на пряму до компа підключити, без роутера, що видає?

Хоча зараз спробував ще раз, нормально, є інтернет. Але всеодно 25 мбіт/сек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

 пропоную далі напрягати службу техпідтримки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, YoungMan сказал:

Але всеодно 25 мбіт/сек

Це скоріше схоже, що тарифний план змінився і по іншому пакету видає швидкість на половину меньшу. Якраз схоже, що з 1-го числа і почалось. Може збій у них у системі, взнавай у надавача послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Не знаю чи це підходяща тема, але поки напишу тут.

 

Сперечаюсь з Київстаром на рахунок швидкості домашнього інтернету вже 2 місяці :blink:... Ніяк не можем дійти до спільного висновку.

Суть проблеми така: швидкість по тарифу 100Мб, почала помічати що фільми онлайн в HD якості виснуть, навіть інколи сайти якісь підгружаються з затримкою (це ще до карантину!). 

Почала тестити швидкість через Speedtest по посиланню з їх сайту https://kyivstar.ua/ru/speedtest 

В результаті по цих даних, за лютий 2020 року середня швидкість завантаження 60-70 Мб, пінг 14-16. Вивантеження була в районі 90.

Написала скаргу в КС, прислали працівника перевірити кабель на наявність пошкоджень (з'єднання через кабель). Прийшов з ноутом на Лінуксі, підключив кабель, запустив iPerf, по результатах канал забезпечує швидкість 95Мб. Запустила при працівнику  Speedtest - швидкість 60 Мб. Він сказав що не знає що це за програма і звідки вона бере дані і це вообще його не цікавить.

 

Ок, продовжила спілкування з підтримкою. Підключили мені білий IP. Швидкість вивантаження тепер в районі 60-70 теж. Ніби й не повинна від того взагалі залежати, тут вже напевно дається взнаки перевантаженість деяких сайтів в період карантину.

Вони постійно нагалошують що з їх сторони проблем немає, і ніби натякають що можливо проблема з моїм компютером. Ну ОК, я ж  не проти, але давайте перевірим це. 

Я вже сама їм запропонувала підключитись до мого компа і потестити швидкість. Сказали що їм заборонено це, але я за бажанням можу сама скачати iPerf (обовязково 2 версію) і показати їм результати (ключ мали скинути, ще не скинули).

Також сказали що для себе, можу перевірити швидкість "завантаження" через торрент. Але така перевірка - це суто для мене, вони її результати враховувати не будуть.

Ну я перевірила сьогодні. Фільм 20Гб - середня швидкість завантаження по торренту 9,3 Мбайти (діапазон за весь час завантаження був від 7 до 10,4). Якщо перевести, то 9,3*8=74,4 Мб. 

 

Що можете порадити?

Дійсно  iPerf, якщо запустити на моєму компютері  покаже реальну швидкість в реальних умовах, чи він просто показує максимальну пропускну здатність з штучним трафіком? І чому саме 2 версія? На що звернути увагу при такому тестуванні?

Бо КС мені також постійно ніби натякає, що сервери сайтів які в мене підвисають, можуть бути перевантажені, то це ж не залежить від КС... А як же тоді виміряти реальну швидкість інтернету?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, natalka) сказано:

В результаті по цих даних, за лютий 2020 року середня швидкість завантаження 60-70 Мб, пінг 14-16. Вивантеження була в районі 90.

на фільми онлайн 60-70 - забагато, що вас не влаштовує?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя порохоботська думка:

інтернет то інтернет, ніхто нічого не гарантує

особливо домашній, особливо за 140 грн

особливо до серверів що знаходяться на іншій стороні планети

 

торенти хитріші, вони качають звідти де ближче і де швидше в дану "секунду"

 

 

ммм,

мій висновок, не варто кошмарити прова дурницями

 

 

1 година тому, natalka) сказано:

А як же тоді виміряти реальну швидкість інтернету?

а нафіга?

в тарифі мало б бути написано до 100 Мбіт

 

1 година тому, natalka) сказано:

Бо КС мені також постійно ніби натякає, що сервери сайтів які в мене підвисають, можуть бути перевантажені, то це ж не залежить від КС...

