Перейти до змісту

Який вибрати маршрут до Хмельницька?


Liontiger

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Планую 9-10 їхати до Хмельницька, порадьте по якому маршруту краще їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж через Рівне краще. дороги порожні, насалених пунктів меньше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду на Дубно через Тернопіль.... мені тільки на дубно тих 50 км хрінової дороги.. а так може бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два тижні тому туди їздили через Тернопіль а вертались через Шепетівку. Через Шепетівку на дорозі меньше руху. Дорога по якості гірша в загальному, але разом з тим меньше "раптових" великих вибоїн, яких троха є по дорозі через Тернопіль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On ‎07‎.‎03‎.‎2018 at 07:09, vaz75 сказано:

Через Рівне

Зі. Тільки не "Хмельницька", а "Хмельницького".

Ця хрінь з "Хмельницьком" почалась останнім часом, раніш я такого не пам'ятаю... Сам був на змаганнях у вашому чудовому місті, природа неймовірна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, snouden said:

Ця хрінь з "Хмельницьком" почалась останнім часом, раніш я такого не пам'ятаю... Сам був на змаганнях у вашому чудовому місті, природа неймовірна.

тепер ще й не Мукачево а Мукачеве :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хмельницький завжди був Хмельницьким (до Хмельницького,  на Хмельницький, під Хмельницьким...), названий на честь Богдана Хмельницького. А Хмельницьк - такого не існує. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив вчора до ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, зранку туди через Тернопіль, ввечері до Луцька через Шепетівку.

Підсумок такій через Шепетівку їхати не варто, ями такі що хотілось йти ..;). Даже ковпака десь залишив.

Видимість туда була обмежена туманом, назад темний час доби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Liontiger сказал:

Їздив вчора до ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, зранку туди через Тернопіль, ввечері до Луцька через Шепетівку.

Підсумок такій через Шепетівку їхати не варто, ями такі що хотілось йти ..;). Даже ковпака десь залишив.

Видимість туда була обмежена туманом, назад темний час доби.

То що. через Тернопіль краща дорога, я так розумію? Бо вдень навіть з туманом краще ями видно, ніж ясної ночі, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

То що. через Тернопіль краща дорога, я так розумію? Бо вдень навіть з туманом краще ями видно, ніж ясної ночі, імхо.

На сьогоднішній день краще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через Тернопіль більшість шляху покриття дуже гарне, місцями можна ями спокійно обїхати, через Шепитівку деколи краще повністю зупинятись та і загальне покриття дорогі не дуже.

Тому завантаженість ділянкі Тернопіль - Хмельницький на час не вплине. 

Туман був дуже сильний, але ямочкі відрізняються по кольору від дорожного покриття, на відміну від ділянки через Шепетівку вся дорога уявляє собою зношеність тому зорієнтуватись легше тількі на високих авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Щойно приїхав до Хмельницького через Тернопіль. Дорога, емм, середньої паршивості:

- від Луцька до Тараканова дорога ВІДСУТНЯ

- далі до Кременця нормальна латана дорога.

- від Кременця до Тернополя всяка, але  за Вишнівцем почали повністю робити дорогу, кілометр 3.14здєца. 40 хв стояв, чекав поки пропустять наш потік.

- Тернопіль-Хмельницький латана але дуже хвиляста ділянка, завантажена. Але в 3-х місцях звозять гори щебню, теж невдовзі робитимуть дорогу.

Так що не знаю, чи варто тудою їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так бачу що з року в рік тільки через Рівне-Старкон тре їхати... І ВДЕНЬ! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незабаром розпочнеться будівництво автобану GO Highway Одеса -Гданськ (Що буде пролягати через Хмельницький, Тернопіль)

Так що буде вам дорога;););)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.04.2018 в 20:14, Dream сказал:

я так бачу що з року в рік тільки через Рівне-Старкон тре їхати... І ВДЕНЬ! )))

Ні. ТІЛЬКИ вдень. А краще не їхати тудою.

Назад до Луцька я їхав через Шепетівку, Рівне. Спочатку думав погана дорога з Хмельницького до Старкона - ями, частково латані. Потім - ні, гірша дорога від Старкона до Шепетівки - майже нелатана, ями в півколеса. За с. Пеньки є завжди погана ділянка на горбку, розігнався, а тут опа і треба їхати по обочині, можна вилетіти. Потім став підозрювати, що ця побомблена дорога ще не найгірша. І дійсно: шлях Шепетівка-Славута-Остріг при їзді вночі міг би стати фатальним, бо одразу за Шепетівкою зроблено  з кілометр повністю нову трасу, починаєш від щастя пекти, а за ним - ями, і далі напливи-ями-горби... Але апогей апофіозу це ділянка від с. Прогрес (за Острогом), де почали робити дорогу повністю, стесаний  старий асфальт, наверх покладений чатинами,. Тут я побачив як "злазить щойно вкладений асфальт - європейсяка якість! А потім вирви, вирви, вирви, часто треба було "лавірувати" і з'їжджати на обочину - армагедон. І так до Здолбунова. А потім - свобода!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 я так і не поїхав на ці проводи туди. Виходить що лишній раз зберіг нерви і машину )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...