Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП


Рекомендовані повідомлення

В суботу після обіду чи в районі обіду біля спортшколи майже лобова аварія.

Не поділили вузьку дорогу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Arden сказано:

В суботу після обіду чи в районі обіду біля спортшколи майже лобова аварія.

Не поділили вузьку дорогу.

 

Там капець що робиться. Щодня на кільці Набережна-Шевченка пробки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Сьогодні в 16 год. на Соборності на перехресі перед ТамТам БМВ летіло з моста на червоний і в"їхало в бік Кадіка який повертав наліво на заправку. В Кадіку були батько і син, обох забрала швидка, кажуть що син помер в лікарні.

https://konkurent.ua/publication/77329/u-lutsku-na-sobornosti-dtp-z-postrazhdalimi-foto/

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк сьогодні багатий на ДТП.

Придурок влетів у Фелічіту  на повороті на Яровицю.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

Авто геть ціле. Напевно, непристебнуті булі.

Кадік вантажний - перероблений. Він трохи міцніший за легковушку.

Від легковика вже було б 2 частини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Авто геть ціле. Напевно, непристебнуті булі.

Кадік перероблений, подушки безпеки тільки передні, може малий сидів ззаду, туди і прийшовся основний удар, при боковому ударі ремені мало допоможуть. А спішуну на БМВ побажаємо сісти надовго.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jurgen007 сказано:

Кадік перероблений, подушки безпеки тільки передні, може малий сидів ззаду, туди і прийшовся основний удар, при боковому ударі ремені мало допоможуть. А спішуну на БМВ побажаємо сісти надовго.

на палю йому сісти.

З наших податків убивцю кормити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, jurgen007 сказано:

Сьогодні в 16 год. на Соборності на перехресі перед ТамТам БМВ летіло з моста на червоний і в"їхало в бік Кадіка який повертав наліво на заправку. В Кадіку були батько і син, обох забрала швидка, кажуть що син помер в лікарні.

https://konkurent.ua/publication/77329/u-lutsku-na-sobornosti-dtp-z-postrazhdalimi-foto/

Син живий, в реанімації!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження що війна на дорозі...

Підрізав Мерседес: на виїзді з Луцька авто влетіло в стовп. Серед потерпілих – двоє дітей

аварія за участі вантажівки та автобуса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vikvik Mawr сказал:

таке враження що війна на дорозі...

 

просто сильно багато андонів розвелось...

їду вчора, проїжджаю світлофор на МКС в сторону Луцька, їду в лівому ряду, так як в правому за метрів 200 припарковане авто. В праве дзеркало помічаю, що VW хоче зробити випередження по правій стороні. Мені дуже цікаво куди б він перестроювався якби я не збавив швидкість.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Arden сказано:

 

просто сильно багато андонів розвелось...

їду вчора, проїжджаю світлофор на МКС в сторону Луцька, їду в лівому ряду, так як в правому за метрів 200 припарковане авто. В праве дзеркало помічаю, що VW хоче зробити випередження по правій стороні. Мені дуже цікаво куди б він перестроювався якби я не збавив швидкість.

ти ж бикувати не будеш, тому що "правий". а якби на твому місці був такий же ідіот як і перший- мали б дтп.
послухай мову того ідіота на бмв блясі що вписався в кадік вчора. це ж бидлос обикновєнний. і йому хтось дав права... він через свій розумовий розвиток не усвідомлює наслідків і не відчуває страху. мавпа за кермом. хоча не знаю за що тут ображати мавп.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Arden сказал:

 

просто сильно багато андонів розвелось...

їду вчора, проїжджаю світлофор на МКС в сторону Луцька, їду в лівому ряду, так як в правому за метрів 200 припарковане авто. В праве дзеркало помічаю, що VW хоче зробити випередження по правій стороні. Мені дуже цікаво куди б він перестроювався якби я не збавив швидкість.

