Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП


Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Там дорогу робити треба. Думаю, що то теж якась там черга. Тоді й світлофора поставлять.

Дорога - це вже проблеми Липин/Підгаєць а не Луцька, про світлофор в минулому році казали - "шукають гроші"

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Ніфіга. Як максимум - до "кільця"-перехрестя з Молоді.  Далі починається треш. Ввечері там взагалі розминутися нереально. Особливо, коли від Липин біля "Шкоди" виїжджають.

Вузесенька така вуличка. Взагалі не спонукає літати.

1.jpg.423396211176125e48b51eb5469450af.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

Вузесенька така вуличка. Взагалі не спонукає літати.

1.jpg.423396211176125e48b51eb5469450af.jpg

Мене, принаймні, ні.

Для дебілів, що звикли літати скрізь, і односторонній рух не заважає. Земля їм скловатою.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

Мене, принаймні, ні.

Це діє на підсвідомому рівні. Широка вулиця з широченними смугами створює ілюзію безпеки, тому що є набагато більше простору для маневрів.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Zheny@ сказал:

Мене, принаймні, ні.

Для дебілів, що звикли літати скрізь, і односторонній рух не заважає. Земля їм скловатою.

 

ага, я колись тоже так думав. Дай тобі під сраку хоча б ті ж 4 літри мотора й через пів року - рік поспілкуємся :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Cherman сказал:

Прадо і з 4-ма літрами так собі їде.

 

9.1 с до сотні - нормально для 2хтонної автівки

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Cherman сказал:

На більшості сайтів пише 9.5. Але тут грає саме відчуття. Їздив з друзями на їхньому Прадо в Європу. На автобані авто явно почувається не в своїй стихії. Любий різкий рух - і реально можна перевернутися. Хоча так, в наших поліських глушманях прадіку майже нема рівних.

 

https://www.auto-data.net/ru/toyota-land-cruiser-120-prado-4.0-v6-5-dr-249hp-120-3700

 

Але так, прадік увалєнь і не для ганяння. 

Моя октаха швидша, але не проїде там де прадік :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зупинка 18 школа. Чувак не вписався в поворот, вилетів на зупинку, збив пацана, швидка забрала.https://www.facebook.com/groups/Nash.Lutsk.ua/permalink/4347938295287000/

П.с. Відродження провокує

FB_IMG_1632723072815.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От коли наші співвітчизники зрозуміють що провокує не потужність авто, а відсутність здорового глузду. Їздив цього року в Хорватію і там в горах щось жодного дурного не зустрів з сліпими обгонами, а тільки повернувся в Україну то чому о вартувала дорога через Закарпаття, де постійно в повороті хтось вилетить на зустрічну. В Хорватії копів бачив тільки один раз за декілька сотень кілометрів не автостради. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Cherman сказал:

На більшості сайтів пише 9.5. Але тут грає саме відчуття. Їздив з друзями на їхньому Прадо в Європу. На автобані авто явно почувається не в своїй стихії. Любий різкий рух - і реально можна перевернутися. Хоча так, в наших поліських глушманях прадіку майже нема рівних.

ясно що 200 на ньому не поїдеш, але основний бонус тут не в тому. Саме головне, що на швидкості в районі 100км в годину, я комфортно, за декілька секунд можу обганяти інші авто, овер 130 вже не дуже комфортно, але в любому випадку, не так як здохлики, які йдуть на обгон й потім хвилину обігнати не можуть толком. Як то кажуть, не можеш срати, не муч дупу. Більше 160 я на ньому не їздив і не маю бажання ))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Gendruk сказал:

От коли наші співвітчизники зрозуміють що провокує не потужність авто, а відсутність здорового глузду. Їздив цього року в Хорватію і там в горах щось жодного дурного не зустрів з сліпими обгонами, а тільки повернувся в Україну то чому о вартувала дорога через Закарпаття, де постійно в повороті хтось вилетить на зустрічну. В Хорватії копів бачив тільки один раз за декілька сотень кілометрів не автостради. 

То после Албании Карпаты не кажутся такими уж серпантинистыми и сложными дорогами, поэтому и позволить можно многое, да и ширина наших дорог дает расслабиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, romanc сказано:

То после Албании Карпаты не кажутся такими уж серпантинистыми и сложными дорогами, поэтому и позволить можно многое, да и ширина наших дорог дает расслабиться.

Я й не кажу про серпантини, кажу про сліпі обгони а потім або ледве відторможуються або зїзджаєш на обочину. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Gendruk сказал:

Я й не кажу про серпантини, кажу про сліпі обгони а потім або ледве відторможуються або зїзджаєш на обочину. 

Та то норма для будь-якої двосмугової дороги в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні вечором пробка від моста біля варшавки до світлофора проти місьвідділу, перед світлофором стояла Тесла в обнімку з якоюсь іншою машиною, видно Тесла виїзджала з кишені перед світлофором і догнала чувачка що  перестроювався вправо, ех хороше всетаки прискорення в електровозів.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Waver said:

Скоріш всього, відключів активну систему слідкування за дорогою та гальмування, тобто коли машина сама гальмує перед перешкодою. Понадіявся на свою реакцію та вміння керування... і трохи не вийшло. Хоча, дружина на ауді теж відключила, бо іноді від тої системи мурашки по спині лізли. 

Думаю, що ту функцію Тесла залишила в США, а наші кулібіни при ремонті ще й допомогли забути ;)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, xc90 сказал:

Думаю, що ту функцію Тесла залишила в США, а наші кулібіни при ремонті ще й допомогли забути ;)

З стилем їзди наших гонсчіків з купленими правами жодна американська функція не впорається.:D

Змінено користувачем jurgen007
  • Подобається 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

І толку зі зниження швидкості в населених пунктах з 60  до 50.

А є толк 

Набагато більше штрафів зберуть.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Nokian сказал:

 

Набагато більше штрафів зберуть.

Ну так і добре. Додаткова вигода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Dima4s сказано:

шкода що урод не загинув

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, volks сказано:

Ну так і добре. Додаткова вигода.

То скоро пішоходам та велосипедистам швидкість обмежать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...