Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, Arden сказал:

 

- Почему Коломойский остался недовольным после стриптиз-клуба?

- Почему?

- Потому что остался без Привата.

 

як на мене шутка - агонь)

  А це про офшори. І це не шутка.
DQELzd6XkAEC9DJ.jpg

 


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
26 minutes ago, nickel said:

Форд був малоосвіченим, але це не заважає мати здоровий глузд:

 

"Украина напоминает актрису из немецких фильмов для взрослых, тоесть готова принять любое количество с любой стороны"

Не можу уявити Форда, який таке говорить про США.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Там кожна буква про це кричить :)

Вірно буде висловлюватись, Таке враження, що кричить.

А враження та причина цього враження далеко не те ж саме.

Зеленський заради оплесків готовий на все.

Така вже природа артиста

Заради рейтингу він піде на будь яку ницість,гидоту чи блазнювання.

Він просто не може жити без оплесків,без квітів,без визнання.

Забери його зі сцени та з екрану- повіситься.

Таким чином душа його вже давно продана і не Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І від себе скажу - я ще не визначився, за кого голосуватиму... Але Зеленського не виключаю. 

Є аргумент - "потрібен професійний економіст!, щоб витягнути Україну з клоаки" - ну Порох був таким, і що? Витягнув?

Є аргумент - "потрібна людина, до якої схід і захід відносився б рівнопаралельно" - ну Порох типу таким був, і що? Війна скінчилась?

Є аргумент - "потрібна людина, котра вже давно крутиться в тій кухні, має вплив і зв'язки" - ну, таких в нас вже було багато, і що? Тягнуть своїх, тягнуть до себе, тягнуть на себе... На народ їм плювати.

Короче, не рахую Зеленського поганим варіантом. Молодий, недурний, успішний, народ любить... Єдиний "мінус" - знов "жид" (ну вибачайте :)), але ж ми вже звикли ;) Ну і що ж поробиш, що серед нас, хохлів, одні сварливі "бабки Параски"...

Короче, Зеленського я розглядаю як потенційного. Єдине - чекаю реальної програми, а не лише "інтриги"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, jack74 сказал:

трішки вище ти сам таке пишеш ;) 

Просто не переповідай ББСі, не опускайся до цього

Я просто хотів сказати, що все, що ми знаємо про когось з публічних людей - це чиїсь публікації, достовірність яких не доведена, бо вірити можна лише тому, що бачиш сам.

А стосовно Вови, то сам завжди так думав. Ну не  можна в нас так безнаказанно гнати на політичну еліту. Я був би тільки за, щоб ним зараз ніхто не керував, бо це був би найкращий вибір з того всього лайна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, zaHARE сказал:

А це про офшори. І це не шутка.

 

І до чого тут офшори? В Україні практично весь бізнес старається мінімізувати податки.

На даний час - це не агрумент, а мрія обрати кристально чесного кандидата - це утопія. Я думаю таких, навіть, серед нас немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, zaHARE said:

  А це про офшори. І це не шутка.
DQELzd6XkAEC9DJ.jpg

 


 

Чому "не шутка"? Чому, коли порох реєстрував офшори в розпал боїв 2014, твої побратими писали: "тю, та шо він там вивів, якусь 1-2 тисячі доларів (маючи на увазі статутний фонд офшорної прокладки), та й не заборонено в нас громадянам мати офшори (хоча боротьба з офшорами була чорним по білому зазначена в передвиборчій програмі пороха). А зараз це стало раптом "не шуткою"? Ну ну.

 

про "потерпіти" теж смішно. Чомусь декому не хочеться терпіти і він з родиною летить на Мальдіви. Ну а що, гроші ж має. А "громадяни" нехай терплять, війна ж бо йде...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, diezel сказал:

 

"Украина напоминает актрису из немецких фильмов для взрослых, тоесть готова принять любое количество с любой стороны"

Не можу уявити Форда, який таке говорить про США.

Не можу уявити, що Зеленський скаже таке про євреїв, але ж обоє сказали це і обоє праві. "Україна" в виразі Зеленського = українській владі. 

images?q=tbn:ANd9GcTRtuHRn86EsXdrvJXxWbc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Arden сказал:

 

І до чого тут офшори? В Україні практично весь бізнес старається мінімізувати податки.

На даний час - це не агрумент, а мрія обрати кристально чесного кандидата - це утопія. Я думаю таких, навіть, серед нас немає.