і андонок ...:0094:

сьогодні на пр.Перемоги дама на бордовому спортеджі так підрізала,що від дтп врятувала моя швидка реакція ,як пасажира і те,що за нами не було автомобіля

так вона перелаштувалася в правий ряд :0121:

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, paksivatova сказано:

і андонок ...:0094:

сьогодні на пр.Перемоги дама на бордовому спортеджі так підрізала,що від дтп врятувала моя швидка реакція ,як пасажира і те,що за нами не було автомобіля

так вона перелаштувалася в правий ряд :0121:

 

я розумію все але зара ніц не зрозумів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, jurgen007 said:

Сьогодні в 16 год. на Соборності на перехресі перед ТамТам БМВ летіло з моста на червоний і в"їхало в бік Кадіка який повертав наліво на заправку. В Кадіку були батько і син, обох забрала швидка, кажуть що син помер в лікарні.

https://konkurent.ua/publication/77329/u-lutsku-na-sobornosti-dtp-z-postrazhdalimi-foto/

 

Як почуваються батько та син, що постраждали в ДТП біля ПортСіtу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Dima4s сказал:

ти ж бикувати не будеш, тому що "правий". а якби на твому місці був такий же ідіот як і перший- мали б дтп.
послухай мову того ідіота на бмв блясі що вписався в кадік вчора. це ж бидлос обикновєнний. і йому хтось дав права... він через свій розумовий розвиток не усвідомлює наслідків і не відчуває страху. мавпа за кермом. хоча не знаю за що тут ображати мавп.

До тями таких приведе тільки суд Лінча прямо на дорозі, поки народ сам не стане наводити порядок нічого не буде, поліцію і укросуд цікавить тільки взяти бабло.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по радіо чув рекламу, що в Луцьку біля Там-Тама якийсь там цирк показує останнього живого пітекантропа. Таке враження, що то саме той пітекантроп і спішив на показ на тому бмв... Тільки шкода, що невинні люди постраждали, їм якнайшвидшого одужання.

А ще ж і недавній потужний спалах на сонці може сильно впливати на різних істот з  мозком без звивин... Може тому і війна на дорозі...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.07.2021 at 09:45, Gendruk сказано:

Син живий, в реанімації!

Так живий. мали вже виписати. То мій колега повертав до там-таму, на бмв бляхар хотів проскочити на "жовтий", але встиг на червоний, за шивидкістю , каже, не слідкував. Подушок в кадіку не було, якби малий був пристебнутий то зламав би шию. Це як факт.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.07.2021 в 18:14, Terrable сказал:

Так живий. мали вже виписати. То мій колега повертав до там-таму, на бмв бляхар хотів проскочити на "жовтий", але встиг на червоний, за шивидкістю , каже, не слідкував. Подушок в кадіку не було, якби малий був пристебнутий то зламав би шию. Це як факт.

В9 лет должен быть на бустере и пристегнут. Как минимум преднатяжитель удержал бы на месте и подушка сработала бы.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Cherman сказано:

А так вилетів через вікно та вижив?:lol:

Так.  Удар боковий був. Якби був пристібнутий то голову могло смикнути в сторону і зламати шийні хребці.

 

8 годин тому, turbo сказано:

@Terrable сам пристібаєшся?

Так. Кожен раз.

Змінено користувачем Terrable
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, romanc сказано:

В9 лет должен быть на бустере и пристегнут. Как минимум преднатяжитель удержал бы на месте и подушка сработала бы.

Подушок не було в кадіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Тобто, те, що непристебнута людина льотає по салону і її мотає у всі боки, так що можна зламати будь-що, тебе не бентежить?

Сприйми цей конкретний випадок як факт. Дитині просто повезло що вижив. Про те що я написав казали люди які були на місці дтп. А обговорювати різні там варіації від пристебнутого і непристебнутого ременя не хочу.

Змінено користувачем Terrable
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cherman сказано:

Ти експерт, щоб сприймати твої слова, як факт?

Дитині повезло вижити з батьком, який пожлобився на дитяче крісло.

Вище написав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...