Перейти до змісту

Петиція про квоту для людей з інвалідністю в політичних партіях


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

Прошу підписати данну петицію!

https://petition.president.gov.ua/petition/41690

 

Цитувати

З метою подолання дискримінації людей з особливими потребами прийняти Закон України, який зобов'язує усі політичні партії мати у своєму складі людей з особливими потребами на рівні 6 (шести) відсотків від загальної кількості партійних членів, в тому числі і у Верховній Раді.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу пробачити, в жодному випадку не сприйміть як образу людей з інвалідністю.
Але як на мене то це такий же дебілізм як і квота при наймі робітників. 

В людей з інвалідністю повинні бути нормальні пенсії від держави та умови для комфортного проживання в суспільстві. Щоб їм не тицяли на кожному кроці тими "особливими потребами" (цуко руки поламати тому дебілу що придумав цей термін).
На роботу візьмуть не дивлячись на інвалідність якщо ти працюєш добре.

Но, працівники повинні бути спеціалістами у своїй справі, депутати – народними обранцями, а не інвалідами. Більше добавити нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

В людей з інваідністю повинні бути нормальні пенсії від держави.

Бач, це важке питання. Я маю на увазі суму пенсії. При такому розкладі на пенсію людина повинна мати змогу повноцінно харчуватися, платити комуналку, медецину, мати змогу залатити за відвідування  театрів, кіно, вистав, концертів, хоча б раз на тиждень. Я навіть не уявляю який має бути розмір пенсії, щоб все це можгна було дозволити. А ще щоб зняли більшість пільг, вони тільки принижуть людину. 

14 хвилин тому, Соромітник сказано:

Но, депутати як і працівники повинні бути спеціалістами у своїй справі а не інвалідами

Почнем з того що всіх підряд же брати не буть, тупі і не корисні люди не де не потрібні. Серед людей з інвалідністю є багато з вищою освітою і клепкою в голові. Це дасть розуміння для суспільства що людей з інвалідністю не треба боятися чи просто сторонитися. Коли цей закон приймуть, за 2-3 роки відбудуться великі змінини в свідомості суспільства і людина з інвалідністю вже не буде диковинка в кафе, на виставах, на роботах і так далі.

Я вважаю цей закон потрібний хоча б для того, щоб змінити ставлення суспільста до людей з інвалідністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Соромітник сказано:

Но, депутати ... повинні бути спеціалістами у своїй справі а не інвалідами.

Е, не ображай державних людей з особливими потребами.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би підтримав петицію про обов'язковий публічний поліграф для всіх депутатів та чиновників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halcogen сказано:

Брєд!!! З таким успіхом можна подавати петицію про квоти для геїв, віруючих, нєгрів, бомжів  і т.п.

Припустимо, тільки всі ті прошарки що ти назвав, сприймаються нормально і їх не дескримінують на відміну від людей з інвалідністю

 

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Я би підтримав петицію про обов'язковий публічний поліграф для всіх депутатів та чиновників.

Ну петиція не про це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halcogen сказано:

Ну буде ще шість маріонеток  з інваліднісю від нашої олігархічної влади. Вам легше стане.

Я вище писав Соромітнику що це дасть, прочитай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halcogen сказано:

Читав я. Якщо коротко, то я проти, і при чому категорично. В парламенті повинні бути профі, а не будь-хто як зараз.

Тобто людина з інвалідністю не може бути профі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь, що вони (теперішні депутати) швидко собі посвідчення інвалідів намалюють (а може вже мають)... і лишаться всі ті самі, тіки ше й надбавку за інвалідність получатимуть. А справжні люди з особливими потребами залишаться при своїх інтересах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніде не знайшов в законодавстві, що людей з особливими потребами обмежують вступати в якісь партії. Такий закон не приймуть, це буде суперечити КУ.

 

Конституція України. Стаття 36. Громадяни України мають право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, за винятком обмежень, встановлених законом в інтересах національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Ніде не знайшов в законодавстві, що людей з особливими потребами обмежують вступати в якісь партії. Такий закон не приймуть, це буде суперечити КУ.

 

Конституція України. Стаття 36. Громадяни України мають право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, за винятком обмежень, встановлених законом в інтересах національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.

