Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

не сфоткав, бо не було як..

Але вчора біля парку іще ті, хто паркувався паралельно дорозі на тратуарі - то пів біди, по траві можна було об"їхати

А пару було дибілів, які припаркувалися діагонально впритик до кущів. То їх з коляскою окрім як по дорозі не було як об"їхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пару було дибілів, які припаркувалися діагонально впритик до кущів. То їх з коляскою окрім як по дорозі не було як об"їхати

Напевно варто виховувати царапинами. І зразу Lamina прибуток матиме :)
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора зранку власник буса прозрів, коли побачив два порізаних колеса. Сусіди вже давно скаржились на те, що паркується на газоні. Вчора вечором на правому передньому стояла запаска, під лівим домкрат. Власник ночував в бусі...

p0h3d.jpg

Змінено користувачем xforester
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно сусіди надуркуваті й заздрісні. Там газон як з мене космонавт, дитяча площадка також далі...

З.И. Сам знімаю гараж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ставили б машини - був би газон.Логічно?

Не логічно. Там між деревами машиною не станеш, а газону немає. Може тому, що ваші любі песики там справляють нужду? Логічно?

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Херой дня:

простояв він так мінімум годину, заблокувавши одну машину в "кишені" і не даючи запаркуватись людям, що живуть в будинках навколо. На перший раз написали послання маркером на склі, на наступний обіцяли цвяхом на фарбі...

post-56-0-90322300-1433360573_thumb.jpg

post-56-0-93913000-1433360578_thumb.jpg

Змінено користувачем keepo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ставили б машини - був би газон.Логічно?

Не логічно. Там між деревами машиною не станеш, а газону немає. Може тому, що ваші любі песики там справляють нужду? Логічно?

))) Не логічно.Я там не живу, песика не маю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно сусіди надуркуваті й заздрісні. Там газон як з мене космонавт, дитяча площадка також далі...

З.И. Сам знімаю гараж.

Яка хєр різниця, є там газон\не має там газону - там точно не має парковки. Сусідів підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора зранку власник буса прозрів, коли побачив два порізаних колеса. Сусіди вже давно скаржились на те, що паркується на газоні. Вчора вечором на правому передньому стояла запаска, під лівим домкрат. Власник ночував в бусі...

p0h3d.jpg

Якщо воно довб@йоб, нехай далі ночує.)) Подивіться як вже просів бордюр із-за таких дибілів, ще трішки і не буде видно де газон а де дорога, а так ТОЧНО! немає бути, в мене в дворі на Конякіна також так по чу-чуть починалося спочатку один хєр,потім другий, потім просів бордюр і всі хто приїздив почали тупо пакуватися на газоні бо так викатали газон що бл@ть тепер навіть і не здогадаєшся що там колись росла травичка.

PS: тупо людська лінь і бидлячість, а і ще неповага до сусідів.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цієї ночі бусика вже не було...

Все-таки напевно найшов місце де поставити по правильному напевно.

Не знаю як хто, я рахую, що якщо нормально паркуватися біля під"їздів, то хай ті легкові стоять, но на рахунок бусів - то тільки стоянка. Якщо ти маєш буса їздиш на ньому, заробляєш гроші , то щоб нормально він ніч переночував - тільки стоянки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цієї ночі бусика вже не було...

Все-таки напевно найшов місце де поставити по правильному напевно.

Не знаю як хто, я рахую, що якщо нормально паркуватися біля під"їздів, то хай ті легкові стоять, но на рахунок бусів - то тільки стоянка. Якщо ти маєш буса їздиш на ньому, заробляєш гроші , то щоб нормально він ніч переночував - тільки стоянки.

Не вигороджую власника буса, але ви неправі. Яка різниця бус-не-бус? Що, нема легкових що під дві тони? А джипи, від них що, менше проблем, кліренса, ваги? На легкових автівках теж люди їздять, гроші заробляють - теж на стоянку щоб ніч ноомально переночувати?

Є прибудинкова територія котра спеціально призначена для парковки та руху автівок. У мене був Трафік довга база, то теж саме, що спринтер коротка по довжині, був і гольф і інші автівки, але чомусь завжди нормально паркуюсь де положено і ніхто не нарікне не залежно на якому конику приїхав. Але є в моєму дворі як бидло жителі, котрі портять майно, так і бидло водії, котрі ''вміють'' паркуватись. Не прив'язуйтесь до типу ТЗ, прив'язуйте притензії до прокладки між переднім лівим сидінням та кермом...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навпроти прокуратури, як паркувались як мудаки, так і паркуються.

ЦЕй на Ауді взагалі прямо на повороті, щей з метр від бордюри..

І пох їм на рейди.....

post-7581-0-20854400-1433855072_thumb.jppost-7581-0-19991600-1433855200_thumb.jp

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Denys Bigus

17 год. · Змінено ·

О мудаках и парковках. Хорошие новости - их можно будет наказывать. Анонсирую третий проект Канцелярской сотни в 2015 году. Почитайте, мы готовим реально хороший инструмент, которым легко будет пользоваться.

Итак, юристы компании Юскутум впряглись и нашли юридический путь, как можно не перегреваясь наказать упыря штрафом. И разработали форму заявления.

