Перейти до змісту

Де повчитись їздити?


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Бачив старі теми. Але їм по 10 років.

Тому шукаю де новачку поїздити в луцьку або околицях. Для розуміння. За кермом 2 рази був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить також де можна біля Луцька  обкатати авто,щоб без перешкод,з  нормальним покриттям,щось ніби треку,щоб їхати автомобілем з постійною швидкісттю деякий час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, wasistdas сказал:

Цікавить також де можна біля Луцька  обкатати авто,щоб без перешкод,з  нормальним покриттям,щось ніби треку,щоб їхати автомобілем з постійною швидкісттю деякий час

Львівська траса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аеродром в крупі - думаю самий правильнй варіант. сподіваюся покриття там ще є (давно вже не був там)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.03.2018 в 16:50, Dima4s сказал:

Бачив старі теми. Але їм по 10 років.

Тому шукаю де новачку поїздити в луцьку або околицях. Для розуміння. За кермом 2 рази був.

Ну так інструктор сам підбере місця для навчання їзді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.03.2018 at 21:55, volks сказано:

Ну так інструктор сам підбере місця для навчання їзді.

Інструктор в автошколі підбере. а я додатково хочу, окремо їздити на власному авто, щоб повчитись і звикнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В досааф є десь автодром неподалік луцька. Думаю з сторожем за пляшку можна домовитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.03.2018 в 21:48, Marshall сказал:

аеродром в крупі - думаю самий правильнй варіант. сподіваюся покриття там ще є (давно вже не був там)

Вчитись треба в місті іздити а не кругі намотувати на аєродромі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dima4s сказал:

Інструктор в автошколі підбере. а я хочу окремо їздити на власному авто, щоб повчитись додатково і звикнути.

а права є?

ну можна в Луцьку після 22:00, трафік не великий, людей не багато

 

В 05.03.2018 в 21:33, wasistdas сказал:

Цікавить також де можна біля Луцька  обкатати авто,щоб без перешкод,з  нормальним покриттям,щось ніби треку,щоб їхати автомобілем з постійною швидкісттю деякий час

Львівська траса або дорога на Рівне

На Рівне ширша, це зручніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, pik said:

Вчитись треба в місті іздити а не кругі намотувати на аєродромі

дивлячись що саме.

наприклад паркуватись заднім ходом значно дешевше між конусами чи картонними коробками ніж в дворі між лексусами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідете в будь-яку автошколу, підходите до інструктора з водіння, домовляєтесь (2 роки тому було 100 грн. година) . Він вам надасть декілька уроків по водінню по місту на учбовому авто (в нього є педальки, не дасть затупити))). Потім пересідаєте на своє авто, можна з тим же інструктором домовитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька знайомих після цих машин учбових пересівши на нормальні їздити не змогли, і вчилися по новому. Автошкола на Карбишева.

 Краще, знайомого спокійного, збоку і на своїй машині вчитися, починати на трасі і обїзних дорогах, в районі крз, гущанської і автобазарі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, R01and сказано:

Декілька знайомих після цих машин учбових пересівши на нормальні їздити не змогли, і вчилися по новому. 

Так і є, в мене жінка "навчилась" на Галі "їздити". Прошло 3 місяці, на інший машинах повний п-ц))) Треба відразу з учбової на свою сідати. І їздити, їздити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, R01and сказал:

Декілька знайомих після цих машин учбових пересівши на нормальні їздити не змогли, і вчилися по новому. 

якщо не їздив взагалі, чи довго їздив на одній машин, то на новій машині всерівно вчися їздити по новому. Не ті габарити, не та сила двигуна, не так реагує на натискання педалей газу й тормозу.

Зі відносно не великий трафік й більш меньш рівна дорога , від Епіцентру до Небіжки (сьогодні їхав) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В плані навчання, мені дуже сподобалась ділянка дороги:

Підгайці-Верхівка-Звірів-Олика-Дерно

Городниця-Уїздці-Олика

Рованці-Топілля-Малеве

Якщо є трішки практики, то там агонь! Машин майже нема, і траса, і ями(коробку пощьолкати і гальма перевірити) , і третю і пяту, і повороти!!ґ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, R01and сказано:

Декілька знайомих після цих машин учбових пересівши на нормальні їздити не змогли, і вчилися по новому.

Ну не знаю. Я закінчив автошколу декілька виїздів по місту, декілька траса зі знайомим, а далі сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так а що там з аеродромом то? хто володіє інформашкою?

можна неможна як там зараз з покритттям і інші тонкощі вїзду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...