Це так. Але скажи, чи можна вільно користуватися цими правами? Мене в центрі зайнятості послали дуже далеко, коли я звернувся в пошуках роботи, сказали що я отримую пенсію і з мене хватить. Звернувся до місцевої влади, сказали те саме. А в мене диплом магістра і по спеціальності я можу працювати помічником держслужбовця. Ось тобі і права! Ладно я, так таких прикладів море! Недавно познайомився з дівчиною, яка працює не офіційно, бо офіційно роботодавець не хоче оформляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halcogen сказано:

Зараз з дипломами кожен другий і що?

Тобто виходить що навчатись я маю право, а працювати ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Це так. Але скажи, чи можна вільно користуватися цими правами? Мене в центрі зайнятості послали дуже далеко, коли я звернувся в пошуках роботи, сказали що я отримую пенсію і з мене хватить. Звернувся до місцевої влади, сказали те саме. А в мене диплом магістра і по спеціальності я можу працювати помічником держслужбовця. Ось тобі і права! Ладно я, так таких прикладів море! Недавно познайомився з дівчиною, яка працює не офіційно, бо офіційно роботодавець не хоче оформляти

Так не повинно бути. Але до чого тут партії? І що це буде, якщо в партії, для прикладу, має бути 6% людей з особливими потребами, 5% російськомовних, 10% кримських татар, 2 % євреїв і т.д. ?  І хто Вам заважає вступити в будь-яку партію, Ви хоч пробували? 

 

ЗИ. В нас усіх права тільки на папері. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, VojinSvitla said:

Це дасть розуміння для суспільства що людей з інвалідністю не треба боятися чи просто сторонитися. Коли цей закон приймуть, за 2-3 роки відбудуться великі змінини в свідомості суспільства і людина з інвалідністю вже не буде диковинка в кафе, на виставах, на роботах і так далі.

Я вважаю цей закон потрібний хоча б для того, щоб змінити ставлення суспільста до людей з інвалідністю.

 

Друже, це повний брєд. Жоден закон не змінить суспільство, яке не хоче змінюватися. Тут лише виховання, традиції та усвідомлення допоможуть. А їх немає і не буде.

 

Чи ти розраховуєш що "ваші" пропихнуть там закони підтримки типу як з "українськими автовиробниками" ?

Людям з інвалідністю ніхто не заважає вчитися – ти тому приклад. Але роботу тобі ніхто не шукатиме, як не шукають іншим. Лише здорова конкуренція – в юриста (наприклад) без інвалідності нема над тобою переваг якщо він гірший спеціаліст. Диплом роботу давним-давно не гарантує.

Але всі навколо настільки вас запресували тими особливими потребами що ви вже самі в свої сили не вірите. Хоча можливо просто так лекше, хйз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

2 % євреїв і т.д.

Нє, ну стосовно євреїв це  типу геноцид  виходить.

Це ж якщо наших євреїв віднести до осіб з особливими потребами і щоб їх в партії був лише такий відсоток, то іншим  90% куди діватись? Виходити з партії і створювати ще 45-ть додаткових?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, S30 сказано:

Нє, ну стосовно євреїв це  типу геноцид  виходить.

Це ж якщо наших євреїв віднести до осіб з особливими потребами і щоб їх в партії був лише такий відсоток, то іншим  90% куди діватись? Виходити з партії і створювати свої 45-ть додаткових?:D

Це я для прикладу, хай буде 50 на 50 :rolleyes: (50% євреїв, 50% вихідців з Ізраїлю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Тобто людина з інвалідністю не може бути профі?

Звісно може.

Але маю зустрічне питання: є два лікарі, обидва профі (по диплому), один сам влаштувався, другого влаштували (кум, сват, брат не важливо). 

До якого лікаря під ніж ляжеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sasha2008lk сказано:

Так не повинно бути. Але до чого тут партії? І що це буде, якщо в партії, для прикладу, має бути 6% людей з особливими потребами, 5% російськомовних, 10% кримських татар, 2 % євреїв і т.д. ?  І хто Вам заважає вступити в будь-яку партію, Ви хоч пробували? 

 

ЗИ. В нас усіх права тільки на папері. :(

Вступати не забороняють на папері, а на справді? З відповіді на це питання стає ясно чому зараз в нас немає жодного відомого політика з  інвалідністю, наприклад про Сушкевиа Валерія Михайловича ти щось знаєш?

7 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Друже, це повний брєд. Жоден закон не змінить суспільство, яке не хоче змінюватися. Тут лише виховання, традиції та усвідомлення допоможуть. А їх немає і не буде.

