Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

У сезоні 2018-19 Україна експортувала рекордні 2,4 тис. тонн білокачанної капусти, значно розширивши географію експорту, 
Це у 6,2 раза більше, ніж за аналогічний період сезону 2017/18, коли експорт цієї продукції становив лише 431 т капусти.
Основними покупцями української капусти в поточному сезоні стали Молдова, Польща та Румунія.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 часа назад, S30 сказал:

Захар, та закінчуй ти з таким позитивом

Закінчується позітіфф, а до виборів ще часу багато, от і шкребуть мох і болото... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та йому те що ми пишем чи просим "як соловю".

В нього свій особливий шлях.;).

Це ж треба мати стільки вільного часу і "натхнення" щоб тягнути весь цей "позитив" сюди.

Його б енергію та в роботу.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, S30 сказано:

Його б енергію та в роботу.:)

це і є його робота  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, case_l сказано:

це і є його робота  

:D Я не про ту роботу.

Як там в Райкіна було в ""Мислях рационализатора" - " Футбол — двадцать два бугая один мяч перекатывают! А вы выдайте каждому ну это... каток! Так они, 22 бугая, 22 бугая, да на полтора часа.... да на полтора часа и на 22 бугая... два пишем, семь на ум пошло. Они все поле заасфальтируют! " :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Протягом 2018 року Хмельницьке комунальне підприємство “Спецкомунтранс” заробило майже 1,4 мільйона гривень на метані, який видобувають на міському полігоні твердих побутових відходів, який добувають майже з півсотні свердловин, 
Після видобування, газ переробляють на електроенергію, яку продають. Від виручених коштів місто отримало 13 відсотків виплат та податків. Отримані гроші “Спецкомунтранс” витрачає на подальше облаштування і підтримання звалища.

На впровадження проекту добування метану інвестором було вкладено 20 млн грн. Крім того технологія відкачування метану не тільки приносить прибутки, а й значно зменшила ризики виникнення пожеж на полігоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Рівненщині у селі Забороль збудували нову амбулаторію. Заклад звели "з нуля" за три місяці.
Нині в амбулаторії встановлюють меблі та підбирають для роботи фахівців. За кілька тижнів – лікарі приймуть перших пацієнтів.
Загалом в області планують відкрити 34 нових амбулаторії. На їх будівництво з держбюджету виділено 232 млн грн. У кожному із таких закладів буде можливість використовувати послуги телемедицини, діятиме сучасне обладнання, новий медичний автомобіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Одеський автомобільний ремонтний завод" повернули у держвласність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 января Харьковский городской совет и компания «Cisco» начали совместную работу над проектом «Умный город».

Стороны договорились о том, Харьков будет использовать технические и программные решения «Cisco» для развития инфраструктуры, сферы безопасности, защиты экологии и других направлений, предусмотренных в проекте «Умный город». Речь идет, прежде всего, об управлении освещением, оптимизации городского автомобильного траффика и парковок.

«Мы активно работаем по «Smart City» более чем в ста городах мира, в том числе мегаполисах. Харьков как раз на том этапе развития, когда есть все составляющие, где мы можем быть эффективным партнером и экспертом», - заявил журналистам директоров по реализации компании «Cisco» Маркус Виссман.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Равликова ікра є дорогим делікатесом, ціна якого становить приблизно 150 доларів за 100 грамів. Таку ікру виготовляють у маленькому селі на Дніпропетровщині, 99% якої постачається до елітних ресторанів, країн ЄС та США

