Перейти до змісту

"Благоустрій" міста(буде багато фото)


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, volks сказано:

Але і не дитячий садочок.

це 100%, але, якщо будуть майбахи роздавати - займайте за мною чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Ну, 86% громади за ЦЕ не голосували.

Більшості з тих 86 взагалі пофіг на місто і тому вони вирішили взагалі не йти на вибори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

пофіг на місто і тому вони вирішили взагалі не йти на вибори.

і тому, на що вони потім нарікають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Bliksss сказал:

"ніби" та "кажуть" - це не аргумент, це - "Одна баба сказала"

кому "вам"? якоюсь окремою громадою живете?

куде вже гірше...

от ніби і розумна людина, у вас - є факти, чи, хоча б той мінімум з яким можна написати "анонімку" у відповідні органи?

отак, я вже бачу як "Поліщук - пішов труїти рибу"

і персонально вам - не потрібні, містянам - потрібні, враховуйте інтереси інших людей.

1) Про то вже знає певно кожна собака. Ок, 14% дають право керувати всім містом?

2) Нам - то ГРОМАДІ міста, а не 14-ти відсоткам виборців. Вам треба - будуйте "хутір імені Палиці" за межами міста, і хай там рулить.

3) Коли у вихідний було по 4 9-ки, 1-2 24-ки, і по 2-3  12-ки і 32-ки, пригадаєте?  "Бест Ленад Груп" - то не приклад корупції і вседозволеності? Такий графік руху МІСЬКОЇ МАРШРУТКИ з інтервалами по 50 хвилин - то не п*здець для обласного центру?

4) Коли 1,5 км вулиці не можуть заасфальтувати і поробити тротуари протягом понид 6-ти місяців, а за 4 місяці і ті ж 100 мільйонів робиться 50 км дороги на Світязь, і робиться до кінця, з двома шарами і розміткою - корупції не бачить тільки сліпий. А про площу Героїв Майдану і махінації з Прозорро - навіть новинні ресурси писали. Мало? Дамо йому ще пару років, а то на "Майбах" не назбирав?

5) Поліщук, начальник водоканалу і Ко НЕ ПУСКАЛИ позаминулого року екологів з поліцією на очисні, щоб відібрати проби, "яко голуби сизі" налетіли вмить, щоб не дати того зробити відкрито кримінальне провадження... Ні, не труїть, ПОКРИВАЄ.

6) Той фонтан потрібен таки, як пам'ятник корупції і "бенкету під час чуми".

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, AgentSmith13 сказал:

За тим же принципом ми не побачили ЖОДНОГО звіту від Сітікарду, зате підвищити проїзд - то для міськради святе... Провівши ПСЕВДОгромадськ обговорення за зачиненими дверима без жодного представника громади. Так само по проспекту Волі "обговорення" провели в ВЕРЕСНІ... Доречі,  а яким словом називається те, що там на проспекті Волі начверили, особливо на тротуарах, і тупо покинули? Я то слово підходяще маю, але забанять, цензурного - не можу підібрати...

нещодавно читала і з вами ділюся

всі все знають,і що з того... 

 

приміщення в центрі "Ідеалісту" думаю теж перепало за просто так
 

"Спільне ходіння в гори відомого в минулому ЄСівця, а зараз заступника мера Ковеля Тараса Яковлева і депутата Луцької міськради від Майбаху Андрія Разумовського не минуло даремно. Хлопці добряче намольфарили.

Настільки добре, що Разумовський і компані виграли тендер на 21 млн грн на реконструкцію стадіону Локомотив у Ковелі. А Тарасик Яковлев отримав по ціні кімнати в гуртожитку  чудовий новий будинок на 125 кв в елітному житловому кварталі в селі Струмівка. Ждемо нових походів пацанів в гори і нових крутих схем."

https://kovel.media/chynovnyczkyj-dostatok-tyagne-lokomotyv-korupcziyi/

 

 

 

Змінено користувачем paksivatova
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Нам - то ГРОМАДІ міста

Просто питання, хто вам дав право - від ІМЕНІ громади міста будь-що вимагати? 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Bliksss сказал:

Просто питання, хто вам дав право - від ІМЕНІ громади міста будь-що вимагати? 

 

Право вимагати оприлюденння інфопмації мені дав Закон. А давайте проведем справжні громадські слкухання з будь-якого питання - по вартості проїзду, чи варто вирізати дерева і т.д., справжні, а не виставу за попереднім звписом в актовому залі ЦНАПу, у вихідний, а не в робочий день... Те сц*кло 14-відсоткове туди і не прийде, воно і так таке нашугане, що з охороною серізь ходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Коли 1,5 км вулиці не можуть заасфальтувати і поробити тротуари протягом понид 6-ти місяців, а за 4 місяці і ті ж 100 мільйонів робиться 50 км дороги на Світязь, і робиться до кінця, з двома шарами і розміткою - корупції не бачить тільки сліпий. А про площу Героїв Майдану і махінації з Прозорро - навіть новинні ресурси писали. Мало? Дамо йому ще пару років, а то на "Майбах" не назбирав?