Тобто щось змінити в цьому плані взагілі не  можливо?

10 хвилин тому, Соромітник сказано:

Чи ти розраховуєш що "ваші" пропихнуть там закони підтримки типу як з "українськими автовиробниками" ?

А хоч  би й так, що тут поганого.

12 хвилин тому, Соромітник сказано:

Людям з інвалідністю ніхто не заважає вчитися – ти тому приклад. Але роботу тобі ніхто не шукатиме, як не шукають іншим. Лише здорова конкуренція – в юриста (наприклад) без інвалідності нема над тобою переваг якщо він гірший спеціаліст. Диплом роботу давним-давно не гарантує.

 

Здорова конкуренція кажеш? При однакових знаннях і степені кваліфікації кого швидше візьмуть на роботу, звичайну людину чи людину на візку, котрій в офісі треба створити відповідні умови праці, переобладнати туалет і зробити пандус?

16 хвилин тому, Соромітник сказано:

Але всі навколо настільки вас запресували тими особливими потребами що ви вже самі в свої сили не вірите. Хоча можливо просто так лекше, хйз.

З цим нажаль погоджуюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, sergkots сказано:

Звісно може.

Але маю зустрічне питання: є два лікарі, обидва профі (по диплому), один сам влаштувався, другого влаштували (кум, сват, брат не важливо). 

До якого лікаря під ніж ляжеш?

Відповідь очевидна.
Невже зараз в політиці самі профі?) Ця кавота не означає брати всіх без розбору. Для всіх депутатів треба ввести якесь жостке тестування на знання законів, економіки, інших важливих факторів, психічного і психологічного стану. Тест на дитекторі брехні. І люди з інвалідністю теж мають пройти ці тести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, VojinSvitla сказал:

Здорова конкуренція кажеш?

Є купа сфер, де людина з інвалідністю може навязати конкуренцію, не вимагаючи при цьому ніяких додаткових умов чи навіть не покидаючи квартири: програмування/фріланс, журналістика, відеоблогінг, копірайт/переклад, підтримка/наповнення інтернет-ресурсів, 2D/3D-дизайн/моделювання, дистанційне навчання і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Savage сказано:

Є купа сфер, де ти можеш навязати конкуренцію, не вимагаючи при цьому ніяких додаткових умов чи навіть не покидаючи квартири: програмування/фріланс, журналістика, відеоблогінг, копірайт/переклад, підтримка/наповнення інтернет-ресурсів, 2D/3D-дизайн/моделювання, дистанційне навчання і т.д.

Це так, тільки мова не про те як заробити гроші, точніше не зовсім про гроші.

Ну не хочу я сидіти  вдома, хочу бути серед людей,  працювати в офісі як всі, серед людей і навчитись чогось можна, щось дізнатись, на корпоративи хочу ходити, на перекури з колегами. Віддалена робота не дає соціалізації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, VojinSvitla сказал:
2 часа назад, halcogen сказал:

Брєд!!! З таким успіхом можна подавати петицію про квоти для геїв, віруючих, нєгрів, бомжів  і т.п.

Припустимо, тільки всі ті прошарки що ти назвав, сприймаються нормально і їх не дескримінують

Їх не тільки дискрімінують, а ще й люлєй можуть виписати.

А на рахунок петиції, то краще зробити 100%-ву квоту для професіоналів, незалежно від прошарку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, VojinSvitla сказал:

Ну не хочу я сидіти  вдома, хочу бути серед людей,  працювати в офісі як всі, серед людей і навчитись чогось можна, щось дізнатись, на корпоративи хочу ходити, на перекури з колегами. Віддалена робота не дає соціалізації

Тоді тобі треба бути набагато кращим за рядового працівника в тій сфері, в яку ти плануєш йти. Іншими словами, показати роботодавцю, чому саме тебе він має обрати на ту чи іншу посаду. ІМХО, знову ж таки, це найреальніше досягнути в сфері, повязаній з IT.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, volks сказано:

Їх не тільки дискрімінують, а ще й люлєй можуть виписати.

А на рахунок петиції, то краще зробити 100%-ву квоту для професіоналів, незалежно від прошарку.

Справді? Хто дескримінує віруючих? Геїв теж не дескримінують, поки він не починає чиплятись до колег. Темношкірі спокійно собі грають в футбол, проповідують, співають. В темношкірого більше шансів в нашій країні на нормальне життя ніж в людини з ДЦП 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...