2. Партія повнопривідних трубовозів КрАЗ-6322, виготовлених ПрАТ «АвтоКрАЗ» у партнерстві із Львівським експериментальним механічним заводом, готуються до відвантаження одразу двом замовникам — ПАТ «Украгазвидобування» та ПАТ «Укрнафта»,
База спецтехніки — шасі КрАЗ-6322 (6×6), обладнане односкатним ошинуванням коліс із протектором для бездоріжжя. Двигун — Євро-5, потужністю 375 к. с., є передпусковий підігрівач двигуна, цифровий тахограф та комплект необхідного пристосування, призначеного для безпечної роботи людей та вантажівки.
Трубовози укомплектовані причепом-розпуском із жорстким телескопічним кріпленням та двома рядами жорстких коників. Спецмашини призначені для перевезення труб діаметром від 530 до 1420 мм, довжиною від 8 до 36 м.
Новенькі трубовози отримає ГПУ «Шебелинкагазвидобування», що в Харківській області, та ДНГ-НГВУ «Долинанафтогаз» із Івано-Франківщини.

3. «Укрнафта» отримала партію цистерн на базі вантажівок КрАЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Derik Tan – оператор, що працював з «Red Hot Chili Peppers» і Beyonce. 
Він народився в Гонконзі, 30 років жив у Лондоні, а у 2014 вирішив переїхати до Києва. 
Вперше відвідав столицю України аж у 1999 році. Зізнається, що тоді місто шокувало, проте здалося затишним і зачепило.
Коли сину виповнилось 18, Дерік прийняв рішення переїхати в іншу країну. До цього чоловік встиг пожити в Італії, Франції, Австралії й на Мальті, проте цього разу захотів чогось нового. І вибір пав на Київ.
«Життя дано для викликів, життя – це експеримент» – каже Дерік.
У листопаді 2013 у Деріка були тут зйомки, після яких бігав на Майдан, допомагав протестуючим. Тоді й зрозумів, що хоче жити серед таких людей.
Деріку подобається київська погода, транспорт й свіжі продукти.
Розповідає, що ходить на ринок купувати овочі, фрукти, потім готує для друзів.
А найбільше в захваті від людей, що завжди раді допомогти іноземному гостю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плани:


Цього року в Україні на будівництво, реконструкцію і ремонт доріг місцевого і державного значення в бюджеті передбачено понад 50 млрд грн.
Це рекордна сума за всі роки незалежності!
Серед ключових проектів – розбудова міжнародного коридору GO Highway (фінансування 4 млрд грн), ремонт траси Запоріжжя – Маріуполь, Миколаїв – Кропивницький, Дніпро – Решетилівка, Одеса – Рені, Павлоград –Лозова, Північний об’їзд міста Рівне, Львівський інвестпроект.
У планах – реалізація першого проекту з автоматичного зважування в русі на під’їздах до Києва Weight-in-motion.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"В 2018 г. зафиксировано динамичное развитие украинской «зеленой» энергетики. За год установлено 813 МВт новых мощностей, которые генерируют электроэнергию из возобновляемых источников. В установку 813 МВт мощностей объектов возобновляемой электроэнергетики инвестировано свыше 730 млн евро"
В частности, в течение 2018 года в Украине установили: 646 МВт солнечных электростанций; 70 МВт СЭС частных домохозяйств (данные за 9 месяцев); 68 МВт ветроэлектростанций; 13 МВт станций, генерирующих электроэнергию из биомассы; 12 МВт объектов, производящих электроэнергию из биогаза; 4 МВт малых ГЭС.

В общем, на сегодня в стране работают 2240 МВт мощностей, которые генерируют «чистую» электроэнергию, что в 1,5 раза больше, чем на конец 2017 года (около 1500 МВт).
Кроме того, в течение 2018 года установлено почти втрое больше мощностей возобновляемой энергетики, чем в течение 2017 года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плани Волинь:
ФГ «Перлина Турії» до кінця 2019 р. завершить будівництво сучасного молочного комплексу в с.Задиби Волинської області. 
«Наразі триває будівництво другого корівника. Загальний проект молочного комплексу передбачає 1800 голів ВРХ та 600 корів дійного стада. У планах — завершити будівництво до кінця 2019 року», — розповів голова господарства Володимир Яренчук.
Для здійснення амбітних планів, волинський фермер залучає інвестиції.
«Ми знаємо, що діють державні програми для підтримки галузі тваринництва. У 2018 році ми скористалися такою підтримкою та отримали часткове відшкодування від держави за кожного закупленого нетеля та будівництво. Претендуємо на їх отримання і у 2019 році», — додав він.
Племінне поголів'я корів ФГ «Перлина Турії» закупляє в іноземних колег. У 2018 році працювали з німецькими та польськими селекційними господарствами, в яких закупили близько 300 нетелів. Цьогоріч уже домовлено про поставку ще понад 300 голів нетелів з Польщі для комплектації другого корівника.

