Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Nokian сказал:

Бо ці рейтинги відібражають реальних претендентів на вихід у другий тур.

Без різних паяців,та іншої шолухи.

Чи ти вважаєш ,що у другий тур вийде хтось інший?

ще раз запитаю, по чому три оприділив реальність цих рейтингів ? Бо це співпадає з твоїми уподобаннями ? Що я вважаю, не важливо, це покаже голосування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, Nokian сказал:

Без різних паяців,та іншої шолухи.

так Зеленський там на третьому місці ))) а там де сьогодні третє, завтра може бути й друге )) І таки да, як тут питають вище, за юльку голосувати будеш, бо за пороха ти ж заклявся голосувати )))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось рішив, що  я  Юльку та Пороха назвав реальними кандидатами, бо вони мені подобаються?

ха ха ха. Це ж так простодушно.

Вважаю їх реальними кандидатами, бо кожен день я спілкуюсь вживу з самими  різноманітними людьми і вони полюбляють розказувати мені досить багато.

Третє місце Зеленського після його новорічного паскудства дуже швидко стане шостим, що і відповідає його суті повністю.

В Пороха ж ще є час до виборів послухати мене і змінити ситуацію з розмитненням  авто.

Я не злопамятний, можу і пробачити.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головна інтрига сезону:

"Батьківщина" обіцяє визначитись з кандидатом у президенти після Різдва

Спойлер
У Всеукраїнському об’єднанні “Батьківщина” незабаром визначаться з датою з'їзду членів партії, на якому має бути висунутий кандидат у президенти від політсили.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі “ВО Батьківщина”.

“Зараз ми не можемо назвати точної дати, коли відбудеться з’їзд, ще не визначено. Але ми завчасно повідомимо, опублікуємо анонси. Це вже буде після різдвяних свят”, - сказали у прес-службі партії.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Nokian сказано:

В Пороха ж ще є час до виборів послухати мене і змінити ситуацію з розмитненням  авто.

Я не злопамятний, можу і пробачити.

Можиш не надіятись. Багато людей вже розмитнили авто по завишених розцінках, багато з них дали чи малі суми на лапу, ти думаєш їм Держава верне кошти? Як ти уявляєш цю процедуру?

Ти скажиш: та шо там тих пару тисяч коли на кону пару лямів? 

 

Але ті пару лямів глянуть на ті пару тисяч, зрозуміють що завтра закон зможуть повернути в гіршу для них сторону і буде капєц...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Basil сказано:

Головна інтрига сезону:

"Батьківщина" обіцяє визначитись з кандидатом у президенти після Різдва

  Показати прихований контент
У Всеукраїнському об’єднанні “Батьківщина” незабаром визначаться з датою з'їзду членів партії, на якому має бути висунутий кандидат у президенти від політсили.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі “ВО Батьківщина”.

“Зараз ми не можемо назвати точної дати, коли відбудеться з’їзд, ще не визначено. Але ми завчасно повідомимо, опублікуємо анонси. Це вже буде після різдвяних свят”, - сказали у прес-службі партії.

 

Хто б то міг бути, ну куча варіантів )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nokian сказал:

Хтось рішив, що  я  Юльку та Пороха назвав реальними кандидатами, бо вони мені подобаються?

ха ха ха. Це ж так простодушно.

ми говорили про рейтинг, а не про кандидатів, а видумувати те, що не було сказано, це не простодушно, це .....гммм, тупо ))

11 минут назад, Nokian сказал:

Вважаю їх реальними кандидатами, бо кожен день я спілкуюсь вживу з самими  різноманітними людьми і вони полюбляють розказувати мені досить багато

ага, особливо про курси долара й чому він не буде рости (падати) ))))))

12 минут назад, Nokian сказал:

Третє місце Зеленського після його новорічного паскудства дуже швидко стане шостим, що і відповідає його суті повністю

значить рейтинг, тобою наведений, й не такий вже реальний ? ))))

12 минут назад, Nokian сказал:

В Пороха ж ще є час до виборів послухати мене і змінити ситуацію з розмитненням  авто.

чув Петя ? що тобі чоткій пацан з Юванта сказав ? ))))))))))

13 минут назад, Nokian сказал:

Я не злопамятний, можу і пробачити.

то може й Юльку за щось пробачиш ? )))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ha3aP сказано:

Можиш не надіятись. Багато людей вже розмитнили авто по завишених розцінках, багато з них дали чи малі суми на лапу, ти думаєш їм Держава верне кошти? Як ти уявляєш цю процедуру?

Ти скажиш: та шо там тих пару тисяч коли на кону пару лямів? 

 

Але ті пару лямів глянуть на ті пару тисяч, зрозуміють що завтра закон зможуть повернути в гіршу для них сторону і буде капєц...

Повернути закон в гіршу  сторону ПЕРЕД САМИМИ виборами?

Кількість нерозмитнених чітко показує процент  вірячих в це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Nokian сказано:

Повернути закон в гіршу  сторону ПЕРЕД САМИМИ виборами?

Кількість нерозмитнених чітко показує процент  вірячих в це.

Ну зараз повернули ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, Nokian said:

бо кожен день я спілкуюсь вживу з самими  різноманітними людьми і вони полюбляють розказувати мені досить багато.

 

А решта дописувачів в цій темі ні з ким не спілкуються і роблять свої висновки виключно на основі новорічного виступу кварталу та інфи з інтернету, еге ж?

