Перейти до змісту

Знову здорожчає проїзд у маршрутках


ForZa

Рекомендовані повідомлення

17 годин тому, halcogen сказано:

І що ви цим добєтеся? 

зниження ціни проїзду або хоча би залишиться на даному рівні, можливо покращиться ставлення до пасажирів, можу ще кучу можливих покращень навести (почитайте у статтях чого люди цим досягли)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь
57 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

зниження ціни проїзду або хоча би залишиться на даному рівні, можливо покращиться ставлення до пасажирів, можу ще кучу можливих покращень навести (почитайте у статтях чого люди цим досягли)....

Тільки таким треба займатись в теплішу пору року, а не зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, SunSeth сказал:

Хитрі жопи знають у яку пору піднімати плату за проїзд.

А що зааважає влаштувати таку акцію весною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks всі ті акції до сраки. Не для нашого народу. Перед попереднім підняттям якісь акції допомогли?

Це так само, як з папіросами, до якогось там року ціна має бути, як в Європі, нє, блєать, щоб відразу на наступний день зробити таку ціну "як в Європі", ні, вони піднімають ціну на парокапєєк кожен місяць, воно ніби й не помітно і купуєш далі пачку вже за 25+грн. і тд., а якби х@йнули б відразу 150-200 грн. за пачку - більшість кинула палити на наступний же день. Те саме з маршруткою - пфф, подумаєш +1 грн., не мерзнути ж за неї, а мєжду дрочім, у процентному відношенні, то й не так мало. У кого з/п за останній рік зросла спочатку на 30%, а потім ще на 25%?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, SunSeth сказал:

Перед попереднім підняттям якісь акції допомогли?

А були якісь акції?

22 минуты назад, SunSeth сказал:

всі ті акції до сраки. Не для нашого народу

О да. В нас буде тьма штрейхбрейхерів.

25 минут назад, SunSeth сказал:

У кого з/п за останній рік зросла спочатку на 30%, а потім ще на 25%?

Як мінімум, вартість палива виросла на 25 % в ід минулого подорожчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

А були якісь акції?

Дооо. Всі на вєлосіпєт.

3 хвилин тому, volks сказано:

Як мінімум, вартість палива виросла на 25 % в ід минулого подорожчання.

Я питав про пальне? Та й хіба воно здорожчало на 7-8 грн. з того часу? З/п в тебе збільшилась на 50% з того часу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, SunSeth сказал:

Та й хіба воно здорожчало на 7-8 грн. з того часу?

На 5 грн з 21 до 26. 

 

10 минут назад, SunSeth сказал:

З/п в тебе збільшилась на 50% з того часу?

А до чого моя зп до собівартості перевезень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:
17 хвилин тому, SunSeth сказано:

З/п в тебе збільшилась на 50% з того часу?

А до чого моя зп до собівартості перевезень?

Щоб тобі зрозуміліше було: була, умовно, в тебе з/п 3000 грн., кілька місяців тому тобі її підняли до 4000 грн. зараз ти хочеш 5000 грн. Не фігово? Так зрозуміло?

Собівартість поки не будуть видавати кожному пасажиру в обов'язковому порядку квитки - нехай собі в сраку запихнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, SunSeth сказано:

Собівартість поки не будуть видавати кожному пасажиру в обов'язковому порядку квитки - нехай собі в сраку запихнуть.

Так вже видавали колись квитки, потім викидали скільки потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SunSeth сказано:

@alexvvv викидали більше, ніж було пасажирів?

 

мені коли я попросив квиток- дали пачку) сказав водій звертатись якщо треба. ще дасть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пасажири не брали квитки, потрібну кількість викидали. Мабуть треба якась електронна система обліку із перевіркою пасажирів контролерами. Але це фантастика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, SunSeth сказал:

Щоб тобі зрозуміліше було: була, умовно, в тебе з/п 3000 грн., кілька місяців тому тобі її підняли до 4000 грн. зараз ти хочеш 5000 грн. Не фігово? Так зрозуміло?

Все-одно не зрозуміло. Вартість квитка складається з собівартості проїзду і прибутку підприємства. Після минулорічного подорожчання відбулося зростання вартості палива на 24%, подорожчав долар, зросла мінімамалка, нові автобуси дорожчають постійно. Тому логічно, що вартість проїзду порівняно з минулим підвищенняс повинна вирости. А те що немає чіткого розрахунку собівартості, то це вже інше питання. Бо його ніколи не було і при подорожчанні до 2, і 3, і 4. І самі перевізники не знають, який пасажиропотік в їх автобусах, бо їм здають не виручку, а план.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, halcogen сказал:

А до чого вартість перевезення до вашої зарплати? 

Ні до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій не повинен заробляти на пасажирах. Його завдання – їхати згідно з розкладом і намотувати кілометри. Місто має оплачувати перевізнику за кілометраж. Місто замовляє у перевізника визначений кілометраж і платить йому за це, незалежно від того, скількох пасажирів він перевіз. Як це має відбуватися, на мою думку? - Подібно до того, як зараз оплачується робота водія-експедитора з власним авто (амортизація, паливо і так далі). Перевізнику/водію стане вигідно тримати НОВИЙ транспортний засіб!
Ціна квитка не повинна цікавити перевізника!

