Перейти до змісту

"Благоустрій" міста(буде багато фото)


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, toj_tu сказал:

Проїхавсь проспектом Волі.Жахіття!

Так це ж не фінал. Просто транспорт пустили.

 

1 час назад, toj_tu сказал:

всю дорожню розмітку зробили жовтим кольором (навіть "зебри" ) , чим порушили купу правил ПДР.ДЕБИЛИ

Це ж тимчасова.

24 минуты назад, Cherman сказал:

На тій частині пр. Волі, де ремонт робили раніше, дерева вже з 20 років нормальними вирости не можуть.

Так і не виростуть. То сорт такий.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, toj_tu said:

Невже Лучани ще довго будуть терпіти наругу над НАШИМ містом коломойсько-паличників?

http://www.volynpost.com/news/174835-vidomi-rezultaty-oficijnogo-pidrahunku-golosiv-na-vyborah-mera-lucka

http://www.volynpost.com/news/175082-za-kilkistyu-obranyh-goliv-gromad-partiia-za-majbutnie-peremogla-ievropejsku-solidarnist-batkivschynu-i-svobodu

"Після бійки руками не махають"

 

22 minutes ago, Cherman said:

На тій частині пр. Волі, де ремонт робили раніше, дерева вже з 20 років нормальними вирости не можуть. Хоча, то і не дивно. Ті тоненькі патики, що висадили, та ще й з купою бетону навколо, ніяк не зможуть стати нормальними деревами.

Мудрий господарник думає про майбутнє - то ж не виділиш потім коштів на обробку/закупівлю/пересадку <_<

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, volks сказал:

Це ж тимчасова.

Ти бачив?

Чому жовта?Прочитай ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Zheny@ сказал:

Не знаю, кому там Палиця в борщ насрав.  Поки що те, що відбувається в місті занепадом не назвеш.

 

http://pdd.ua/ua/34/

 

Палиця всім нам навалив і не в борщ , а в душу.А посилання прочитай уважно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, toj_tu сказал:

Ти бачив?

Чому жовта?Прочитай ПДР.

В посиланні @Zheny@ ж написано 

"Оранжевий колір мають лінії тимчасової розмітки."

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, toj_tu сказано:

Палиця всім нам навалив і не в борщ , а в душу.

 

unnamed.jpg

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В молодості, коли гуляв по Теджону, звернув увагу на їх забори і парканчики. Всі вони були зроблені з нержавійки. Вообще бімба. Красити не треба, не ржавіють. Да дорожче за залізні, але на все життя

 

Це так, чисто професійний погляд як зварювальника.

 

Коли вже і в нас почнуть мислити трішки наперед ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

В молодості, коли гуляв по Теджону

ану ткни в гугл мапс де це було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Cherman сказано:

В нас би лигарі за ніч познімали ті парканчики.

а господаря би в сексуальне рабство здали 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

Трохи південніше від північнокорейського пупса.

гру в кальмара дивився, але твій пост не зрозумів 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, weldermaster сказал:

молодості, коли гуляв по Теджону, звернув увагу на їх забори і парканчики. Всі вони були зроблені з нержавійки

Як на цвинтарі.

Змінено користувачем volks
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, toj_tu сказано:

Палиця всім нам навалив і не в борщ , а в душу

може у вас із ним якісь особисті неприязні?

На роботу не  взяв, чи в 1000 грн відмовив?

 

От хай мені хтось пояснить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

ану ткни в гугл мапс де це було

Тоєсть? Де саме бачив ті парканчики? Так вони по всьому місті. Фото моє. З архіву. Не гугл )))

IMG_1258.JPG

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, weldermaster сказано:

Тоєсть? Де саме бачив ті парканчики? Так вони по всьому місті.

IMG_1258.JPG

Точно з нержавійки, чи просто нікельовані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Точно з нержавійки, чи просто нікельовані?

Нержавійка. Був там де їх виготовляють.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, volks сказано:

В посиланні @Zheny@ ж написано 

"Оранжевий колір мають лінії тимчасової розмітки."

 

так розмітка ж не оранжева :)

Коли у Луцьку відкриють проспект Волі для транспорту

"Жовта смуга відноситься до одного з видів горизонтальної розмітки, і, згідно з ПДР, жовта розмітка є постійною. Дану розмітку застосовують виключно в цілях зручності, для гарної видимості."

 

З іншої сторони на всяких ремонтах трас тимчасова розмітка теж ніхріна не оранжева.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Zheny@ сказал:

може у вас із ним якісь особисті неприязні?

На роботу не  взяв, чи в 1000 грн відмовив?

 

От хай мені хтось пояснить!

Боронь Боже ще до нЬОГО за чимось.
Пояснюю.Людина в бізнесі.Бізнес розкручений до "нєхачу".Здавалося б досить і пра-пра-пра-....,а ні.Треба пертись у владу.Треба відкати самому собі давати.Треба своїх поплічників примостити.І Т.Д.  І Т.П.