Для довідки: ФГ «Перлина Турії» 28 листопада 2018 року відкрило першу чергу молочного комплексу європейського типу на 300 корів. Комплекс оснащений доїльним залом шведської компанії DeLaval типу «карусель».
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а засіданні комісії з розгляду прав на експлуатацію повітряних ліній авіакомпанії Jonika було надано право літати за трьома новими напрямками, Державіаслужба опублікувала відповідні накази 5 лютого.

Авіакомпанії надали права виконувати польоти за напрямками:
Київ – Берлін (Німеччина) – 3 рази на тиждень;
Київ – Тирана (Албанія) – з 15 травня, 3 рази на тиждень;
Львів – Ербіль (Ірак) – 2 рази на тиждень.


Авіакомпанія Jonika зареєстрована у 2016 році й подала перші заявки в листопаді 2018 року. Повітряний флот авіакомпанії налічує літаки Boeing 737 1994 та 1999 років випуску.

Також авіакомпанія МАУ отримала дозвіл літати до Аддис-Абеби (Ефіопія) сім разів на тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2018 году мы продали товаров в страны Евросоюза больше, чем когда-либо за всю историю существования независимой Украины", 
 Украина стала пятым по объему экспортером агропродукции в Евросоюз.
 доля ЕС в структуре украинского экспорта составляет 42,6%, тогда как доля РФ - 7,6%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, zaHARE said:

В 2018 году мы продали товаров в страны Евросоюза больше, чем когда-либо за всю историю существования независимой Украины", 
 Украина стала пятым по объему экспортером агропродукции в Евросоюз.
 доля ЕС в структуре украинского экспорта составляет 42,6%, тогда как доля РФ - 7,6%.

 

"ЗаХАРЕ", враховуючи вашу "трудову діяльність" на цьому форумі за останній рік, особисто від мене до вас буде питання та одночасно пропозиція...

- за яку суму ви згідні так само як тут, тобто майже кожен день, попрацювати на російскому сайті в США на стороні України?

Всього-навсього, потрібно абсолютно кожен день так само як і тут (тільки навпаки) розшукувати в інеті та висвітлювати

(інколи потрібно змінювати ІР адреси щоб не забанили)  весь негатив в РФ та протилежний їхнім реаліям позитив України на російскомовному російскому сайті в америці...

Чекаю на вашу відповідь в приватних повідомленнях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, zaHARE сказано:

В 2018 году мы продали товаров в страны Евросоюза больше, чем когда-либо за всю историю существования независимой Украины", 

МИ продалі?? МИИ??? То де ж мої відсотки???

Ілі єто ВИ продалі? 

 

 

11 хвилин тому, zaHARE сказано:

авіакомпанії Jonika було надано право літати за трьома новими напрямками,

яке щастя привалило ... А по Україні коли дешеві рейси з'являться?

 

От читаю-читаю-тему про ці "покращення", а в гаманці ну ніфіга більше за останній рік не стало... Все менше і менше... Кредит хіба все більший і більший...

@zaHARE Мож я не в твоїй реальності живу? Мож ми в паралельних світах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Гнідавському цукровому заводі вперше в Україні отримали сертифікований органічний цукор з органічних буряків. Для отримання сертифікату була розроблена спеціальна схема виробництва без жодних домішок.