так і є,

якщо борда, раптом, підтормажує ми ж не до прова дзвонимо? правильно... ми клянемо порохоботів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, case_l сказал:

на фільми онлайн 60-70 - забагато, що вас не влаштовує?

Ну якби вони не підвисали б, то мене все б влаштовувало і далі. Я користуюсь КС вже й не памятаю з якого року (10 років точно), ще до 12.2019 року взагалі проблем не було.

А з 12.2019 вони зявились. І вони мене реально дратують. Якщо мені кажуть що можливо проблема в компютері, то я хочу не припущень, а доказів - і я від них відстану. Вони не можуть сказати  як перевірити, то я вже тут питаю. 

Я сама хочу перевірити. І якщо хтось може простими словами пояснити чому така різниця по тестах, то буду дуже вдячна.

 

3 часа назад, Zevs_Isver сказал:

...мій висновок, не варто кошмарити прова дурницями

від цієї дурниці яка зявилась відносно недавно, в мене псуються нерви, а це дуже погано :angry2:

і в них навіть є спеціальні підрозділи які займаються такими "дурницями".

 

3 часа назад, Zevs_Isver сказал:

...в тарифі мало б бути написано до 100 Мбіт...

в тарифі пише 100 (без до) і перед тим як писати скаргу я уточнила в провайдера максимально допустимі відхилення від цієї швидкості. Більше того, вони визнали що мої факти є обгрунтованими, тому вони буду вживати відповідні дії  Але там бюрократія - жесть. (тільки і перекидують з одного відділу на інший)

 

І от в прикладі з торрентом, "качають звідки ближче", то швидкість мала бути майже максимальна (а є 75). Ну так чому не 95 як по  iPerf ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, natalka) сказано:

від цієї дурниці яка зявилась відносно недавно, в мене псуються нерви, а це дуже погано :angry2:

згіден-згіден

 

то все заколот жидомасонів

 

6 хвилин тому, natalka) сказано:

і в них навіть є спеціальні підрозділи які займаються такими "дурницями".

для збереження нервів обох сторін їм варто було б вибачитися, повернути гроші за цей місяць, повернути гроші за підключення і припинити дію договору

 

 

 

Спойлер

ну і накрайняк якщо хочеться якісно-якісно то спочатку скачав  і потім вже дивишся

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, natalka) сказано:

І от в прикладі з торрентом, "качають звідки ближче", то швидкість мала бути майже максимальна (а є 75). Ну так чому не 95 як по  iPerf ?

може торент такий "вялий" попався

 

а ще може бути принципова помилка в обрахунках  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

ну і накрайняк якщо хочеться якісно-якісно то спочатку скачав  і потім вже дивишся

можна через торент послідовно файл качати і відразу дивитись, не треба чекати завершення завантаження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

можна через торент послідовно файл качати і відразу дивитись, не треба чекати завершення завантаження

якщо новий торент, і так всі зроблять - то буде не "рівномірне розприділення частин"

 

та й на 100 мбітах  качається фууууууух...... аж не встиг чаю зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто з цікавості 

https://speedtest.org.ua/en

А цей кіко покаже?

У вас роутер? Чи з'єднання напряму до компа -ноута кабелем провайдера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

4К то класс, а бітрейт?

 

в неї 60 мінімум вистачить і при вищому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Zevs_Isver сказал:

4К то класс, а бітрейт?

 

Це дані для Ютуб. Імхо дивитись фільми онлайн взагалі збочення. Тим більше коли швидкість 100мбіт. Звісно це не стосується винятків як то смарт тв і тд. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AnimaNoir сказано:

Це дані для Ютуб. Імхо дивитись фільми онлайн взагалі збочення. Тим більше коли швидкість 100мбіт. Звісно це не стосується винятків як то смарт тв і тд. 

я завжди дивлюсь онлайн з торнентів , качаю послідовно файл і все.

55 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

якщо новий торент, і так всі зроблять - то буде не "рівномірне розприділення частин"

на половині перегляду фільму в мене докачується і роздається весь файл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Імхо дивитись фільми онлайн взагалі збочення

ммм, а можна докладніше, чому це збочення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Звісно це не стосується винятків як то смарт тв і тд. 

навіть на ps3 можна було дивитись онлайн з торентів через showtime плеєр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...