Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь
51 хвилин тому, pashka05 сказано:

Які враження?

А які повинні бути? Це той самий "тримоб" тільки трохи інші тарифи.

Тарифи для розмов по Україні - жахливі, а от в роумінгу, в деяких країнах мені сподобалось, але це якщо телефонувати з Lyca на Lyca, в іншому випадку - можна знайти  вигідніші тарифи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю,як в Україні! Але років 7 тому в Нідерландах мені кум брав цю Ліку(сімку) за даром! Треба було лише в інеті заповнити формуляр!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, vagus сказано:

Не знаю,як в Україні! Але років 7 тому в Нідерландах мені кум брав цю Ліку(сімку) за даром! Треба було лише в інеті заповнити формуляр!

 

Так вона і в нас безкоштовна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Доволі цікаві тарифи в них зараз на сайті.  З огляду на здрожчення інших 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Користуюсь зараз, вже третій  місяць (дивись скріншот). Картку отримав безкоштовно. Поповнив в терміналі Привату (пробував також iPay) на 50 гривень. Кошти зарахувались майже моментально, за допомогою ussd замовив тариф.

Нюанси, як і в кожного оператора - є. Але за 50 гривень... покажіть мені поточний тариф іншого оператора за такі гроші з такими об'ємами - перейду :-)

Screenshot_2019-01-18-11-00-10.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в неті десь бачив що весною має розглядатися закон, який дозволяє міняти оператора, без втрати номера.. я б перейшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, vampirich сказано:

оснований на 3моб, там де немає, мтс

якщо не помиляюсь 3моб це тільки центри міст, а далі роумінг КС?

 

ну і покриття МТС також тільки там де є люди, виїхав за місто користуйся димовими сигналами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

якщо не помиляюсь 3моб це тільки центри міст, а далі роумінг КС?

Роумінг кс вони поміняли на мтс десь роки 3-4 тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, vampirich сказано:

Роумінг кс вони поміняли на мтс десь роки 3-4 тому

уф,

зрозумів 3мов викреслюю - тепер покриття тільки в "містах"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.01.2019 at 11:28, vampirich сказано:

в неті десь бачив що весною має розглядатися закон, який дозволяє міняти оператора, без втрати номера.. я б перейшов

А хіба можна буде на нього перейти також? Було б чудово )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

А хіба можна буде на нього перейти також? Було б чудово )

 

введуть таку можливість, то побачимо на яких умовах то буде

https://ru.tsn.ua/ukrayina/v-ukraine-anonsirovali-zapusk-uslugi-polnogo-sohraneniya-nomera-pri-smene-operatora-1268286.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міграція номерів це класно, але буде путанина для всіх інших, і час на те що тобі буде там щось бот говорити при дзвінку.

В Україні і так дешевий мобільний зв'язок, то ще паритись з переходом на кращі тарифи і так далі як на мене це якась фігня.

 

Ця штука була б класна якби це діяло по всьому світі зі всіма операторами, поїхала людина наприклад працювати за кордон, просто перейшла на місцевого оператора з збереженням номеру, не потрібно міняти сімку й казати всім свій номер.

 

Як на мене то краще б відмінили Роумінг, щоб всі вхідні будь де були безкоштовними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.01.2019 at 15:34, vampirich сказано:

 

введуть таку можливість, то побачимо на яких умовах то буде

https://ru.tsn.ua/ukrayina/v-ukraine-anonsirovali-zapusk-uslugi-polnogo-sohraneniya-nomera-pri-smene-operatora-1268286.html

Я думала, що це стосується лише МТС, КС і лайф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.01.2019 at 17:24, MACCEN сказано:

Міграція номерів це класно, але буде путанина для всіх інших, і час на те що тобі буде там щось бот говорити при дзвінку.

в московії це давно працює і якось особливо ніхто не жаліється

On 25.01.2019 at 17:24, MACCEN сказано:

В Україні і так дешевий мобільний зв'язок, то ще паритись з переходом на кращі тарифи і так далі як на мене це якась фігня.

якщо інша компанія дає за ті ж гроші більше, або ті ж умови але дешевше - то чому б і не зекономити? плюс питання не тільки в тарифах а й в умовах. Якщо виникають постійно якісь граблі по якості зв"язку, то це привід поміняти оператора. А якщо всі мінятимуть оператора, то це привід оператору задуматись про покращення якості послуг

 

53 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

Я думала, що це стосується лише МТС, КС і лайф

не додивився. думав що для всіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, vampirich сказал:

в московії це давно працює і якось особливо ніхто не жаліється

якщо інша компанія дає за ті ж гроші більше, або ті ж умови але дешевше - то чому б і не зекономити? плюс питання не тільки в тарифах а й в умовах. Якщо виникають постійно якісь граблі по якості зв"язку, то це привід поміняти оператора. А якщо всі мінятимуть оператора, то це привід оператору задуматись про покращення якості послуг

 

не додивився. думав що для всіх

 

Граблі будуть для твоїх же друзів та родичів, як правило у самих близьких однаковий оператор, тому що часто всі зізвонюються. І яка буде економія зв'язку, якщо наприклад я маю МТС в Київстара є безлімітний тариф інтернет. Я перейшов, і всім тепер друзям та близьким до мене стає дорого дзвонити так само й для мене, бо це інший оператор.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти дивишся на ситуацію лише "зі своєї дзвінниці" і робиш висновок типу "раз мені фігово значить всім фігово буде"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Тобто, цей Лікамобайл "паразитує" на мережі МТСа, я вірно зрозумів? А де немає прокриття МТСа - не працює? Чи перескакує на КС/Лайф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LycaMobile - британский виртуальный мобильный оператор (MVNO).

MVNO работает на сети Тримоб. Есть соглашение национального 2G/3G роуминга с Vodafone. Условия тарификации не меняются при нахождении в национальном роуминге.

4G нет нигде: ни в своей сети, ни в национальном, ни в международном роуминге. 3G есть, но скорость ограничена до 7 Мбит.

Оператор использует часть номерной емкости Тримоба: 091-6ХХХХХХ, а также MCC/MNC Тримоба (255-07)

Стартовые пакеты распространяются через сайт оператора бесплатно. Заявку на получение пакета можно оставить здесь. Приходят Укрпочтой. Приходит пустая карта (на счету 0 грн, подключенных услуг нет). Если есть желание получить пакет здесь и сейчас - ищите продавцов Lyca в людных местах в своём городе. 

Пополнение счёта онлайн доступно через EasyPay, Electrum и Portmone на любую сумму. Также можно приобрести ваучер пополнения счёта офлайн у продавцов.

Номера колл-центра: 1100 внутри сети, 091-6000-110
Сайт - lycamobile.ua

У оператора нет понятия тарифа. Есть пакеты услуг на 30 дней, которые заказываются вручную. Не заказал ни одного пакета - услуги будут тарифицироваться по базовым тарифам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...