Перейти до змісту

Покраска автомобіля


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Хто орієнтується в цінах, підкажіть скільки вартує повна перекраска?
Є підготований до покраски, погрунтований і перетертий автомобіль, але сам я боюсь запартачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю варто вказати марку для розуміння і яким кольором бажано в кодах виробника, тоді Вам підкажуть. 

 

На практиці з чим стикався 1 деталь кузова але це з шпаклівкою  то орієнтовно 100$,   думаю весь автомобіль буде трохи дешевше ніж  к-сть деталей кузова* 100$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені 2 роки назад за просто покрасити  моєю краскою вартість була 2000грн

але я ще перепідготовлював безкоштовно на території покраски авто, бо в кожного майстра поняття  підготовлений автомобіль - це різне поняття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зраз кажуть ніби покраска 2400-3600  для легкового  + матеріали  а там від лака і краски ж можна вкластися і в 500$ а можна і в 3500$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, LSD сказано:

Зраз кажуть ніби покраска 2400-3600  для легкового  + матеріали  а там від лака і краски ж можна вкластися і в 500$ а можна і в 3500$

так я питаю саме за роботу. Те що сьогодні питав 200 $ + 100 поліровка
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Dima4s сказал:

Те що сьогодні питав 200 $ + 100 поліровка

погоджуйся :D

 

мені здається що потрібно ще пошукати майстра, який на невідомо як, ким  і чим (якими матеріалами)  підготовлений автомобіль захоче наносити фарбу і лак....

Якщо підготовка виявиться неякісною, і вилізуть дефекти на фарбі кого звинувачувати будете?

Я 400 баксів платила за перефарбування і лакування капота, бампера і крила (без шпаклювання!!! через глибокі царапини по лаку) і то зробили не айс :( ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, natalka) сказано:

погоджуйся :D

 

мені здається що потрібно ще пошукати майстра, який на невідомо як, ким  і чим (якими матеріалами)  підготовлений автомобіль захоче наносити фарбу і лак....

Якщо підготовка виявиться неякісною, і вилізуть дефекти на фарбі кого звинувачувати будете?

Я 400 баксів платила за перефарбування і лакування капота, бампера і крила (без шпаклювання!!! через глибокі царапини по лаку) і то зробили не айс :( ...

ну хз. в мене ніби руки ростуть з того місця шо треба) а майстер може заїхати і глянути)
в тому і проблема купи "майстрів"... всі вміють брати гроші, але не всі такі майстри якими себе вважають..
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, не Боги горшки ліплять.

 

@Dima4s якщо маєш бажання, візьми сам грунтани. Дефекти, якщо є, відразу побачиш.Підправиш, знову грунтанеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, jack74 сказал:

Народ, не Боги горшки ліплять.

 

@Dima4s якщо маєш бажання, візьми сам грунтани. Дефекти, якщо є, відразу побачиш.Підправиш, знову грунтанеш.

погрунтувати звичайно можна, а от наносити металік, це дуже непросто, краще хай би маляр з досвідом це роби в.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, jack74 сказал:

Народ, не Боги горшки ліплять.

 

@Dima4s якщо маєш бажання, візьми сам грунтани. Дефекти, якщо є, відразу побачиш.Підправиш, знову грунтанеш.

якось неуважно читать люди повідомлення) у нього погрунтований і перетертий автомобіль, залишається тільки загнати в камеру обклеїти , перетерти скотчбрайтом, обезжирити і пофарбувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 300$ має бути пофарбовано так, щоб  поліровка не була потрібна. Хіба підрізати  декілька пилинок.

Піди туди, де ти хочеш фарбувати авто, подивись яке там приміщення( камера), подивись на хоча б одне пофарбоване там авто і якщо тебе влаштує то домовляйся про роботу і ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0954675039 (с)аша. Не знаю, в кого ви будете робити, але цього чоловіка обходьте. Робив капот, все в раковинах, потріскане, в салоні і під капотом купа пилу після перетирання. З гаража його поперли, багато скарг було, де зараз не знаю.

Машину забрав ще до покраски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...