5) Поліщук, начальник водоканалу і Ко НЕ ПУСКАЛИ позаминулого року екологів з поліцією на очисні, щоб відібрати проби, "яко голуби сизі" налетіли вмить, щоб не дати того зробити відкрито кримінальне провадження... Ні, не труїть, ПОКРИВАЄ.

ну а тут? я хз, такий спеціаліст як ви ,який розбирається як робити дороги - і протирає штани десь в кабінетах, не гоже...

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Право вимагати оприлюденння інфопмації мені дав Закон.

Я намагаюсь - довести це до вашого відома

4 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

А давайте проведем справжні громадські слкухання з будь-якого питання - по вартості проїзду, чи варто вирізати дерева і т.д., справжні, а не виставу за попереднім звписом в актовому залі ЦНАПу, у вихідний, а не в робочий день...

а давайте, але не на борді, ще раз запитую ,у вас - купа інформації, ви - сказали - Закон дав вам право, в чому питання в прокуратуру звернутись, прийти на засідання міськради - вас не мають права не пустити, або вигнати.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

А давайте проведем справжні громадські слкухання з будь-якого питання - по вартості проїзду, чи варто вирізати дерева і т.д.

От уважно прочитайте... "а давайте проведем", от давайте - чому не проводите? нема бажаючих?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, volks сказано:

Парапарапам...

Фото не моє. Я ще туди не добрався.

img_1_1638432675544.thumb.jpg.8e9f0e3e38138f1b59168261c739135c.jpg

 

глянув де це, і як там що. проектувальники могли б зробити краще. але там не все так погано. ліворуч в 5 метрах пряма доріжка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

А ОТАК труять рибу в Стиру, поки він миє бабки на вулицях, які могли б і полчекати, і будує нафіг не потрібні фонтани...

реконструкція буде. там щось рижий робить. не все так погано.
те що роблять Волі з грошей бюджету, а очистні за кредити.... ось це бісить реально. на очистних не пропіаришся так як на фонтані... а наші люди почуттями голосують а не розумом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Dima4s сказано:

на очистних не пропіаришся так як на фонтані...

да, але, накуя казати що фонтан там нафіг не всрався? мене, мож також мало хвилює маршрутка на Дубенську?

Треба зважати на думку всіх людей.

P.S. Не про тебе, на рахунок Дубенської

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

да, але, накуя казати що фонтан там нафіг не всрався? мене, мож також мало хвилює маршрутка на Дубнівську?

Треба зважати на думку всіх людей.

якщо рівняти фонтан і можливість користуватись унітазом в квартирі- ти що вибереш?

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Dima4s сказано:

якщо рівняти фонтан і можливість користуватись унітазом в квартирі- ти що вибереш?

фонтан - для всіх, а унітаз в тебе в квартирі... не те порівняння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

фонтан - для всіх, а унітаз в тебе в квартирі... не те порівняння

чому ж не те. всі унітази в всіх квартирах луцька закінчуються в липлянах очисними.
фонтан всі бачать. а те що цих всіх гавно пливе стиром бачать одиниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Dima4s сказано:

фонтан всі бачать. а те що цих всіх гавно пливе стиром бачать одиниці

стояв фонтан, гавно -не  пливло стиром? Вирішили зробити новий - постало питання про гівно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

Фонтан теж можна використовувати в якості унітазу.

ну, ти ж так не будеш робити ;)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Фонтан теж можна використовувати в якості унітазу.

хороша ідея, там треба зразу такий реагент як в басейнах добавити, мож соромно буде, хоча...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Dima4s сказал:

глянув де це, і як там що. проектувальники могли б зробити краще. але там не все так погано. ліворуч в 5 метрах пряма доріжка.

Доріжка то є, але результат, як то кажуть, на фото.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Cherman сказано:

Я - то ні. Але, бачив я якось в парку...

Зараз, це можна побачити - де завгодно, в парку - раніше було в рази було більше людей, в часи мого дитинства - ми влітку не вилазили з парку, але я не бачив що дорослі ходили набухані і відливали де заманеться.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13 я ж не кажу - що "ідеальний мер", не кажу що хуй з ним, аби не гірше... Але, як ти сам казав - більшість не голосувала/не пішла на вибори, от і є, те що є, на мою думку - не самий поганий варіант - поміж з тих що були на вибір. І все ж таки, вибір - був.

P.S. Це моя думка, я ж не кажу, що хтось помилився, чи - "ось так було б краще", може і було б, хто заважає? до виборів не так довго.

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dima4s сказано:

глянув де це, і як там що. проектувальники могли б зробити краще. але там не все так погано. ліворуч в 5 метрах пряма доріжка.

бидло було завжди

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось не креативно .

Може капкани поставити,чи ведмежі ямі вирити?

Якраз в стилі нашого керівництва.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...