Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Покриття - точно таке як у Водафона, як я зрозумів, в ТриМоба - майже не залишилось власних вишок. Але, тримаю сімку виключно для дешевих дзвінків на стаціонарні по Україні, ну де ще знайти 650хв. за 50 грн.? Щей 8Гб + 30 хв. за кордон на додачу...

Тобто, виходить досить економно, тепер не поповнюю місячні пакети на старих номерах (мтс та кс) використовую тільки для вхідних дзвінків, а для вихідних - використовую Лайкамобайл. 

P.S. Хоча, економія в 120-150грн. - "погоди не робить", але все ж таки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь
23 хвилин тому, Bliksss сказано:

Покриття - точно таке як у Водафона, як я зрозумів, в ТриМоба - майже не залишилось власних вишок.

в тримоба їх і не було особо. по кілька вишок в обласних центрах і всьо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, vampirich сказано:

в тримоба їх і не було особо. по кілька вишок в обласних центрах і всьо

я і мав на увазі що було мало, а стало ще менше. Здається що 3Моб нових вишок і не ставив, це вишки які залишились з часів коли 3Моб називався Utel.

P.S. Користувався Utel чисто заради мобільного інтернету (в 2011-2013 роках), в них реально швидкість по Луцьку та поблизу міста була до 3 Мбіт, а інші оператори в цьому плані були далеко позаду. Жопа почалась, коли Укртелеком продали Ахмєту - почали викачувати гроші, робити ребрендінги всякі - замість того щоб інвестувати гроші в розвиток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю взяти для інтернету закордоном. Ніби непоганий тариф, інтернет в ЄС 2гб за 200грн

хтось користувався? Як враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось замовляв безкоштовні сімки через інет у них на сайті? Як швидко присилають? Звідки шлють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, jack74 сказано:

а хтось замовляв безкоштовні сімки через інет у них на сайті? Як швидко присилають? Звідки шлють?

З Києва. 7-10днів. На одну адресу не більше ніж 2-3стар пакети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Amor сказано:

Думаю взяти для інтернету закордоном. Ніби непоганий тариф, інтернет в ЄС 2гб за 200грн

хтось користувався? Як враження?

Читав, що за кордоном робить, але ше як в якій країні. І якщо мандруєш, то у кожній країні злітають в телефоні налаштування інету, збивається точка доступу. Тому потрібно вручну налаштовувати. Багато інформації від користувачів та задати запитання можна тут :https://red-forum.com/showthread.php?p=1488692#post1488692

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, kvantov сказано:

На одну адресу не більше ніж 2-3стар пакети

Да, 3 штуки дає замовити за раз. Замовив собі 6 штук (по 3 на різні адреси), маю їхати в Берлін, хочу мати зв'язок з рідними тут. Та й брат по Європі дальнобоїть, йому теж дам. Поюзаєм, попробуєм, шо воно за "халява"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Да, 3 штуки дає замовити за раз. Замовив собі 6 штук (по 3 на різні адреси), маю їхати в Берлін, хочу мати зв'язок з рідними тут. Та й брат по Європі дальнобоїть, йому теж дам. Поюзаєм, попробуєм, шо воно за "халява"

Надіюсь знаєте як зробити халявні дзвінки? Поповнюєте номер на 25грн і більше і по Україні та в країнах єс( на сайті вказані які саме країни) телефонуєте по мережі лайки безкоштовно в межах перших 10хв кожної розмови протягом 30днів. Вхідні з лайки безкоштовні, находячись в єс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, kvantov сказано:

Поповнюєте номер на 25грн і більше

Це разово чи кожен місяць треба поповнювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз на 30днів, щоб мати безкоштовні перші 10хв кожної розмови на лайку. Якщо не буде поповнення - дзвінки по Україні по 10коп на лайку і по 30коп на інші оператори. Так само і на номери, які знаходять в роумінгу. Тобто грубо кажучи, в тебе родич в Польщі, всяв цю сімку і поповнив на 25, а ти до нього дзвониш з України з непоповненої. То родич нічого на платить, коли ти до нього дзвониш, проте ти платиш 10коп/хв. А він до тебе дзвонить безкоштовно в межах 10хв кожної розмови, далі по 90 коп/хв. Якшо поповнив і ти і він то обоє по 10хв спілкуєтесь  безкоштовно. Якшо родич в Польщі не поповнив- то там вже інша історія... Дорогувато. Це дзвінки між своєю мережею, наголошую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

