Перейти до змісту

Шаурма - де?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Шаурмани, підкажіть, в нашому селі (я про Луцьк) є "шаурма", котра б працювала трішки довше, ніж "перша зміна в школі"? Ввечері десь можна її знайти? Бо ті "крапки", що я бачив (на/біля Варшавки, на Північному) закриваються ще до закриття базару, таке враження... В Хмельницькому, напр., взагалі цілодобові є... Можливо і в Луцьку десь роблять допізна?

 

Крім того, я б не проти почитати ваші відгуки-поради, де смачніша, чи навпаки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я радий, що в нас немає тих хачіків. 

Поява шаурми - признак того, що хачікі вже вкоренилися, купили собі місце в місті, і нормально себе почувають.

 

180px-Ashotik.jpg

 

У Луцьку не пробував жодної шаурми.  В Києві так. Смачна на ЖД вокзалі.

І ще була смачна на оддній із станцій метро - забув де. Уже знали палатку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, jack74 сказал:

Крім того, я б не проти почитати ваші відгуки-поради, де смачніша, чи навпаки...

Судячи з постійних черг, то Дамаск на Варшавці навпроти Там Таму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

А я радий, що в нас немає тих хачіків. 

Поява шаурми - признак того, що хачікі вже вкоренилися, купили собі місце в місті, і нормально себе почувають.

Оооо... ти думаєш, що хачики, то лише шаурма? ;) "ти сусліка відішь? нет? я тоже... А ОН ЕСТЬ". Якщо ти їх не бачиш, то це не значить, що їх нема. І я тебе можливо розчарую, але вони в нас є і їх багато. Ти просто не уявляєш, скільки їх і наскільки вони вкоренилися в місті і навколо...

 

Але запитання не про них, все ж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, jack74 сказано:

Оооо... ти думаєш, що хачики, то лише шаурма? ;) "ти сусліка відішь? нет? я тоже... А ОН ЕСТЬ". Якщо ти їх не бачиш, то це не значить, що їх нема. І я тебе можливо розчарую, але вони в нас є і їх багато. Ти просто не уявляєш, скільки їх і наскільки вони вкоренилися в місті і навколо...

 

Але запитання не про них, все ж

 

Я знаю все чудово. 

Просто шавєрма - то вже край.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

А я радий, що в нас немає тих хачіків

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я знаю все чудово. 

;) то нема, чи "знаєш"? ;) 

 

16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Просто шавєрма - то вже край.

ти все ж хочеш пофлудити :) Що значить "край"? Що ти вкладаєш в це поняття?  Ну і чому шаурма, це якийсь "край"? А шашличні по всіх виїздах-трасах трасах тоді вже що? обрій?

А цигани з сигаретами, горіхами, наркотою - це тоді що? Шаурма гірше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, jack74 сказано:

;) то нема, чи "знаєш"? ;) 

ті, що мутять шаурму, то трошки не ті, що тут уже давно.

Бо ті,що давно - могли б її вже 10 років тому поставити 2-3-10-40 палаток по місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

А цигани з сигаретами, горіхами, наркотою - це тоді що? Шаурма гірше?

мені - так. Цигани це по суті українці порівняно з "хачиками". Так, з своїм способом життя, але все ж таки. Знаю що у багатьох бомбане, але все пізнається в порівнянні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, jack74 сказано:

Шаурмани, підкажіть, в нашому селі (я про Луцьк) є "шаурма", котра б працювала трішки довше, ніж "перша зміна в школі"? Ввечері десь можна її знайти? Бо ті "крапки", що я бачив (на/біля Варшавки, на Північному) закриваються ще до закриття базару, таке враження... В Хмельницькому, напр., взагалі цілодобові є... Можливо і в Луцьку десь роблять допізна?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 будка Король Дамаск на Винниченка біля світлофора навпроти 23-7 працює десь до 7-8 вечора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з протилежної сторони ринку (відносно Дамаску) теж норм шаурма відкрилась (перед тим теж шаурма була, але швидко споганилась й відповідно загнулась). Правда на скільки довго працює не знаю, але мабуть все ж таки закриваєтся разом з ринком. Через кожних 10 штук 11та шаурма безкоштовна :)  Хоча сама смачна шаурма, була колись, як тільки зьявилась на базарі, в спеціальних булочках, а не в лаваші як зараз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, ота навпроти Там-Таму сама класна мені, того і черга певно завжди.
Хоча ще не пробував біля Каравану там є якась нічьо вроді, чистенько так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Соромітник сказано:

імхо, ота навпроти Там-Таму сама класна мені, того і черга певно завжди.
Хоча ще не пробував біля Каравану там є якась нічьо вроді, чистенько так.

Біля Каравану хороша шаурма, і повар молодець, завжди у нього клієнти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Selbeor сказано:

Як ви цю гидоту їсте?.....ще й в таку жару, екстремали...

Ця гдиота за умови дотримання технології і свіжості продуктів це повноцінний обід, якщо поспішаєш і немає можливості норм поїсти....

з точки зору Білків Жирів Вуглеводів норм збаланосвана страва, і шкідливого у ній куди менше аніж в хотдогах, випічках, бербродах всяких і тд....

 

По темі... колись в тому ДАМАСКУ був інший чувак, старший, тоді було смачніше.... зараз теж норм але уже мені не те чуть.... і біля каравану теж була непогана хоча давно брав...

На рах доставки ^_^ чи роботи допізна не знаю... й сам приєднуюсь до такого питання )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама смачна шаурма, яку куштував, в Одессі біля вокзалу. Майже кілограмова. купа начинки. Та що в дамаску це жалка пародія. Але нажаль в нас кращої немає...  А про шаурма-араби-терористи,  поржав .дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, MrSerg сказано:

Сама смачна шаурма, яку куштував, в Одессі біля вокзалу. Майже кілограмова. купа начинки. Та що в дамаску це жалка пародія. Але нажаль в нас кращої немає...  А про шаурма-араби-терористи,  поржав .дякую.

І я погоджусь, що в Одесі сама смачна! Десь в провулку біля Дерибасівської брав і досі не забуду, що це була одна з найсмачніших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бейрут на Варшавці в проході до автостанції нормальна шаурма. Купував уже декілька разів ... з сиром сподобалась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74  зараз на цій зупинці продають шашлик та різні соуси, сир, лаваш і ще там щось, а також роблять шаурму із куркою та люля-кебабом. Я вчора лазив по тому району хотів купити звичайного лаваша собі додому, то зайшов туди і розпитав, працюють до 22.00, але інколи закриваються о 21.00 бо якась там одна з продавчинь спішить на маршрутку до свого села. Отож,можна сміливо сказати, що певно там у нас у Луцьку можна аж о 21 години або і пізніше купити шаурму, яка на смак не знаю я ні разу там не купував і скільки коштує забув запитати:unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...