Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Если я правильно понял ( хотя это какой-то подвох) ! Берём 2 Лайки пополняем обе на 25грн.  , одна остаётся в Украине ну (скажем у Родителй) , вторая едет с тобой за границу ( скажем в Польшу или Германию). И так,, имеем 10 минут бесплатно исходящих с Европы - Домой. Скажем можно говорить 8-9 минут ложить трубку и перезванивать и снова 8-9 минут. 

Далее вопрос? А если позвонить Родителям и в течении 8-9 минут сказать ПЕРЕЗВОНИТЕ МНЕ!!!! Какая тогда тарификация????  Родители Вам перезванивают ( разумеется с Лайки ) и Потом для Вас всё те-же 10 минут, а потом платим по хххх копеек  или ВХОДЯЩИЙ в данном случае уже ( хоть 3 часа) БЕСПЛАТНО???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь
14 годин тому, DarkMonk сказано:

Если я правильно понял

 

21 годин тому, CEM сказано:

З прочитаного вище зрозумів потрібно брати Лайку і не морочитись

Так, все саме так. Ніякого підвоху, я вже так з Берліна з сім'єю цілий день розмовляю.

Безкоштовні перші 10хв КОЖНОГО дзвінка. Тобто ти розмовляєш 9 хв, відбиваєшся і знову дзвониш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jack74 сказал:

 

Так, все саме так. Ніякого підвоху, я вже так з Берліна з сім'єю цілий день розмовляю.

Безкоштовні перші 10хв КОЖНОГО дзвінка. Тобто ти розмовляєш 9 хв, відбиваєшся і знову дзвониш.

Ну это понятно, вопрос в другом. А если ты заграницей и твоя семья звонит тебе? Тоже 9 минут или в таком варианте говори сколько хочешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.06.2019 at 10:02, Bliksss сказано:

і по якій ціні їх продають?

Та тітонька продає "безкоштовну" за 25гр, і 25 там вже лежить, тобто мініму сімка в неї коштує 50грн

 

Я свою забув вдома :), в аеропорту в Борисполі не знайшов, але продавали прямо в літаку :) правда найдешевша 197грн, і в неї 100 на рахунку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, DarkMonk сказано:

Ну это понятно, вопрос в другом. А если ты заграницей и твоя семья звонит тебе? Тоже 9 минут или в таком варианте говори сколько хочешь?

Та нема різниці хто до кого. Тож в обох Лайки, так же ш? - ну то от, "всередині мережі" перші 10хв кожної розмови безкоштовні. 

IMG_20190612_092659.thumb.jpg.7108ed361773c3ebdc3656109fa982b6.jpg

 

І інтернет-пакети за окрему плату

IMG_20190612_092800.thumb.jpg.74827d40b0728bc64628b186cd845b6f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот, опять ты меня запутал :) я не придераюсь , я просто хочу выяснить надо оно мне или нет. Мне в принципе хватит и "Роуминг как Дома от водафоне за 150грн" конечно это не 50 как за 2 Лайки , но зато звонить можно и принимать звонки от куда угодно и куда угодно ( разумеется в пределах тех минут что там дают ) но этого на неделю мне вроде как достаточно. 

И так, назад к Лайке - на афише выложенной написано НЕОБМЕЖЕНІ , и ни фига про 10 минут, ну допустим маркетинг и как всегда намахали, но все же интересуют ВХОДЯЩИЕ!!!!!!! Я например не могу знать где ты в данный момент, заграницей или в Украине, то есть для меня в любом случае находясь на территории Украины исходящий бесплатен НЕОГРАНИЧЕНО по времени ( разумеется если я звоню на Лайку и пополнен на 25). Правильно?

В тоже время, ты получив от меня звонок, должен засечь время :) и через 8-9 минут положить трубу! Так? Или как то иначе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Та тітонька продає "безкоштовну" за 25гр

Нормальний "бізнес" замутила тітонька ))) В мене лишилось 2 не активовані стартові пакети, якщо кому треба - продавати не буду, але поміняю на пиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

 

Так, все саме так. Ніякого підвоху, я вже так з Берліна з сім'єю цілий день розмовляю.

Безкоштовні перші 10хв КОЖНОГО дзвінка. Тобто ти розмовляєш 9 хв, відбиваєшся і знову дзвониш.

 Інтернет мобільний нормальний буде у Німеччині? 