   Є така класна штука в нашій країні( завдяки реформам,до речі) як OPENDATABOT. Якщо не полінуватись і трішки йому позадавати питання,то можна отримати неочікувані й цікаві відповіді.
От наприклад якщо копнути по тій офшорній компанії,яку я виклав вище,то керівником її є такий пан Баруля Наум Йосипович.
Далі бот відповідає,що цей пан є керівником ще кількох компаній,серед яких три компанії в яких  власниками є росіяни: Масляков О.В.,Масляков О.О.,Лобов А.О.
 Той же Баруля разом з росіянином Лобовим є власниками ресторанів в Криму. І не кажіть,що Зеленський цього не знає.

Жарти про офшори барижного президента,то сатира. А офшори вочика зеленського-це бізнес.
  А,і ще один трюк. Партія  "слуга народу" не створена( бо ж для створення тре по всіх регіонах підписи збирати),а куплена. Під цим же кодом ЄДР булоа така собі ПП "Партія рішучих змін".
 та ж сама  партія "демсокира",наприклад,  пройшла всі стадії. Створення-збір підписів по всій країні -реєстрація. Там тоже клоуни і акробати, але принаймні все роблять відкрито і по чесняку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, yu2007 сказал:

Чому "не шутка"? Чому, коли порох реєстрував офшори в розпал боїв 2014, твої побратими писали: "тю, та шо він там вивів, якусь 1-2 тисячі доларів (маючи на увазі статутний фонд офшорної прокладки), та й не заборонено в нас громадянам мати офшори (хоча боротьба з офшорами була чорним по білому зазначена в передвиборчій програмі пороха). А зараз це стало раптом "не шуткою"? Ну ну

 О,вже для тебе офшори не проблема.,а норма.
І тож не я жарти х екрану про офшори пєті говорив,а сам офшорний Зеленський.Нє?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, nickel said:

Не можу уявити, що Зеленський скаже таке про євреїв, але ж обоє сказали це і обоє праві. "Україна" в виразі Зеленського = українській владі. 

Тобто Україна вже утотожнюється з українською владою? Це ти сам допер, чи тобі так пояснили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, yu2007 сказал:

Чомусь декому не хочеться терпіти і він з родиною летить на Мальдіви. Ну а що, гроші ж має. А "громадяни" нехай терплять, війна ж бо йде...

  А громадяни раз на тиждень на "нулі" літають? Нє? А чо? Грошей нема? Так я знаю кілька людей з Луцька,які можуть безкоштовний вояж організувати. Он навіть той же Діфото. 
В моєму листочку відмічено в мінусах кожен політ президента на Мальдіви і в плюсах кожна поїздка на передову. Холєра,чого так багато плюсів? Може це наглий  піар і тре вписати в мінуси? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, diezel сказал:

Тобто Україна вже утотожнюється з українською владою?

В тому жарті - так

15 минут назад, diezel сказал:

Це ти сам допер, чи тобі так пояснили?

Погано, що тобі треба пояснювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ha3aP сказал:

Той хто виграє вибори запросять його прим"єром і чи піде він на цей пост?

Потім на черзі парламентські вибори і теж дуже цікаво з таким розкладом буде... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, ForZa сказал:

Потім на черзі парламентські вибори і теж дуже цікаво з таким розкладом буде... :)

Там навіть цікавіше буде. Бо тут переможець один і він не зобов'язаний ділитися владою з тим, хто зайняв 2 чи 3 місцем. А от в Раді якраз і будуть ділити і місця і портфелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, nickel said:

Погано, що тобі треба пояснювати.

Погано, але це просто мій світогляд відрізняється від світогляду Зеленського.

От поясни ще про Форда - яке він має відношення до євреїв, що ти привів його цитату для порівняння із висером Зеленського?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, diezel сказал:

От поясни ще про Форда 

Кому і нащо? Кожен з нас вже давно сформував власну думку і про Форда і про Зеленського. Ні я на твою думку не вплину, ні ти на мою. То нахіба пнутись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, nickel said:

То нахіба пнутись?

Тому що це цікаво.

Я спробував знайти щось спільне у Зеленського і Форда:

Форд - WASP,  еліта сильної держави і бізнесмен.

Зеленський - єврей і клоун, з рукою Коломойського в жопі.

Нічого спільного, однак ти чомусь їх порівнюєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, diezel сказал:

Тому що це цікаво.

