Перейти до змісту

Існує сценарій, за яким Віктора Медведчука готують у президенти України


Basil

Рекомендовані повідомлення

Як вам такий сценарій? Наскільки він реалістичний?

У 2021 році Москва може зробити Медведчука "президентом України". Сценарій-пересторога від Віталія Портникова

десь посинаючи з 27:50 хвилини про про сам сценарій:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, Медведчук ж зовсім не публічний, він може бути лише в якості прямого "генерал-губернатора" (образно).

Якщо брати публічну політику, то Бойко більш небезпечний - проросійські ЗМІ вже почали його розкрутку на предмет виходу в другий тур.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, snouden сказал:

то Бойко більш небезпечний

Як побачив вчора його привітання на тв, то ригнути захотілось. А потім ще й Новинського. Коли такі люди починають говорити про бога, про перемогу добра над злом, то хочеться їх до психіатра відправити. Ті, хто краде найбільше, починають щось про добро розповідати.

Хоча з нашими кандидатами може бути що завгодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не! Укрепят гривню и сделают доллар по 2 гривни, комуналку по 100 гривень. Вообщем кто пообещает  КОММУНИЗМ :)  тот и президент .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сценаріів думаю може бути безліч. Питання який сценарій дасть суспільство реалізувати?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, hmara сказал:

Сценаріів думаю може бути безліч. Питання який сценарій дасть суспільство реалізувати?!

Любой, вопрос только во сколько это станет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, hmara said:

Сценаріів думаю може бути безліч. Питання який сценарій дасть суспільство реалізувати?!

 

На то він і сценарій щоб суспільство було впевнене що то його власний вибір. Все що запланують ‒ все дамо... як і завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Революція показала що влада не поміняється, вже б краще зменшили кількість депутатів в ВР в два рази по принципу такому.

Почати треба з прогулів за рік порахувати прогули, день прогулу 1 рік в'язниці. Проголосував за когось 30 років в'язниці одразу отримав.

 

Для острасткі можна сотню другу розстріляти - думаю хуже не буде.

 

А так то по суті нема різниці хто прийде до влади, всеодно накрадуть, показали це навіть ті, кого якби революція обирала і що? В того ж самого Лапіна десь квартир пару з'явилось і не тільки в нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, sanbOK сказал:

це треба бути повним дибілом щоб поставити галочку за кума хуйла

А яким треба бути дебілом, щоб проголосувати за безграмотного двічі несудимого промосковського уркагана з партії ригів, а потім за однотурового засновника цієї самої партії? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MrFirst сказал:

А яким треба бути дебілом, щоб проголосувати за безграмотного двічі несудимого промосковського уркагана з партії ригів, а потім за однотурового засновника цієї самої партії? 

ХЗ. Мій кандидат "проти всіх"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, sanbOK сказал:

ХЗ. Мій кандидат "проти всіх"

Нахіба взагалі гроші викидати на вибори, якщо нових достойних облич немає, а від перестановки старих всеодно нічого хорошо не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, volks сказал:

Нахіба взагалі гроші викидати на вибори, якщо нових достойних облич немає, а від перестановки старих всеодно нічого хорошо не буде.

 

 

От я задаюсь питанням нахіба бюджетні гроші ідуть на цей цирк.

Через те і проти всіх. Зараз тільки кричать про побудову нової держави з новою владою, а рила то ті ж самі біля кормушки залишаються і вибирають ті рила за гречку люди, які мозгами ще в совку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От доречі з Вакарчуком сценарій біж реалістичний.

Хоча його політичної активності якось замало для заяв про президентські перегони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, hmara сказал:

От доречі з Вакарчуком сценарій біж реалістичний.

Ну якщо люди це вже обговорювати почали, то немає про що казати - нація, нажаль, хвора :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По реалістичності сценврій з Медведчуком та Вакарчуком  випереджають лише кандидатуру Ромахи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...