Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Давно таких дибілів не бачив, прямо посеред зупинки, як їхали тролейбуси я не знаю.

post-23661-0-41238600-1438457870_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сайт для скарги на порушників http://badparking.in.ua/

Я боюсь я разорюсь на конвертах пока дойду домой и перефоткаю всех удодов.

Процедура отправки жалоб какая то унылая-заполни онлайн форму....распечатай ее и отправь почтой. После этого мало кому захочется после рабочего дня еще идти искать где распечатать можно, заполнить конверт и отослать. Так зделайте просто онлайн форму без всякой бумажной волокиты-но тогда их закидают фотками.

Змінено користувачем Zerotul
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я боюсь я разорюсь на конвертах пока дойду домой и перефоткаю всех удодов. Процедура отправки жалоб какая то унылая-заполни онлайн форму....распечатай ее и отправь почтой. После этого мало кому захочется после рабочего дня еще идти искать где распечатать можно, заполнить конверт и отослать. Так зделайте просто онлайн форму без всякой бумажной волокиты-но тогда их закидают фотками.

"С волками жить - по волчьи выть". Держава наша, така правда, працює по справжньому лиш в такій формі. Якщо онлайн і в інтернеті - то це те саме, що на паркані, хіба моральний вплив. ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто не зміг не зфотографувати цей пістець.

Місце дії - початок Дубенської, зліва - Зефір, дорожка на ліво веде до Лапроаг і Сандаля (по ній спокійно могли їхати машини).

Скажу більше, по всій Дубенській до 7-мої школи не було припарковано ні однієї машини, біля зефіра була припаркована одненька.

TjYK.jpg

Змінено користувачем Arden
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто не зміг не зфотографувати цей пістець.

Місце дії - початок Дубенської, зліва - Зефір, дорожка на ліво веде до Лапроаг і Сандаля (по ній спокійно могли їхати машини).

Скажу більше, по всій Дубенській до 7-мої школи не було припарковано ні однієї машини, біля зефіра була припаркована одненька.

TjYK.jpg

МОлодець, він машину в тіньку поставив, шо ви гоните:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОлодець, він машину в тіньку поставив, шо ви гоните:-)

так там вся дубенська один сплошний тіньок :_07: , я, навіть, не знаю як можна назвати того водятла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто не зміг не зфотографувати цей пістець.

треба було б ще сфоткати так, щоб номерні знаки було видно.

країна Луцьк повинен знати своїх хероїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ мій пост #2371 хтось мінуснув не понятно за що, напевно власник того течика....

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ мій пост #2371 хтось мінуснув не понятно за що, напевно власник того течика....

Взагалі Ваша фотографія нічого про парковку автомобіля на ній не говорить. Абсолютно нічого. В таких випадках завжди існує ймовірність того, що справа і зліва від VW стояли інші машини, а він вже припаркувався як міг. Згодом ті машини поїхали, а бус вийшов винним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ мій пост #2371 хтось мінуснув не понятно за що, напевно власник того течика....

мінуснув я. Незрозуміло за що? - почитай тему Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ мій пост #2371 хтось мінуснув не понятно за що, напевно власник того течика....

мінуснув я. Незрозуміло за що? - почитай тему

Взагалі-то він приїхав після мене і я бачив як він паркувався. Самі так паркуєтесь що оправдовуєте його? )))))

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АС0578АМ. Волі-Шопена. паркування на переході. і таких оленей до десятка у тиждень. починаючи з інкасаторів і закінчуючи тп. зріє бажання притащити додому цеглину

http://board.lutsk.ua/imgstore2/6U5

http://board.lutsk.ua/imgstore2/6UM

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитаю тут, вибачайте якщо що))) якщо у багатоповерхівці на 1му поверсі зробили магазин і поклали бруківку, чи можна там паркуватись мешканцям будинку, на облагородженій землі поблизу магазину? Там ставить автівку власник, проганяє та репенить якщо ставлять мешканці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитаю тут, вибачайте якщо що))) якщо у багатоповерхівці на 1му поверсі зробили магазин і поклали бруківку, чи можна там паркуватись мешканцям будинку, на облагородженій землі поблизу магазину? Там ставить автівку власник, проганяє та репенить якщо ставлять мешканці.

Якщо він має на цю ділянку право власності (хоча сумніваюсь), то паркуватися можеш тільки з дозволу власника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фахово запаркувався (місце для нормальної парковки є позаду мене)

Ти пройдись по дворах Кравчука 26, прозрієш.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фахово запаркувався (місце для нормальної парковки є позаду мене)

Ти пройдись по дворах Кравчука 26, прозрієш.

А на кравчука 15 взагалі суцільну парковку з двору зробили
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз Романюк робить акцію з популяризації себе серед окремих мешканців нашого міста - проводиться ремонт прибудинкової території в дворі по вул 8 березня, 33. То, потрібно відати належне, проїжджу частину і місце для паркування транспорту значно розширили, не завдавши шкоди дитячим ігровим майданчикам. Вся проблема наших дворів в тому що вони проектувались і будувались напевне по старих, радянських ДБНах, коли автомобілів у простих смертних було значно менше, тому біля будинків зазвичай місце для 3-5 автомобілів...

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, що забудова спального району не пердбачає достаньої кількості парковок. Але це не звільняє паркувальників від обов'язку не порушувати правила і не створювати незручності для оточуючих.

Отаку картину сповтерігаю по сусідству. Облюбували собі постійне місце на газоні, хоч і поруч є де стати, незавадивши нікому.

post-2742-0-33147000-1439803591_thumb.jppost-2742-0-52334700-1439803601_thumb.jp

Аналогічну проблему паркування на газоні перед нашим будинком вирішили вкопуванням штирів.

А ще б позабирати "черепашки" яким власники не користуються і автівки, що також стоять роками і претворюються у металобрухт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз Романюк робить акцію з популяризації себе серед окремих мешканців нашого міста - проводиться ремонт прибудинкової території в дворі по вул 8 березня, 33.

Хоч один з бувших мерів робив ремонт прибудинкової території? Ремонт доріг у дворах?

А за місця для парковки влучно сказано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...