Я спробував знайти щось спільне у Зеленського і Форда:

Форд - WASP,  еліта сильної держави і бізнесмен.

Зеленський - єврей і клоун, з рукою Коломойського в жопі.

Нічого спільного, однак ти чомусь їх порівнюєш.

Хочеш знайти щось спільне, то порівнюй не Зеленського-актора, а Зеленського-керівника чи -бізнесмена. Якщо і далі не побачиш, то проїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, nickel said:

Зеленського-керівника чи -бізнесмена? Якщо і далі не побачиш, то проїхали.

Не побачив ні керівника, ні бізнесмена. Побачив Зеленського-пристосуванця і -конюнктурщика, але то трохи не те, значить проїхали.

Хочеться побачити клоуна в президентах. Цікаво, кого тоді буде обсирати його "Квартал".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 minutes ago, zaHARE said:

 О,вже для тебе офшори не проблема.,а норма.
І тож не я жарти х екрану про офшори пєті говорив,а сам офшорний Зеленський.Нє?
 

А, тобто ніяких петіних офшорів у 2014 році не було? Їх просто придумав зеленський? 

От клятий клоун, втоптав в багнюку ім'я нашого лідера нації заради сміхуйочків))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Є така класна штука в нашій країні( завдяки реформам,до речі) як OPENDATABOT. Якщо не полінуватись і трішки йому позадавати питання,то можна отримати неочікувані й цікаві відповіді.
От наприклад якщо копнути по тій офшорній компанії,яку я виклав вище,то керівником її є такий пан Баруля Наум Йосипович.
Далі бот відповідає,що цей пан є керівником ще кількох компаній,серед яких три компанії в яких  власниками є росіяни: Масляков О.В.,Масляков О.О.,Лобов А.О.
 Той же Баруля разом з росіянином Лобовим є власниками ресторанів в Криму. І не кажіть,що Зеленський цього не знає.

Жарти про офшори барижного президента,то сатира. А офшори вочика зеленського-це бізнес.
  А,і ще один трюк. Партія  "слуга народу" не створена( бо ж для створення тре по всіх регіонах підписи збирати),а куплена. Під цим же кодом ЄДР булоа така собі ПП "Партія рішучих змін".
 та ж сама  партія "демсокира",наприклад,  пройшла всі стадії. Створення-збір підписів по всій країні -реєстрація. Там тоже клоуни і акробати, але принаймні все роблять відкрито і по чесняку.

 

Так за кого голосувати? Хто приведе нас у світле майбутнє?)

Бо якщо чесно, то я не вирішив ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yu2007 сказал:

А, тобто ніяких петіних офшорів у 2014 році не було? Їх просто придумав зеленський? 

От клятий клоун, втоптав в багнюку ім'я нашого лідера нації заради сміхуйочків))

 А ти скинь мені таку ж картинку. Хто зна,можетеж відкопаються офшорні компанії пєті пов'язані з друзями путіна? Дивно чого досі їх ні Наєм,ні Зімін,ні Лєщенко,ні Гнап не нарили? Мабуть бояться опублікувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Arden сказал:

 

Так за кого голосувати? Хто приведе нас у світле майбутнє?)

Бо якщо чесно, то я не вирішив ще.

Я теж,але через рулєтку не буду вирішувати точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, zaHARE said:

  А громадяни раз на тиждень на "нулі" літають? Нє? А чо? Грошей нема? Так я знаю кілька людей з Луцька,які можуть безкоштовний вояж організувати. Он навіть той же Діфото. 
В моєму листочку відмічено в мінусах кожен політ президента на Мальдіви і в плюсах кожна поїздка на передову. Холєра,чого так багато плюсів? Може це наглий  піар і тре вписати в мінуси? 

Та ті кляті громадяни майже нічого корисного не роблять, лише заважають Петру боронити Україну. 

Я так розумію, коли Петро літає урочисто перерізати якусь стрічку на честь відкриття сільської амбулаторії чи запуску медобладнання, купленого за грантові кошти , ти йому теж плюсик ставиш?)) уявляю, скільки сторінок ти вже списав))

А на нулі він літає з тієї ж причини, що й на усілякі урочистості з нагоди настання покращення - мордою своєю поторгувати, бо ж не оберуть ще раз, як не піаритиметься. Толку з нього на нулі - як з аватара в окопі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...