Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

ИМХО, прежде чем вешать блокираторы, нужно организовать парковочные места возле того-же базара :smile-zachot:

не поможет... все равно будут парковаться не на специальных местах (которые еще и платными могут быть), а рядом.

сам наблюдал на днях как 2 Peugeot (307 и 407) быстро упаковали на эвакуаторы и увезли...

а почему? потому что стояли прямиком на зебре...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, прежде чем вешать блокираторы, нужно организовать парковочные места возле того-же базара :smile-zachot:

не поможет... все равно будут парковаться не на специальных местах (которые еще и платными могут быть), а рядом.

сам наблюдал на днях как 2 Peugeot (307 и 407) быстро упаковали на эвакуаторы и увезли...

а почему? потому что стояли прямиком на зебре...

Правильно, так і треба з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно скажу, що не дуже люблю постити такі штуки як там хто запаркувався, по різному буває. Але парковка цього авто заслуговує висвітлення...

IMG111-1227095826.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в нас евакуатор забирав кожну машину, яка стоїть на "зебрі", ДаЙшники пішки ходили б. Їм ПДД також ще ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сміюся, дуже :)

дивлюсь фотки лихо паркуючих   і бачу фотку 

post-4778-1226683897_thumb.jpg

думаю, ну все   попалась, я там часто паркуюсь як прийдеться

 збільшила фотку і розстроілась

не я .... :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось почало везти мені з паркующимися. Може то репортером стати ;)

Сьогодні півдев'ятої ця машина просто так запаркувалася, так і стояла, на проїзді, десь так хвилин 15, ще було чути як всі сигналять потім переставили її.

IMG111-1227202356.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на стоянці біля там тама, хм десь я його вже бачив

розмітку напевно не просто так придумали гггггг

post-2852-1227214788.jpg

post-2852-1227214806.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на стоянці біля там тама, хм десь я його вже бачив

Цікаво, а для чого на думку водія "добля" там такі полосочкі білі на асвальті хтось намалював :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на стоянці біля там тама, хм десь я його вже бачив

Цікаво, а для чого на думку водія "добля" там такі полосочкі на білі на асвальті хтось намалював :ohmy:

то напевно для того щоб між ними добликі ставити, а де ширша відстань то для того щоб сусіда не зацепити дверима, і свобідно вийти з екіпажу;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От за цього я і не дуже люблю цю тему, якщо він став 20 см від призначеного місця то що, алєс? Звісно міг би краще запаркуватися...

От ту беху об'їхати то інша справа, хоча там можна це зробити, але тільки за рахунок пішохідної частини, що зробити на перерві наприклад, майже нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мене, як пішохода більше дратують ідіоти, які сигналять людям на пішохідних переходах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але там не 20 см, там майже на автомобіль
Ну по-перше: там як раз то 20 см, а по-друге: чого ти про того опеля комбо не написав? Він на твою думку правильно припаркований!? Ну і по-третє - як/коли/якщо будеш сам їздити, то я хотів би глянути на те як ти паркуєшся, ато пишете шо ніпопадя, аби тільки відмітитись і постів прибавити!!! Нізачот :otk:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але там не 20 см, там майже на автомобіль

А ти іграшковими автомобілями їздиш? :0050:

Може до того як він там припаркувався зліва стояв якийсь джип, який займав півтори полоси? :otk:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, Йожик попався... :)
Такі ДАААААА! Точно йожик, а я думаю, шо машина знайома

(Сорі за офтоп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, Йожик попався... :)
Такі ДАААААА! Точно йожик, а я думаю, шо машина знайома

(Сорі за офтоп)

ну дімон ненада виправдовуватись, зловили тебе нагарячому, на момент зйомки нікого збоку небуло, хаха ловили всі що ти світанувся, ми за тобою слідкуємо паркуйся охайніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На парковці біла ТАМа-ТАМа...

Жіночка паркувалась і зупинилась після звуку "бум!"

Вийшла з машини і як нічого не сталося пішла за покупками, навіть не глянула, що то за такий "бум!" спереду був. :lol:;):)

P.S. Точно не пам"ятаю, ніби не блондинко...

post-290-1228389709.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жіночка паркувалась і зупинилась після звуку "бум!"

не бум, а двигаться до щелчка. щёлкнуло. значит стоп. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так знову чергова порція тих хто купив права за сало

Фуршет, привикли в селі кидати машину де попало

post-2852-1228577947.jpg

Просто маркет, розмітка напевно для пішоходів

post-2852-1228577988.jpg

Модерн експо, габаритів не відчуває напевно водій лади калини, їздив до того мабуть на возі

post-2852-1228578022.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мене, як пішохода більше дратують ідіоти, які сигналять людям на пішохідних переходах

а мене дратують ідіоти, які замість того щоб переходити дорогу,колупаются в носі , в дупі і в інших труднодоступних місцях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Модерн експо, габаритів не відчуває напевно водій лади калини, їздив до того мабуть на возі

А де розмітка? На фото її не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модерн експо, габаритів не відчуває напевно водій лади калини, їздив до того мабуть на возі

post-2852-1228578022.jpg

Це вже дойопка до водія калини.

1. Невідомо, чи він перший туди став, чи Авео приїхало.

2. Розмітки, як правильно сказав serega, не видно.

3. Одного разу мені теж довелося ставати поряд з якимось дядьком на москалику. І він, відкриваючи двері, умудрився стукнути мого пасажира, як той вийшов з машини. Тобто, дідо навіть не дивиться, чи є хтось чи щось поряд, чи нема - двері навстіж, бо треба вилазити... тому я не полінувався, і запаркувався від москаля на безпечній відстані. А на фотці видно, що дві машини між червоним авто та Авешкою якщо й помістяться, то дуже впритик... а ще якщо якийсь "сарайчик" захоче стати - то фіг він поміститься... Нікому не хочеться мати коцнутий бік із-за того, що якийсь дибіл поряд неуважно відкривав двері свого автомобіля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модерн експо, габаритів не відчуває напевно водій лади калини, їздив до того мабуть на возі

А де розмітка? На фото її не видно.

не видно розмітки???? то це можливо проблеми з зором, розмітку видно чудово, і стоїть він на переході (середнє фото, про розмітку біля калаини я і не згадував)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...