Перейти до змісту

Пивний Кран


enko

Рекомендовані повідомлення

Продам старий німецький пивний кран. Ціна 15000 грн. Деталі за телефоном. 0633914309. 

Тому хто нерозуміжться прохання неписати херні під оголошенням.

75D43C7B-6FC9-4929-A027-4D081A19BE1A.jpeg

9FB5B3A0-9832-40D8-9AA8-51BA4FBC14E8.jpeg

A36B9BE6-C8A1-4B5C-B6F2-F52BB7CB89F7.jpeg

11274661-F249-409C-A5AA-71683531A04C.jpeg

8FF68704-287F-461C-96B4-E0445B38A858.jpeg

DA8DEF8F-04C5-4A64-8A2B-A21086B86D09.jpeg

918A6CF3-54BA-4B25-B853-3941A27A2269.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть пліз його цінність на 15тис.грн. для тих хто не розуміється. Розділ ніби барахолка, а не сумнівний антикваріат.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

Поясніть пліз його цінність на 15тис.грн. для тих хто не розуміється. Розділ ніби барахолка, а не сумнівний антикваріат.

 

Напевне, продаван пива нажрався і походу вентиль скрутив..:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фотографіях два крани. Один хромований а другий просто латунний. Відношення до антикваріату не мають ніякого, як історична цінність теж ні. Приналежності до відомих виробників ( клейм і т.д ) теж не має. Це просто ретро крани ( причому латунний не комплектний ). Якщо хочете взнати реальну ціну зайдіть на відповідний форум ( рекламувати не буду бо всі і так знають) і в розділі оцінка створіть тему. Гуру старовини скажуть розкажуть.

15000 ( якщо це не опечатка з лишнім нулем) це ваша "хотєлка" яка далека від реальності. Хоча я дуже сумніваюсь що ви і 1500 зможете виручити. Не має ні історії ні принадлежності ні комплектності. Не комерційний варіант. Імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, hmara сказано:

На фотографіях два крани. Один хромований а другий просто латунний. Відношення до антикваріату не мають ніякого, як історична цінність теж ні. Приналежності до відомих виробників ( клейм і т.д ) теж не має. Це просто ретро крани ( причому латунний не комплектний ). Якщо хочете взнати реальну ціну зайдіть на відповідний форум ( рекламувати не буду бо всі і так знають) і в розділі оцінка створіть тему. Гуру старовини скажуть розкажуть.

15000 ( якщо це не опечатка з лишнім нулем) це ваша "хотєлка" яка далека від реальності. Хоча я дуже сумніваюсь що ви і 1500 зможете виручити. Не має ні історії ні принадлежності ні комплектності. Не комерційний варіант. Імхо

ціна не з неба взята, а проконсультована. Якщо ви хочете заїзджені і совкові крани, то будьласка а олх таких повно. А як що ексклюзивна то замовте і побасите в скільки то то вам буде вартувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проконсультували вас некомпетентно. Чим аргументували ціну? Який рік ( період виготовлення )? Історія? Виробник?

Це не антикварна річ!!!! Це нов нейм ретро яке не має колекційної цінності за 550 доларів.

Це хотєлка далека від реальності.  За свою історію я купив і продав безліч і ретро і антикварних речей ( годинники, предмети інтер'єру,монет, марок, пивних кружок підстаканників і т.д). Багато було навіть виробничого приладдя ( токарні станки 20-30х років. Австрія, Німеччина ). І у всіх речей аргументована ціна. Коли ціна "хотєлка" то така річ просто вісить роками і не продається. Аргументованості в вашому випадку нуль.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, enko сказано:
22 годин тому, hmara сказано:

15000 ( якщо це не опечатка з лишнім нулем) це ваша "хотєлка" яка далека від реальності. Хоча я дуже сумніваюсь що ви і 1500 зможете виручити. Не має ні історії ні принадлежності ні комплектності. Не комерційний варіант.

ціна не з неба взята, а проконсультована.

 

ціна не з неба взята, а проконсультована.

 

А Вам не видається, що у Вашого консультанта хороше почуття гумору? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Yarchik сказано:

 

А Вам не видається, що у Вашого консультанта хороше почуття гумору? :)

Скоріше всього, пиво разом пили, не розрахували дозу, тому планка і зашкалила..:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, hmara сказано:

Проконсультували вас некомпетентно. Чим аргументували ціну? Який рік ( період виготовлення )? Історія? Виробник?

Це не антикварна річ!!!! Це нов нейм ретро яке не має колекційної цінності за 550 доларів.

