Перейти до змісту

У Луцьку патрульний поліцейський, обороняючись від лигарів, наніс одному з них легкі ушкодження


Igor DMX

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Cherman сказано:

Блін, передивився відео, таке відчуття, наче в гівно вляпався. Співчуваю Мартензу, йому ще прийшлось щось пояснювати тим журнашлюхам.

Але заміть. немає ніякого гвалту що "мєнт пацана порізав!". Все ж довіра до патрульної поліції куди більша ніж до старих міліціонерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь
16 хвилин тому, Cherman сказано:

Блін, передивився відео, таке відчуття, наче в гівно вляпався. Співчуваю Мартензу, йому ще прийшлось щось пояснювати тим журнашлюхам.

 

Тобто це він той поліцейський?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.02.2018 at 11:13, zaHARE сказано:

Того ж дня в Києві хлопець на зупинці серед білого дня зробив чуваку зауваження за бикування,той його ножем в серце.Вбивця - контрактник, був під кайфом.
 Якраз саме відсутність опору нарікам і гопнікам та безнаказаність породжують ріст таких випадків.
Ходжу без ножа,але часто роблю за бикування зауваження.Тепер я задумався.Або брати ніж або мовчати.Розумію,що характер переможе і я не стримаюсь.

 

 

 

не все так просто у тій ситуації в Києві.

так, контрактник. на війні з 2014 року. важке поранення в голову, вставлена металева пластина. продовжував воювати. останнім часом були проблеми із психікою. по віку пацан.

хотів пройти без черги в маршрутку/проїхати безплатно по УБД. жертва зробив зауваження, почалась словесна перепалка,  штовханина, мабуть і "я тебе туди не посилав" також звучало  .

тоді він розвернувся і пішов купив ножа.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для повноти картини треба зрати хоча б , що це за студенти такі.

І чому відмовляються дапати інтервю журналістам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

 

Тобто це він той поліцейський?

 

Мартенз (нік на борді) - це коп на відео аверса. в приміщенні і на вулиці. на значку Мартинюк.

якщо я не помиляюсь.  бо зараз без бороди? так @Lexx_Giant, @difoto?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Oli сказал:

Тобто це він той поліцейський?

Он, @rl72  вже пояснив.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Cherman сказал:

Ти теж Рембо, одною рукою декілька людей "кладеш"?

Я - ні, а от поліцейський мав би. А двома - тим більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Michaylo сказано:

Я - ні, а от поліцейський мав би. А двома - тим більше.

наш народ як завжди знають що мають робити і вміти інші, і це їх більше хвилює ніж те що самі мають знати і вміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, rl72 сказано:

 

Мартенз (нік на борді) - це коп на відео аверса. в приміщенні і на вулиці. на значку Мартинюк.

якщо я не помиляюсь.  бо зараз без бороди? так @Lexx_Giant, @difoto?

 

Подивився репортаж аверса, це не Мартинюк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Gendruk сказал:

наш народ як завжди знають що мають робити і вміти інші, і це їх більше хвилює ніж те що самі мають знати і вміти.

Ну, за весь народ не скажу, а те, що я маю знати і вміти - я і знаю, і вмію... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Gendruk сказано:

наш народ як завжди знають що мають робити і вміти інші, і це їх більше хвилює ніж те що самі мають знати і вміти.

І дуже часто замінюють поняття: "хотілось би" на "має/-ють".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Ukrainec сказано:

І дуже часто замінюють поняття: "хотілось би" на "має/-ють".

Так це ж силові структури, які повинні мати відповідну підготовку. Так що все ж таки "мають".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, volks сказано:

Так це ж силові структури, які повинні мати відповідну підготовку. Так що все ж таки "мають".

"Бухого скручувати - це пиздець! На ньому четверо лежать, всі больові прийоми використані, а він, сука, далі виривається!!!" (с) один самооборонівець

Ти коли-небудь з п'яним бився? Я - так. І скажу тобі дивну річ - коли тверезий вже впав би або втік - п'яний лишається стояти і ще більше на тебе пре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, volks сказано:

Так це ж силові структури, які повинні мати відповідну підготовку. Так що все ж таки "мають".

