Перейти до змісту

Петиція про квоту для людей з інвалідністю в політичних партіях


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, Savage сказано:

Тоді тобі треба бути набагато кращим за рядового працівника в тій сфері, в яку ти плануєш йти. Іншими словами, показати роботодавцю, чому саме тебе він має обрати на ту чи іншу посаду. ІМХО, знову ж таки, це найреальніше досягнути в сфері, повязаній з IT.

Я згоден, але не зі всім. Чому я маю пахати в два три рази більше, щоб отримати роботу на яку замість мене можуть взяти менш кваліфікованого працівника і будуть платити відповідно?
Та й не всіх є хист до ІТ, в мене наприклад нема. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, VojinSvitla сказал:

Почнем з того що всіх підряд же брати не буть, тупі і не корисні люди не де не потрібні. Серед людей з інвалідністю є багато з вищою освітою і клепкою в голові.

А що мішає таким людям зараз бути в ВРУ? Ти думаєш що якщо такий закон буде, то ти зможеш попасти в ці 6%? Серед простих людей також є багато з вищою освітою і клепкою в голові, але чомусь вони також не ВРУ...

Буде дійсно так як зараз з обов'язковим працевлаштуванням інвалідів: давай трудову, сиди дома і не приходь, на тобі твої пару сотень гривень. Все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitla твоя петиція це боротьба з млинами (Дон Кіхот), імхо. Ну, припустимо, твоя петиція прйшла і, о диво, дупутати його прийняли. Що воно дасть особисто тобі? Які подальші твої дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, natalka) сказано:

А що мішає таким людям зараз бути в ВРУ? Ти думаєш що якщо такий закон буде, то ти зможеш попасти в ці 6%? Серед простих людей також є багато з вищою освітою і клепкою в голові, але чомусь вони також не ВРУ...

Буде дійсно так як зараз з обов'язковим працевлаштуванням інвалідів: давай трудову, сиди дома і не приходь, на тобі твої пару сотень гривень. Все.

По закону дійно нічого не заважає, а по факту? Серед луцьких депутатів є люди з першою групою? Я питаю на повному серйозі, бо не в курсі. Я не хочу бути депутатом, принаймні поки що.

Ніхто не знає як буде, але спробувати варто.

 

9 хвилин тому, vaz75 сказано:

@VojinSvitla твоя петиція це боротьба з млинами (Дон Кіхот), імхо. Ну, припустимо, твоя петиція прйшла і, о диво, дупутати його прийняли. Що воно дасть особисто тобі? Які подальші твої дії?

Петиція не моя. Що буде я описав в третьому пості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, VojinSvitla сказал:

Серед луцьких депутатів є люди з першою групою? Я питаю на повному серйозі, бо не в курсі.

Артем Запотоцький. Групу не знаю..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, VojinSvitla сказал:

Чому я маю пахати в два три рази більше, щоб отримати роботу на яку замість мене можуть взяти менш кваліфікованого працівника і будуть платити відповідно?

Ти мене не зрозумів. Я не писав про "пахати в 2-3 рази більше і отримувати стільки ж". Щоб прояснити, що я мав на увазі, наведу маленький приклад.

 

Візьмемо сферу створення мобільних ігор. 95% таких ігор пишеться на готових двіжках. А тут ти вивчив плюси і ОпенГЛ і написав свій низькорівневий двіжок, який видає графон кращий, ніж в "Асфальт 8" і при цьому в 2 рази менше жре батарею. Я більш, ніж впевнений, що вже на наступний день компанія ГеймЛофт пришле за тобою спеціалізований автомобіль і переобладнає офіс у Львові під будь-які твої потреби. Бо на тебе вона буде дивитися, як на самородок, а не на рядового "кодера".

 

51 минуту назад, VojinSvitla сказал:

Я згоден, але не зі всім.

У тебе є два варіанти:

 

1. "Пасивний". Сидіти і чекати, коли наша блядська влада збереться і забезпечить повноцінне і конкурентне середовище для людей з певними фізичними обмеженнями.

2. "Активний". Самому намагатися пробити собі дорогу до своїх цілей, навіть, якщо це тобі не хочеться, здається несправедливим, не лежить душа і т.д.

 

Можливо, це звучить цинічно чи нетолерантно, але це реалії життя в нашій країні і нічого в найближчі роки не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12/15/2017 at 7:22 PM, VojinSvitla said:

Тобто людина з інвалідністю не може бути профі?

Я без квот можу рекомендувати тебе для прийому в партію.

Хочеш?

 

Я думаю що якби ти хотів то давно вступив в партію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Fireboss сказано:

Я без квот можу рекомендувати тебе для прийому в партію.

Хочеш?

 

Я думаю що якби ти хотів то давно вступив в партію.

 

Рекомендувати в партію діло не хитре. Питання в яку ? Яка ідеологія партії та чого прагне . Бо старі деякі партії так себе дискредитували, що туди й за гроші вступати ніхто не захоче )))) . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Lovetstiney said:

 

Рекомендувати в партію діло не хитре. Питання в яку ? Яка ідеологія партії та чого прагне . Бо старі деякі партії так себе дискредитували, що туди й за гроші вступати ніхто не захоче )))) . 

Ну так я до чого веду, треба визначитись які ідеї якої партії тобі по душі і спробувати до неї вступити. Не думаю що йому відмовлять. І петиція з квотами для цього не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.12.2017 at 10:33, d.u.a.l сказано:

Був такий собі депутат в Раді від регіонів Журавко, інвалід, але мерзота рідкісна. Думаєш, сильно про інвалідів дбав?

...

А про квоти у ВРУ - то взагалі маразм, адже депутат - це виборна посада, чи ну їх нафіг, ті вибори, бо нам 6% інвалідів треба?

Була ще така потвора як Червонописький...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Fireboss сказано:

Я без квот можу рекомендувати тебе для прийому в партію.

Хочеш?

 

Я думаю що якби ти хотів то давно вступив в партію.

Діло не в тому чи я хочу в партію, ця петиція не моя. Суть цієї петиції, умовно кажучи, в тому щоб змінити суспільне ставлення до людей з інвалідністю, покращити інфраструктуру. Бо хто як не самі люди з інвалідністю знають що треба і як краще. 

@d.u.a.l Стосовно дискримінації в працевлаштуванні - тут треба просто змінити підхід, змінити кнут на пряник. Зараз роботодавець платить штраф, за відсутність людини з інвалідністю в штаті. Однозначно треба цю норму прибрати! Я не  знаю як, але потрібно зробити так, щоб було вигідно брати людину з інвалідністю в штат. Ще треба щоб ця людина була кваліфікована! Я проти халявщиків, хоч заробляти - маєш пахати, не хоч - сиди на пенсії. Хоча тут теж не все так просто, в кожної людини різна продуктивність праці. В мене вона наприклад низька і я це розумію. Ще є не працездатні, теж потрібно якось вирішити цю ситуацію щоб все було справедливо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, VojinSvitla сказал:

Суть цієї петиції, умовно кажучи, в тому щоб змінити суспільне ставлення до людей з інвалідністю, покращити інфраструктуру.

Та нічого вона не змінить. Наберуть тих, що треба інвалідів або депутати собі пороблять інвалідність - от і вся петиція. Єдиний вихід зось змінити - це організовувати свою партію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...