Виготовлення органічного цукру ініціювала компанія «Ріттер Біо Агро», яка виростила цукровий буряк за всіма органічними технологіями. Насіння для буряків було створене в Інституті цукрових буряків НААН, яке перед посівною кампанією нічим не оброблювали. Бур’яни в міжрядді довелося виполювали культиваторами з залученням ручної праці. Після сертифікації цукрові буряки відправили на переробку до Гнідавського цукрозаводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 лютого Печерський райсуд м. Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури в рамках кримінального провадження №42014000000001261 (щодо 19 млрд грн рефінансування, залученого Приватбанком в НБУ до націоналізації) та наклав арешт на майно низки “приватівських” структур (із забороною розпоряджатися і відчужувати відповідними активами):

Спойлер

 

- ПАТ «Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат» (177 одиниць залізничного рухомого складу - вагонів, напіввагонів, платформ, електровозів тощо);

- ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» (189 одиниць залізничного рухомого складу - вагонів, напіввагонів, платформ, тепловозів тощо);

- ПАТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» (246 одиниць залізничного рухомого складу - вагонів, тепловозів тощо);

- ПАТ «Дніпроазот» (683 одиниць залізничного рухомого складу - цистерн, мінераловозів, вагонів тощо);

- ТОВ «Агротермінал Логістік» (морський перевантажувально - складський комплекс зернових вантажів з причалом за адресою Одеська область, Лиманський район (Комінтернівський район) селищна рада Новобілярська, комплекс будівель і споруд №5);

- ТОВ «Скорзонера» (15 земельних ділянок за адресою Івано-Франківська область, м. Яремче, Поляниця);

- ПрАТ «Дніпрометалсервіс» (земельна ділянка за адресою м. Львів, вул. Промислова, 50/52, будівля під літ. «Н-5»);

- ТОВ “Приватофис” (9 офісних та інших приміщень в м. Дніпро, м. Харків, населених пунктах Волинської, Хмельницької, Донецької областей);

- ТОВ “Перспектива Інвестмент” (63 квартири і паркувальних місця переважно за адресою м. Дніпро, вул. Дзержинського (В. Вернадського), 35т);

- ВАТ «НДІавтопром» (офісне приміщення площею 6243,4 кв м за адресою м. Київ, вулиця Предславинська, 28 А);

- ВАТ «УкрНДІінжпроект» (майновий комплекс за адресою м.Київ, вул. Тургенєвська, 38);

- ЗАТ «Готель «Жовтневий» (будівля готелю площею 4927,6 кв м за адресою м. Дніпро, площа Шевченка, 4А);

- ТОВ «Укрінтерінвест» (адмінбудівля площею 3672,4 кв м за адресою м. Одеса, вул. Гоголя, 2);

- Тровелко Холдінгз Лімітед (адмінбудівля площею 4610,3 кв м за адресою м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 42б);

- ТОВ «Міжнародний аеропорт «Дніпропетровськ» (ангар для базового обслуговування літаків площею 12 343,5 кв м за адресою Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, село Старі Кодаки, вул. Аеродромна, 33);

- ПрАТ «Аеробуд» (нежилий будинок (літ.А, А1) площею 5 803,4 кв м та нежилий будинок (літ.В) площею 15 668,6 кв м за адресою м.о Київ, вул. Пшенична, 4);

- ПрАТ «Кобос» (будівлі літера «В» та літера «Г» площею 1739,4 кв м за адресою м. Київ, вулиця Предславинська, 19);

- ТОВ «Жовтневий-14» (житловий комплекс за адресою м. Дніпро, вул. Ворошилова (с. Єфремова), 21к);

- ТОВ Гаджибей (34 земельні ділянки за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, Дільницька сільська рада, масив «Золотий берег»);