3.thumb.jpg.e729c429815f4c2da61b38040abbc613.jpg

Чи все ж вигідніше інтернет Оранж? Картку маю, ще не активована.

https://www.orange.pl/lp/ukraine

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 12.06.2019 at 14:03, bormotuha сказано:

 Інтернет мобільний нормальний буде у Німеччині? 

я ним не користувався, вистачало халявного вайфая в готелі, але думаю, що буде працювати нормально, це ж на німецьких операторах працювати буде

 

On 12.06.2019 at 12:36, Bliksss сказано:

Нормальний "бізнес" замутила тітонька )))

всякі є і всякі треба. Мені, бач, згодилось, бо ті безкоштовні і досі не приїхали

 

On 12.06.2019 at 10:56, DarkMonk сказано:

И так, назад к Лайке - на афише выложенной написано НЕОБМЕЖЕНІ , и ни фига про 10 минут, ну допустим маркетинг и как всегда намахали, но все же интересуют ВХОДЯЩИЕ!!!!!!! Я например не могу знать где ты в данный момент, заграницей или в Украине, то есть для меня в любом случае находясь на территории Украины исходящий бесплатен НЕОГРАНИЧЕНО по времени ( разумеется если я звоню на Лайку и пополнен на 25). Правильно?

В тоже время, ты получив от меня звонок, должен засечь время :) и через 8-9 минут положить трубу! Так? Или как то иначе?

Про безкоштовні перші 10 хв в роумінгу (дзвінок з "закордонної" Лайки на "українську" Лайку) пише на сайті у відповідному розділі

Цитувати

*10 хвилин безкоштовно для кожного дзвінка в мережі Lycamobile, потім 0.90 грн/хв

 

з України з Лайки на "закордонну" Лайку такого обмеження не знаходжу... Можливо й нема... Може хто спробує - розповість :) 

 

Але той, хто дзвонить, для безкоштовних дзвінків всередині мережі полюбому мусить мати поповнення в цьому місяці на суму не менше 25грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Але той, хто дзвонить, для безкоштовних дзвінків всередині мережі полюбому мусить мати поповнення в цьому місяці на суму не менше 25грн

віддав за пиво два стартових пакети одному з форумчан, вони десь мали їхати в Европу, хотіли мати зв'язок між машинами - приїдуть, може відпишуться в темі.

 

Далі, користуюсь лайкою (не агітація :mdr:) бо за 50 грн - 8 гб (інету 3ж), 650 хв - пофіг куди по Україні, безліміт в мережі (ну це таке), не агітую, не продаю, не міняю - покажіть де дешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Терміново (сьогодні до 24-ї) потрібно три Лайки - народ, ніхто не має здарувати/продати/позичити (до 23-го)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.05.2019 at 14:13, jack74 сказано:

Тобто, цей Лікамобайл "паразитує" на мережі МТСа, я вірно зрозумів? А де немає прокриття МТСа - не працює? Чи перескакує на КС/Лайф?

Можу одну дати покористуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.05.2019 at 14:13, jack74 сказано:

Тобто, цей Лікамобайл "паразитує" на мережі МТСа, я вірно зрозумів? А де немає прокриття МТСа - не працює? Чи перескакує на КС/Лайф?

Можу одну дати покористуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, CEM сказано:

Можу одну дати покористуватись.

кинь свій мобільний в "приват"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для дзвінків з Польщі до України, рекомендую оператора Play. За 25 злотих отримаєте  1000хвилин для дзвінків на українські оператори. А ще за додаткові 25 отримаєте безлімітний інтернет *згідно умов тарифного пакету "Rodzina w Play na kartę,"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
Цитувати

Все в одному XS

₴ 30.00

₴ 15.00 / 30 днів

60 хв Дзвінки на інші мережі

30 SMS на інші мережі

4 Гб Мобільний Інтернет

Необмежені*Дзвінки в мережі Lycamobile Україна

детальніше...

Цитувати

Все в одному S

₴ 80.00

₴ 50.00 / 30 днів

650 хв Дзвінки на інші мережі

30 хв Дзвінки за кордон на інші мережі

50 SMS на інші мережі

8 Гб Мобільний Інтернет

детальніше...

Цитувати

Все в одному M

₴ 125.00

₴ 80.00 / 30 днів

800 хв Дзвінки на інші мережі

40 хв Дзвінки за кордон на інші мережі

100 SMS на інші мережі

12 Гб Мобільний Інтернет

детальніше...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто не цікавився їхніми тарифи по Україні, а тут з-за того, що "великі оператори" зажераються, вирішив згадати за Лайку, зайшов на сайт, бачу типу знижки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...