Як ти це собі уявляєш? Контролювати чим маєш: скільки бухих алканафтів він може підняти на руку? Знову не змішуй: хтілось би  і реальність.

 

Мають - це коли десь це написано і кимось підписано.  Все решта демагогія! 

difoto тобі правильно навів приклад, але ж за компом строчити це не в патруль з Самообороную раз вийти. Лекс це вже втомився пропонувати різного роду "клавіатурним геніям". Раз навіть з боку в такій ситуацій постояти, думаю думка в багатьох зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І доречі - більшість дозволених балончиків на п'яних не діє від слова ваабщє. Та й ножик не сильно. І навіть травмат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам"ятаю десь після подій 20.02.14 бухого неадеквата біля облради крутили. Так нас було двоє, я заламав йому руку а він і далі пручається, я йому далі больовий прийом влаштував, заламав здається безім"янного  пальця "майже до  ліктя", а він другою рукою стоячи на колінах товаришу в живіт ще удари умудряється наносити. Поки не підійшов ппс-никз лексом не заламав іншу руку, впершись коліном в хребет, не вдягнули кайданки то геть не змогли заспокоїти.  Та ще й в авто брикався. Чесно, з тих пір я зрозумів, що це не моє і  більше в патруль не ходив. І що в деяких ситуація без хоча б інколи їб@ків вирішити ситуацію геть не можливо.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Так нас було двоє, я заламав йому руку а він і далі пручається, я йому далі больовий прийом влаштував, заламав здається безім"янного  пальця "майже до  ліктя", а він другою рукою стоячи на колінах товаришу в живіт ще удари умудряється наносити.

Садомазо якесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую!!!  Напевне всі були по одну стороно "барікад" ( розпивали алкоголь в парку, шуміли в дворах і т.д ) а от по другу сторону ( патруль самооборони ) мало хто. Особливо "клавіатурних" бійців. Щоб знати всі "прелєсті" попробуйте. Раджу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, hmara сказано:

Підтримую!!!  Напевне всі були по одну стороно "барікад" ( розпивали алкоголь в парку, шуміли в дворах і т.д )

По собі не рівняйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

Садомазо якесь.

Чому якесь?!  це по вуличним міркам вважається нормально. Вилізь з за компа наразок, сходи в патруль. ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, difoto сказано:

"Бухого скручувати - це пиздець! На ньому четверо лежать, всі больові прийоми використані, а він, сука, далі виривається!!!" (с)

 

14 хвилин тому, difoto сказано:

І доречі - більшість дозволених балончиків на п'яних не діє від слова ваабщє. Та й ножик не сильно. І навіть травмат.

 

Аксіома. П'яному по*уй море по коліно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу напевне!!! Це не ствердження що всі. Але в порівнянні між одними і іншими то значна більшість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Вилізь з за компа наразок, сходи в патруль. ;)

Це також не моє, і без патруля зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

Це також не моє, і без патруля зрозуміло.

хоча б так.

 

Тоді тим хто ще це не розуміє - присв"ячується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

"Бухого скручувати - це пиздець! На ньому четверо лежать, всі больові прийоми використані, а він, сука, далі виривається!!!" (с) один самооборонівець

Ти коли-небудь з п'яним бився? Я - так. І скажу тобі дивну річ - коли тверезий вже впав би або втік - п'яний лишається стояти і ще більше на тебе пре.

Не бився, але навіть вести кудись бухого проти його волі - нереально.

 

1 година тому, Ukrainec сказано:

Як ти це собі уявляєш? Контролювати чим маєш: скільки бухих алканафтів він може підняти на руку? Знову не змішуй: хтілось би  і реальність.

 

Мають - це коли десь це написано і кимось підписано.  Все решта демагогія! 

Якраз таки мають. Має бути така підготовка, щоб міг скрутити, а не так як бувало, що декілька поліцаїв не могли одного чувака скрутити.

А в контексті даної ситуації, то застосування ножа цілком нормально, а не ввязуватись в бійку, в якій можна і бутилкою по голові отримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...