Это заявление отправляется с телефона, с прикладыванием фоточки. В идеале всё работает так: Сделал фото, отметил пару галочек, нажал кнопку "отправить" и пошел дальше. До следующей машины.

Приложение для телефона пилит Дмитрий Чаплинский. В ходе подготовки он уже устроил несколько "картельных рейдов" и нащелкал тысячи мудаков.

Фоточки мудаков конвертировали в идеальные заявления в органы (Юскутум готовил) и... А вот тут аллес. МВД не использует электронную почту. Одна электронка на весь Киев, блджад. И та - пресс-службы. Причем парадокс в том, что заявление по электронной почте МВД должно принять. Только ни одной почты райотдела нигде в открытом доступе нет. И даже Терещенко фотку не отправить, потому что его уже уволили ггг.

В общем, если вы знаете действующие адреса электронной почты райотделов Киева - напишите мне, и к концу лета мы устроим фотоохоту.

В принципе, в МВД же еще есть Эка. И новый начальник ГАИ продвинутый молодой айтишник, вроде. Было бы здорово сделать совместный централизованный пилотный проект. Всё исполнение на нашей стороне. От МВД ничего не нужно, кроме доброй воли и минимального содействия.

Если можете познакомить с кем-нибудь адекватным по этой части - буду очень признателен.

АПД. О, Vladyslav Kryklii - давайте попробуем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это заявление отправляется с телефона, с прикладыванием фоточки. В идеале всё работает так: Сделал фото, отметил пару галочек, нажал кнопку "отправить" и пошел дальше. До следующей машины.

А ще зробити так, щоб за кожну відправлену заяву, по якій буде стягнуто штраф, 15% штрафа капали автору заяви - ох і попре фотополювання! :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку, на вул. С. Бандери (навпроти прокураторської обітелі) припаркувалися два "КРАСАВЦА" на тротуарі (один перед одним), змушений був виходити на проїзджу частину аби обійти ці "Чудові зілізяки". Дякую водіям, які проїзджаючи - пропустили з розумінням.

post-13356-0-60757900-1434101239_thumb.j

post-13356-0-99342200-1434101249_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще зробити так, щоб за кожну відправлену заяву, по якій буде стягнуто штраф, 15% штрафа капали автору заяви - ох і попре фотополювання! :)

Ну, тоді для цього потрібно буде вказувати свої персональні дані. Щоб знали куди нараховувати 15%. Ну із тієї суми ще буде відраховуватися податок на прибуток. Ну і звісно, все це повинно бути прозоро!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это заявление отправляется с телефона, с прикладыванием фоточки. В идеале всё работает так: Сделал фото, отметил пару галочек, нажал кнопку "отправить" и пошел дальше. До следующей машины.

А мене цікавить ось що - хто в цій ситуації буде платити штраф? Якщо, наприклад, сфоткали машинку, що стоїть не по правилах, але водія нема за кермом. Вішати штрафи на власника? А як тоді бути з тими, хто їздить по дорученню чи техпаспорту?

Або ж інший приклад - машинка стоїть під знаком з ввімкненою аварійкою. Як по фото зясувати, була це вимушена зупинка чи ні?

Змінено користувачем RePlay
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

черговий набір фото ( давно мав викласти )

постійне місце порушень правил паркування біля драм.театру (в день вистав)

post-5395-0-51522700-1434115588_thumb.jp

post-5395-0-84632900-1434115597_thumb.jp

post-5395-0-36644000-1434115615_thumb.jp

post-5395-0-11236600-1434115620_thumb.jp

post-5395-0-91660800-1434115626_thumb.jp

post-5395-0-13721200-1434115634_thumb.jp

post-5395-0-33704800-1434115643_thumb.jp

post-5395-0-36895400-1434115652_thumb.jp

post-5395-0-47952100-1434115659_thumb.jp

зробивши коло біля театру побачив " варта порядку " , підійшов привітався ( стояли 3-4 персони ) спитав чи порядок на дорозі до них відноситься ? чи не могли б вони викликати даївців та зафіксувати порушників.? на що сказали - це не ми цим займаємось і нах. воно нам треба ?! на що я їм повідомив що буду робити фотофіксацію з наступним розміщенням фото в інтернеті. та нах тоді вам напис про порядок на автомобілі ? сказали роби що хочеш !

ну і звісно ж ринок (базар варшавський )

post-5395-0-89353000-1434115670_thumb.jp

далі буде ...

п.с. де даївці в дні вистав в драм.театрі, коли там постійне скупчення " майстрів паркування " ??? не пройти не проїхати( велосипед/візок ) по тротуару ! чи то їм просто сцикотно такі машини чіпати ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто немає слів, я проходив в одну сторону до ринку потім назад через хвилин 10 авто так і стояло, цікаво було побачити хто це(блондинка чи мурло якесь) але мусив іти ((

post-23661-0-95297900-1434285498_thumb.j

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі на рахунок Варшавського ринку - необхідно зобов'язати створити нормальні парковки типу на декілька поверхів, щоб велика кількість машин могла припаркуватись, а не так - вцепили знак платна паркова, відхапали кусок землі і деруть гроші. А дайці щоб патрулювали тоді цю територі і всіх "мудрих" водіїв одразу штрафували.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...