Це хотєлка далека від реальності.  За свою історію я купив і продав безліч і ретро і антикварних речей ( годинники, предмети інтер'єру,монет, марок, пивних кружок підстаканників і т.д). Багато було навіть виробничого приладдя ( токарні станки 20-30х років. Австрія, Німеччина ). І у всіх речей аргументована ціна. Коли ціна "хотєлка" то така річ просто вісить роками і не продається. Аргументованості в вашому випадку нуль.

 

Написано що це стара річ. А не АНТИКВАРІАТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж не сперечаюсь)))) Це стара річ, так. Я лише будучи дотичним до теми старих речей хотів підказати вам що ціна не реальна, що ви напевне помилились. Для вашого же блага. А якщо помилився я і ваша ціна має місце то аргументуйте її щоб зняти всі питання. Вкажіть більше параметрів ( висота, діаметри і т.д ). Данних про які я писав вище. Розьясніть ціноутворення. Якщо вас проконсультували то значить пояснювали якісь моменти, фактори, чинники які і вивели вас на 550 баксів. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, enko сказано:

Написано що це стара річ. А не АНТИКВАРІАТ.

Ну, у мене є старі труси, але від цього їх  цінність не збільшилась. Признавайтесь, тему створили, щоб поржати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, hmara сказано:

Я ж не сперечаюсь)))) Це стара річ, так. Я лише будучи дотичним до теми старих речей хотів підказати вам що ціна не реальна, що ви напевне помилились. Для вашого же блага. А якщо помилився я і ваша ціна має місце то аргументуйте її щоб зняти всі питання. Вкажіть більше параметрів ( висота, діаметри і т.д ). Данних про які я писав вище. Розьясніть ціноутворення. Якщо вас проконсультували то значить пояснювали якісь моменти, фактори, чинники які і вивели вас на 550 баксів. Дякую

Ну поперше якщо робити на замовлення таку то вона буде коштувати таких грошей, но ідентичну ніхто незробить, тому що в колоні подвійні стінки з якимось наповнювачем, для  кращого зберігання продукту. По друге є люди які зацікавлені в оригіналах, і цікавих старих штуках, а не в копіях перероблених. І які шукають такі штуки для барів, ресторанів, а не купують заїзджені коли з під Чернігівського. А по третє їх було дві. А як бачете продається одна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з останнього посту ви взагалі далекі від реальності.

1. Ідентичну річ роблять коли реставрують цілий предмет ( комплекс ). В іншому випадку економічно це дорожче.

2. Чому ви впевненні що таку річ ніхто повторити не зможе? У когось консультувались?  Сучасні методи технологіі та доступ до інформаціі дають багато можливостей. ( до прикладу мені у Львові колись реставрували термос 1907 р. Була побита внутрішня колба зі скла. Зробили. Ціна для такоі речі більш ніж адекватна. )

3. Ви не вказуєте матеріали! З якимось наповнювачем??? Від якоісь установки??!

4. Шукають для барів і ресторанів....

    Якщо ваш кран як видимий елемент виносити на барну стійку для дизайну ну і щоб працював але монтувати на якісь сучасні кеги (апарати) то це так само геморой. Перехідники, різьби, резинки і т.д.  Люди які займаються обробкою металів вам всі в один голос підтвердять шо це не" кофійка" попити.

5. Сучасні пивні системи використовують харчову нержавійку. Не буду порівнювати нержавійку з бронзолатунню але перше далеко оптимальний варіант для продуктів бродіння.

 

Єдиним варіантом цікавості данного предмету є недостача такого крану до оригінальноі системи або предмет дизайну інтер'єру чи музей ( але пре.дмет нов нейм ) за 550 баксів.

В даній темі добавити більше нічого.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, hmara сказал:

Судячи з останнього посту ви взагалі далекі від реальності.

1. Ідентичну річ роблять коли реставрують цілий предмет ( комплекс ). В іншому випадку економічно це дорожче.

2. Чому ви впевненні що таку річ ніхто повторити не зможе? У когось консультувались?  Сучасні методи технологіі та доступ до інформаціі дають багато можливостей. ( до прикладу мені у Львові колись реставрували термос 1907 р. Була побита внутрішня колба зі скла. Зробили. Ціна для такоі речі більш ніж адекватна. )

3. Ви не вказуєте матеріали! З якимось наповнювачем??? Від якоісь установки??!

4. Шукають для барів і ресторанів....

    Якщо ваш кран як видимий елемент виносити на барну стійку для дизайну ну і щоб працював але монтувати на якісь сучасні кеги (апарати) то це так само геморой. Перехідники, різьби, резинки і т.д.  Люди які займаються обробкою металів вам всі в один голос підтвердять шо це не" кофійка" попити.