Змінено користувачем toj_tu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, toj_tu сказано:

Боронь Боже ще до нЬОГО за чимось.
Пояснюю.Людина в бізнесі.Бізнес розкручений до "нєхачу".Здавалося б досить і пра-пра-пра-....,а ні.Треба пертись у владу.Треба відкати самому собі давати.Треба своїх поплічників примостити.І Т.Д.  І Т.П.

Власне всі бізнесмени такі. Що не так?

Ок. Прийшов би Мартиняк, умовно, чи Івахів, чи якийсь ще чувак з оверрдохуя баблом!

То що ? що саме не так з саме Палицею??

 

Він дітей нахаляву в своїх буковельських санаторіях оздоровлює!  Наших дітей з Волині!  Особисто сім'ї знаю! 

 

Піздєц! ЧИм він вам не вгодив?

 

Я з ним горілки не пив і не пересікався  по  життю.

 але, як кажуть, судити треба по діяніях.

@toj_tu  от що КОНКРЕТНО тобі чи іншим він зробив не так? Тільки чітко і конкретно.  БО все решта  схоже на заказушну пусту писанину.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Zheny@ сказал:

Власне всі бізнесмени такі. Що не так?

Ок. Прийшов би Мартиняк, умовно, чи Івахів, чи якийсь ще чувак з оверрдохуя баблом!

То що ? що саме не так з саме Палицею??

 

Він дітей нахаляву в своїх буковельських санаторіях оздоровлює!  Наших дітей з Волині!  Особисто сім'ї знаю! 

 

Піздєц! ЧИм він вам не вгодив?

 

Я з ним горілки не пив і не пересікався  по  життю.

 але, як кажуть, судити треба по діяніях.

@toj_tu  от що КОНКРЕТНО тобі чи іншим він зробив не так? Тільки чітко і конкретно.  БО все решта  схоже на заказушну пусту писанину.

 

В першу чергу дивлюсь як його "каманда" голосує в Раді.Чого він крутиться як гімно в ополонці від однієї сторони в другу, з однієї партії в другу.Ахметова теж кожен дкнь рекламують про його внески в медицину (хоча він і не преться у владу бо там його "каманди" вистачає і без нього , але питання -яким чином він отримав ті кошти (наприклад відкрите питання про вибух на стадіоні "шахтар".От і до палиці такі ж питання.КРАПКА.

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, toj_tu сказано:

В першу чергу дивлюсь як його "каманда" голосує в Раді.Чого він крутиться як гімно в ополонці від однієї сторони в другу, з однієї партії в другу.Ахметова теж кожен дкнь рекламують про його внески в медицину (хоча він і не преться у владу бо там його "каманди" вистачає і без нього , але питання -яким чином він отримав ті кошти (наприклад відкрите питання про вибух на стадіоні "шахтар".От і до палиці такі ж питання.КРАПКА.

 

ти ж дорослий чоловік.

В політиці всі крутяться, як воша на гребінці.  Бо це гроші! Величезні гроші.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, toj_tu said:

В першу чергу дивлюсь як його "каманда" голосує в Раді.Чого він крутиться як гімно в ополонці від однієї сторони в другу, з однієї партії в другу.Ахметова теж кожен дкнь рекламують про його внески в медицину (хоча він і не преться у владу бо там його "каманди" вистачає і без нього , але питання -яким чином він отримав ті кошти (наприклад відкрите питання про вибух на стадіоні "шахтар".От і до палиці такі ж питання.КРАПКА.

Геть офтоплю (але лише раз), але оціни ловкость рук: влаштувався - звільнився - влаштувався знову. Прекрасна чесна людина вкупі з чудово реформованою системою.

Quote

Утім, під час сесії 20 жовтня депутатка Волинської обласної ради Юлія Вусенко зауважила, що насправді причиною звільнення Пустовіта був лист від Національного агентства з питань запобігання корупції про те, що з певних причин на той момент він не може обіймати цю посаду та його потрібно звільнити.

«Коли мене спитали, я сказав, що це моє рішення. Я мав право скласти повноваження і його використав. У приписі НАЗК було написано, що відповідно до того, що я нібито порушив терміни згоди на спецперевірку, мене треба звільнити з займаної посади. Але насправді терміни не були порушені. Щоб не було проблем у керівницва обласної ради, я склав повноваження. Якщо голова обласної ради сьогодні виніс мою кандидатуру, значить він оцінив мої дії правильно», – сказав Пустовіт.

Пустовіт вдруге став заступником голови Волиньради

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zheny@ сказал:

ти ж дорослий чоловік.

В політиці всі крутяться, як воша на гребінці.  Бо це гроші! Величезні гроші.

 

Він не політик.Він олігарх.Для мене достатньо того , що він є "шефом" однієї із маріонеток-партій коломойського.Ще раз КРАПКА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...