Як наслідок, автобуси перестануть ганятися один за одним. Водієві стане байдуже: їхати повним чи лише з одним пасажиром. Водій вже не зможе стояти на кінцевих чи інших людних зупинках і набирати пасажирів, аж поки не заповнить автобус.
Зрозуміло, що перевізник не лише має проїхати увесь маршрут, а й проїхати його, вкладаючись у графік. Існуватиме інструмент, аби це відслідковувати.
Ще один плюс – маршрутки виконуватимуть вечірні рейси, адже кожен захоче зробити більший кілометраж і, відповідно, більше заробити. Але за цей комфорт пасажирам доведеться платити.
Держава визначила категорії пільговиків, але компенсація перевізникам за їх транспортування лягає на плечі міста. Проблема частково вирішиться, коли ми перейдемо на електронний квиток. Очікують, що електронний квиток виведе з тіні 15-40% виручки. Вже не буде конфлікту між водіями і пільговиками. Електронний квиток дасть змогу робити кілька пересадок - можна буде скоротити 30% маршруток. Кілометраж решти ТЗ місто зможе оплатити.
Допоки ми не заберемо у водія готівку, громадський транспорт Луцька не покращиться.
Важливо, що зміниться структура руху коштів. Зараз у нас є три гравці: місто, перевізники і пасажири. Нині кошти рухаються між пасажиром і перевізником, а місто лише спостерігає за цим. Запровадження електронного квитка змінить систему оплати: пасажир платитиме місту, а місто платитиме найнятому перевізнику. Останній не отримуватиме кошти у повному обсязі, якщо не виконуватиме свою роботу якісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SunSeth сказал:

@Ivanna десь я це вже читав.

Не заперечую. Публікувала ось тут

 

у вівторок, коли цієї теми ще не існувало.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Ivanna сказал:

Запровадження електронного квитка змінить систему оплати: пасажир платитиме місту, а місто платитиме найнятому перевізнику.

електронний квиток це звичайно круто, головне, щоб не забули за тих, хто користується громадським транспортом декілька разів в місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Arden сказал:

електронний квиток це звичайно круто, головне, щоб не забули за тих, хто користується громадським транспортом декілька разів в місяць

В смислі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, volks сказано:

В смислі?

Ну от використовую транспорт лиш в дощ і сніг, не потрібен мені місячний абонемент, я так розумію автора (і суджу по собі ). Потрібен або одноразовий квиток, або не лімітований в часі,  скажем 30 разовий абонемент, який можна використати не за один місяць. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, NeoN сказал:

Ну от використовую транспорт лиш в дощ і сніг, не потрібен мені місячний абонемент, я так розумію автора (і суджу по собі ). Потрібен або одноразовий квиток, або не лімітований в часі,  скажем 30 разовий абонемент, який можна використати не за один місяць. 

Елементарно. По принципу картки в метро. Поповнюєш картку і при валідації в транспорті просто знімає вартість поїздки. Це для жителів міста, які рідко користуються транспортом. Для гостей міста можна зробити так як в Білій Церкві - разові паперові квитки, які продаються на зупинках або у водіїв і компостуються у валідаторах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо тарифу... Він тогоріч вже був завищений щонайменше на 15%. Далі проста математика на противагу плачам маршрутчиків.  Мінімалка (близько 15% собівартості послуг перевезнь) зросла на 16% - ітого 2.4%. Вартість палива (60% собівартості) зросла на 14% - ітого 8.4%. Долар (з великим запасом вважатимемо решта собівартості - 25% тобто) виріс на 7% - ітого близько 1.8%. 

ІТОГО 12.6%.

Повторю сказане мною минулого року : замість обурюватись в інтернеті, прийдіть на круглий стіл, на громадські слухання - висловіть своє фе; надішліть у міськраду з півдесятка запитів - вимагайте розрахунки.  Не їздіть маршруткою без крайньої необхідності. Я ,наприклад, за 4 гривні ще не їздив, хоча добиратись доводилось в усі куточки міста та найближчих передмість.

Тут же справа не в гривні, а у тому, що людей мають за мовчазний скот.

Чому за маршрутки, а не за подорожчання продуктів, послуг, бла-бла-бла? Так з чогось же треба починати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, volks сказано:

Елементарно. По принципу картки в метро. Поповнюєш картку і при валідації в транспорті просто знімає вартість поїздки. Це для жителів міста, які рідко користуються транспортом. Для гостей міста можна зробити так як в Білій Церкві - разові паперові квитки, які продаються на зупинках або у водіїв і компостуються у валідаторах.

Я розумію, нічого важкого, казали ж

6 годин тому, Arden сказано:

головне, щоб не забули за тих,

А можливість звісно є. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені здалося, що останні кілька сторінок ми посилено ділимо доходи перевізників ;)

 

Більшість представлених пропозицій загрожують, як мінімум,  додатковим гемороєм для перевізників і пасажирів  :unsure:

Видатки за "покращення" все-одно ляжуть в кінцевому випадку на пасажирів. Тому пропоную добре подумати, чи дійсно потрібен в маршрутках подібний "сервіс".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...