5. Сучасні пивні системи використовують харчову нержавійку. Не буду порівнювати нержавійку з бронзолатунню але перше далеко оптимальний варіант для продуктів бродіння.

 

Єдиним варіантом цікавості данного предмету є недостача такого крану до оригінальноі системи або предмет дизайну інтер'єру чи музей ( але пре.дмет нов нейм ) за 550 баксів.

В даній темі добавити більше нічого.

Дякую

Людина діло говорить. Просити за якусь херню 500 баксів, не вказавши ні характеристик, ні історії, не сфоткавши клеймо(яке скоріше всього відсутнє), оперуючи загальними фразами - мені сказали, мені оцінили, аналог буде дорожче. Все що я бачу по фото, звичайний  пивний кран 10-20 річної давності якій коштує 1k грн максимум в сонячний день. Я звісно можу помилятись, і це кран з далекого баварського села, де пивні традиції настільки круті, що бюргери піднімають лавки шкіряними штанами тільки так. Але скоріше автор теми впарює нам якусь діч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, hmara сказано:

Судячи з останнього посту ви взагалі далекі від реальності.

1. Ідентичну річ роблять коли реставрують цілий предмет ( комплекс ). В іншому випадку економічно це дорожче.

2. Чому ви впевненні що таку річ ніхто повторити не зможе? У когось консультувались?  Сучасні методи технологіі та доступ до інформаціі дають багато можливостей. ( до прикладу мені у Львові колись реставрували термос 1907 р. Була побита внутрішня колба зі скла. Зробили. Ціна для такоі речі більш ніж адекватна. )

3. Ви не вказуєте матеріали! З якимось наповнювачем??? Від якоісь установки??!

4. Шукають для барів і ресторанів....

    Якщо ваш кран як видимий елемент виносити на барну стійку для дизайну ну і щоб працював але монтувати на якісь сучасні кеги (апарати) то це так само геморой. Перехідники, різьби, резинки і т.д.  Люди які займаються обробкою металів вам всі в один голос підтвердять шо це не" кофійка" попити.

5. Сучасні пивні системи використовують харчову нержавійку. Не буду порівнювати нержавійку з бронзолатунню але перше далеко оптимальний варіант для продуктів бродіння.

 

Єдиним варіантом цікавості данного предмету є недостача такого крану до оригінальноі системи або предмет дизайну інтер'єру чи музей ( але пре.дмет нов нейм ) за 550 баксів.

В даній темі добавити більше нічого.

Дякую

Судячи з вашого посту ви нікапельки не тямите в обладнанні.

1.Сучасні пивні системи це пластикові трубки. Якщо ви того незнаєте то немає чого писати про нержавійку яка до пива відношення немає, і пивні колони до кегів не чіпляються. Для монтажу хватить три гайки щоб його встановити, і геморою небуде, і кави можна попити

2. Пиво має звязок з металом в Кегах, термо трубках в холодильнику і пегасах коли його наливають. відношення до пивної колони воно має, колона тільки для візуального враження і статусу пива.

3. І нарахунок того що цю річ може хтось повторити зробити візуально я несумніваюсь, но технічно наврядчи.(я про наповнювач між стінками) 

4. Кожен хороший ресторатор хоче щось ексклюзивне, а не таке як у всіх. А коли це оригінал то це ще +. 

5. Якщо Ви не тямите в такому обладнанні то непотрібно розпинатись що я за нього прошу 550$. Можливо ви просто заздрите.?

6. Клейма там напевно і немає. Но це ще нічого поганого незначає. Це можливо кран з приватної броварні який просто небрендували!

7. Я нічого не відновлюю і нереставрую у Львові, просто ще раз повторюсь що одни такий кран вже проданий. 

Дякую.

P.s. Якого біса люди які продають чи займаютьсч комп’ютерним барахлом лізуть в цю тему і навалюють херню про труси... дорого... перепив пива... радники в тебе нікудишні. Рібяткі так 15000 тисяч грн. Я нульлів наставив правильно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, enko сказано:

P.s. Якого біса люди які продають чи займаютьсч комп’ютерним барахлом лізуть в цю тему і навалюють херню про труси... дорого... перепив пива... радники в тебе нікудишні. Рібяткі так 15000 тисяч грн. Я нульлів наставив правильно. 

 

впевнений? що НУЛЬЛІВ правильно наставив:D

 

ти б краще подякував, що тобі тему на халяву апають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...