Теж замовив сімку, хочу спробувати який в них інтернет в роумінгу

Кілька років користуюсь, був в рашці, Польщі,Німеччині,Франції - нормально, для вайбера вистачає на всі 100%, але якось дивно трафік рахують,хоча - таким всі  оператори балуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Bliksss сказал:

Кілька років користуюсь, був в рашці, Польщі,Німеччині,Франції - нормально, для вайбера вистачає на всі 100%, але якось дивно трафік рахують,хоча - таким всі  оператори балуються

 

Супер. Мені яказ на ЄС думаю вистачить. По потребах це вайбер, іноді навігатор і в ідеалі це віддалене керування комп'ютером, але теж в екстренних випадках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

@Amor для teamviewer'а - точно вистачить, в розумних межах

 

Просто супер, дуже дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Maniko сказано:

Це разово чи кожен місяць треба поповнювати?

30 днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Maniko сказано:

Це разово чи кожен місяць треба поповнювати?

 

On 27.05.2019 at 09:10, kvantov сказано:

У оператора нет понятия тарифа. Есть пакеты услуг на 30 дней, которые заказываются вручную. Не заказал ни одного пакета - услуги будут тарифицироваться по базовым тарифам.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 28.05.2019 at 07:18, kvantov сказано:
On 28.05.2019 at 03:06, jack74 сказано:

Як швидко присилають?

З Києва. 7-10днів.

 

On 28.05.2019 at 11:14, jack74 сказано:

Замовив собі 6 штук

а мені і досі не приїхали :( 

Доведеться йти в Караван, купувати в жіночки

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, jack74 сказано:

Доведеться йти в Караван, купувати в жіночки

і по якій ціні їх продають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

 

а мені і досі не приїхали :( 

Доведеться йти в Караван, купувати в жіночки

 

 

Мені теж не приїхали, але я купив карточку в Польщі, тимчасово вистачить. 5зл - 7гб на 7 днів, потім можна поповнити ще на 5 і тоді буде 2 Гб на місяць :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла всетаки карточка. Візьму з собою дві. А там буду бачити яку використовувати) Цікаво чи для польського оператора діє роумінг на території ЄС, чи ті ж самі "домашні" тарифи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Amor сказано:

Прийшла всетаки карточка. Візьму з собою дві. А там буду бачити яку використовувати) Цікаво чи для польського оператора діє роумінг на території ЄС, чи ті ж самі "домашні" тарифи

Трохи інші. Дзвінки на номери пл вроді не обмежені, інтернету в роумінгу менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдемо за кордон, потрібно тримати зв'язок між собою. З прочитаного вище зрозумів потрібно брати Лайку і не морочитись внутрішніми операторами країн. Зв'язок потрібен на період 10 днів між собою! Поправте мене якщо не правий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, CEM сказано:

Їдемо за кордон, потрібно тримати зв'язок між собою. З прочитаного вище зрозумів потрібно брати Лайку і не морочитись внутрішніми операторами країн. Зв'язок потрібен на період 10 днів між собою! Поправте мене якщо не правий!

 В Німеччині користувався роумінг Київстар, вводив дані:

1223386953__viber_2019-06-11_14-42-58.thumb.jpg.60a712e4eaa3ebc65fa64d1ea5328264.jpg

Вибирав за 190 грн, далі по 10 коп. за Мб, на тиждень 1 Гб вистачало. Хоча товаришу другий раз послугу не підключило, можливо, тариф у нього не такий, у мене тариф "Все разом Екстра 2018"

 У Польщі на автостанції роздавали пакети Orange, після активації якісь безкоштовні хвилини даються (так розказували), ще не скориставя, після 15 числа хочу спробувати

683067100__viber_2019-06-11_14-49-51.thumb.jpg.68e8f2cc7927fa95b52963139d5bb17c.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...