- ПАТ «Проектно-пошуковий інститут Південмедбіосинтез» (торгівельний павільйон (корпус № 1 літера «Б», корпус №2, літера «А») за адресою м. Одеса, вул. Космонавтів, 32);

- ТОВ «ІММЕ» (нежилий будинок (літера «А») площею 6921,1 кв м за адресою м. Київ, проспект Московський (проспект Степана Бандери, проспект Червоних Козаків), 34;

- ТОВ «Поділ Нерухомість» (нежилі приміщення житлово-офісного будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом (в літ.Ж) площею 10 800,2 кв.м. за адресою: м.Київ, вул.Фрунзе, 23;

- ТОВ «Акватера» (приміщення за адресою м.Дніпро, вул.Чкалова, 27);

- ТОВ «Арлан» (приміщення за адресою м. Дніпро, вул. Чкалова, 27);

- ТОВ «Ерлан» (об`єкти нерухомого майна заводу з виробництва напоїв і соків за адресою м. Дніпро, вул. Берегова (АНД район),135);

- Pennylane - Comercio Internacional LDA (літак Boeing 767-300).

 

джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

На Гнідавському цукровому заводі вперше в Україні отримали сертифікований органічний цукор з органічних буряків. Для отримання сертифікату була розроблена спеціальна схема виробництва без жодних домішок.

Виготовлення органічного цукру ініціювала компанія «Ріттер Біо Агро», яка виростила цукровий буряк за всіма органічними технологіями. Насіння для буряків було створене в Інституті цукрових буряків НААН, яке перед посівною кампанією нічим не оброблювали. Бур’яни в міжрядді довелося виполювали культиваторами з залученням ручної праці. Після сертифікації цукрові буряки відправили на переробку до Гнідавського цукрозаводу.

Схоже, так в Україні органічний цукор виробляли завжди ;)

Люди їздили "на буряки" якраз для того, щоб використовувати ручну працю для їх обробки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про цей "позітіфф" чомусь мовчок... :)

Боротьба з корупцією в Україні: в МВФ не побачили результатів

Спойлер

У МВФ відзначили, що в Україні були створені установи, які допоможуть боротися з корупцією.

 
У Міжнародному валютному фонді вважають, що Україна повинна зосередитися на проведенні земельної реформи і приватизації, оскільки це досить перспективні сектори з точки зору припливу інвестицій. Про це сказав постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, пише УНН у вівторок, 12 лютого.
 
За його словами, за останні 5 років було багато зроблено в різних сферах, але Міжнародний валютний фонд поки не побачив радикальних змін рівня корупції в Україні.
 
"Ми поки не побачили радикальних змін у рівні корупції. Хоча були створені установи, які допоможуть боротися з корупцією", - сказав Люнгман.
 
Раніше стало відомо, що Україна цьогоріч отримає два транші від МВФ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, ForZa сказал:

А про цей "позітіфф" чомусь мовчок... :)

Боротьба з корупцією в Україні: в МВФ не побачили результатів

Побороти корупцію не можливо ;)

Так як корупційні відносини - це договірні відносини, цебто нормальні людські відносини, котрі з якихось причин стали не законними.

Чомусь найефективніший метод зменшення корупції - ліквідацію породивших її законів, у нас зовсім не використовують :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію,що це стосовно того,що був в "гражданці":
 

Цитата

 

Слідчі Центрального апарату ДБР повідомили про підозру працівнику Подільського управління поліції Головного управління Нацполіції м. Києва у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством, під час затримання громадських активістів 9 лютого у приміщенні Подільського управління поліції (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

Процесуальне керівництво кримінального провадження здійснюється Департаментом організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних справ підслідних ДБР.

За результатами досудового розслідування встановлено, що працівник поліції, ображаючи особисту гідність одного з активістів, умисно вчинив дії, які:

– явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень;

– супроводжувалися насильством.

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади.

У разі доведення вини, поліцейському загрожує покарання на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...