 

В першому турі все буде юля. В колі мого оффлайн спілкування вже з півдесятка людей, які вже/ще не отримали субсидію на цей опалювальний сезон. Як думаєш, чи проголосують вони за пороха?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Що я вважаю, не важливо,

А чому це не важливо, що ТИ вважаєш?

А що я скажу- важливо?

Бо тобі просто нема чогосказати , і все що ти можеш - реагувати на мої слова.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

А чому це не важливо, що ТИ вважаєш?

А що я скажу- важливо?

Бо тобі просто нема чогосказати , і все що ти можеш - реагувати на мої слова.

 

й те що ти скажеш, не важливо, але в тебе манія величі, й тому ти постійно ляпаєш, зі всіма витікаючими ))

5 минут назад, Nokian сказал:

і все що ти можеш - реагувати на мої слова.

Так ти бордівський клоун Зеленський , тому й весело з тобою спілкуватись )) Ти помітив, що я тобі навіть мінусів не ставлю ? ))) На тебе ображатись не можна )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

А решта дописувачів в цій темі ні з ким не спілкуються і роблять свої висновки виключно на основі новорічного виступу кварталу та інфи з інтернету, еге ж?

Якщо решта дописувачів МАЮТЬ свою думку та СМІЛИВІСТЬ ЇЇ висловити- то хай виймуть язик з дупи і НАЗВУТЬ ЇХНІХ претендентів на вихід у другий тур.

Що слабо ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Якщо решта дописувачів МАЮТЬ свою думку та СМІЛИВІСТЬ ЇЇ висловити- то хай виймуть язик з дупи і НАЗВУТЬ ЇХНІХ претендентів на вихід у другий тур.

Що слабо ?

не плутай вчергове сміливість з глупостю ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

не плутай вчергове сміливість з глупостю ))

Та не перебивай, знову відволічеш від важливої відповіді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

море доказів

подивіться різні журналістські розслідування ,на кшлалт Гроші 

Ви це побачили в журналістських розслідуваннях, вам це сподобалось і ви це переказуєте.

Докази? Та я таких доказів, якщо потрібно, скільки завгодно можу наштампувати. І свідків сотні накупити і сканів документів нафотошопити.

Ну реально, все що ми знаємо про публічних людей - чиїсь дописи. Так чому я маю про інших вірити, а про Зеленського - ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ha3aP сказано:

То ми почуємо за кого Нокіан буде голосувати чи ні?

До виборів ще досить  далеко , і статись може  Дуже багато чого.

Чи не так? 

Але за Юльку не голосуватиму в ЖОДНОМУ разі.

Хоч би вона мала рейтинг в 99% і дехто вважав би це абсолютною доцільністю , розумністю і тд. тд.

Просто не люблю політиків, котрі  будують свій рейтинг на оголтілій критиці влади.

Не потрібна вона ВЖЕ  Україні брат,  повір мені на слово.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Господи, перечитайте, свої пости (борда кантора все пише) перед виборами Канфєти, потім перед виборами улюбленця вінків і нарешті  бджіл. Зробіть висновок і астанавітєсь!

В який би рік не зайшов - поні бігає по кругу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут в спорах хто правий 1+1 чи інші виявився цікавий пруф. Так що не кажіть що вас не попереджали що на 1+1 не будуть показувати президента.

 

https://picua.org/image/nkAJu3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Низька якість дискусії насправді і породжує, в тому числі, запит на не-політиків як таких. Зеленський, мабуть. Ну, на сьогодні навряд чи можна серйозно його розглядати в іпостасі головнокомандувача і так далі. І ми спостерігаємо, що те його інтерв’ю говорить про колосальне спрощення, в принципі, сприйняття будь-якої проблеми: чи це економіка, чи це виклики війни. Але сам факт говорить про цю низьку якість комунікації. І я вважаю, що тут все-таки більша вина опозиції, а не влади",

"У нас завжди дуже ставляться критично до будь-яких президентів. І в цьому є наша особливість. І це нормально. Але функція опозиції – це формувати альтернативу. Але якщо громадяни, з одного боку, через недопрацювання в плані комунікації не довіряють владі, а в опозиції вони не бачать альтернативи, тому що вони всерйоз не сприймають ці пропозиції або бачать протиріччя, – вони шукають потім якихось інших кандидатів, яким може бути, в тому числі, і Зеленський. А що реально криється за інтересами Зеленського – в тому числі, можливо, інтереси когось з представників крупного капіталу –

 

Колосальне спрощення будьякої проблеми- ось наша головна біда.

Ми просто реагуємо на подразники, не шукаючи причини .

Не кажучи вже про волю цю причину зламати.

Ось популісти на чолі з їх принцесою і заколисують і розвивають це в народі.

Я вас захищу, я вам тарифи знижу, вам нізащо і думати , і турбуватись не треба буде.

Буде вам добре, як в бога за пазухою.

І лягають ці слова на  такі сприйнятливі  совкові душі.

Це ж так приємно, щоб за тебе відповідав хтось інший.

Хай вже той інший і майном всієї держави розпоряджається, аби лиш нам кістку кинув та погладжував час від часу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://ru.wikipedia.org/wiki/Приёмы_пропаганды

https://uk.wikipedia.org/wiki/Методи_пропаганди

 

По Зеленському, мабуть, вже всі методи пропаганди використали за 2 дні. Таке враження, що Юля І Петя навіть бюджети об'єднали заради травлі конкурента або окремий фонд створили :)

І що саме смішне, Вові цей хайп, піднятий ботами Петі і Юлі лише на руку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...