Перейти до змісту

100-річний ювілей більшовицького шабашу


jack74

Рекомендовані повідомлення

А шо то ми так обділили увагою таку величезну дату?!...  Аяяй... А нас так вчили в Радянському Союзі... і все без толку?! негарно перед "вічноживими" ;) потрібно згадати

2c622114046a78e2956cd6f2ee71bbe6-160x160

Тим більше, губатий аж на пів-години тексту привітання наваяв!

 

Пошукав в них на сайті, як же волинські "революціонери" святкували, не знайшов... Різні "данєцкі" і "луганскі", зрозуміло, є, Київ є, Хмельниччина є, Житомирщина є, Тернопільщина з Івано-Франківщиною навіть є, а по Волині не знайшов...

Зате знайшов "пріурочєнную рєчь" Кононовича

"Значение Октябрьской революции переоценить невозможно" - о как!

 

Як українці в різних регіонах «зустрічали» 100-річчя Жовтневої революції

 

Для сучасного покоління - довідка з Вікі:

Цитувати

Жовтне́вий переворо́т[2] (у радянській історіографії «Велика Жовтнева соціалістична революція») — державний переворот, заколот у Російській республіці, що відбувся 25 жовтня (7 листопада) 1917 року. У ході перевороту Тимчасовий уряд, що перебував у столиці держави Петрограді — заарештували, а центральну владу перебрали на себе лідери більшовиків[3].

 

Для чого тема? - народ повинен знати своїх "героїв"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От нафіга ти це гівно розворушуєш?

Вже потрохи стало підсихати, корочкою взялося, так ні, треба дріжджів підкинути.

Нема чим зайнятися з пятниці по неділю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

А шо то ми так обділили увагою таку величезну дату?!... 

Ось тобі і "ІТОХ" цієї "дати"... Якщо на сторіччя ніхто не згадав.

Тільки от загублені життя не повернеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю суку посалять чи хочаб відпиздять?Без мата не можливо на цю рожу дивитися.Ублюдок кончений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як-що тема про революцію - то вона була в росії.І там було все зрозуміло хто проти кого і за що.Набагато цікавіше те, що творилсь в неньці.Без 3-х літрів заспокійливого 40% напою не розібратись.Одні за УНР, інші за більшовиків, ще інші за Скоропадського, ЩЕ інші за Махна, ЩЕ інші за царя-батюшку і з багатьма перетасовками.Цирк.Тут більш детально.Тут коротко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, S30 сказал:

От нафіга ти це гівно розворушуєш?

Вже потрохи стало підсихати, корочкою взялося, так ні, треба дріжджів підкинути.

Нема чим зайнятися з пятниці по неділю?

Історію треба знати, а не тупо забути, щоб не робити помилок в майбутньому. Тим паче вже декілька революцій, розвалів країни і війну ми пережили/переживаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно.Як-би хтось не робив помилок - нам би не довелось їх повторювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, iiron сказано:

Точно.Як-би хтось не робив помилок - нам би не довелось їх повторювати.

так не повторюй, п*й в рашку і дрочи там на її велич

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Lisovic сказано:

так не повторюй, п*й в рашку і дрочи там на її велич

Не радь, друже, що мені робити і я не буду посилати тебе нах..й.А так вимушений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, iiron сказано:

Не радь, друже, що мені робити і я не буду посилати тебе нах..й.А так вимушений.

Який грозний совкодрочер, я аж злякався :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, iiron сказано:

Як-що тема про революцію - то вона була в росії.

А хтось стверджував, що в Україні?

Почалась то вона в Росії, але наслідки її мали величезний і непоправний вплив на історію України.

 

12 годин тому, iiron сказано:

....Набагато цікавіше те, що творилсь в неньці.Без 3-х літрів заспокійливого 40% напою не розібратись.Одні за УНР, інші за більшовиків, ще інші за Скоропадського, ЩЕ інші за Махна, ЩЕ інші за царя-батюшку і з багатьма перетасовками.Цирк.Тут більш детально.Тут коротко.

і тут, коротко і наглядно

Історія України 1917-1922 роки за 3 хвилини (Історія УНР)

Спойлер

 

але тема все ж не про Україну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться москальський свіжий серіал "Троцький", досить забавний погляд. Тільки не сприймайте все на віру, але життєвих тезисів, які можна прикласти до сьогодення, там маса. Ах да, там є багато заборонених у нас продажних ДНР-акторів, так що обережно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також на днях согрєшил і випадково подивився по РТР (клацав канали на тарелці) док.фільм кисєльова (про 1914-1917 роки в россии), да да, того самого упиря в аранжевом галстукє. І скажу, багато чого цікавого взнав з того фільму, такого, що нас не вчили і не розповідали. Революції, як такої, не було, дійсно був захват влади, причому два рази за рік, в ті роки робилося таке бл@дство (анархія, стрелянина, грабунки, мородерства), в центрі дій (петербург) і не тільки в центрі... Короче, не було там ніякої романтики, яку нам в школі втирали, а було те саме, що і зараз робиться і робилось. Всякі ручні партії, олігархія, корупція, заробіток на крові, Керенский виліз завдяки ораторському мистецтву, аля порошенко наших днів... Я був навіть вражений, що такий фільм зняли путінососи і крутили на путінському центральному каналі...короче, треба дивитися, так все не розповісиш...

 

Анекдот по темі:

 

Ленін обіцяв землю селянам, але це був жарт, і селяни землю не побачили. Селяни теж були жартівники, тому Ленін землю теж не побачив.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, vaz75 сказано:

Історію треба знати, а не тупо забути

Кеп, ти шолє?

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ну ти не ображайся отак сходу. Я то гадав, що тут каками покидатися зберуться, а то й помірятися чимсь. А бачу такий сурйозний історичний гурток намічається.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

. Я був навіть вражений, що такий фільм зняли путінососи і крутили на путінському центральному каналі...

Так Путін у своїх інтерв'ю в 90-х заявляв про нелюбов до комуністів. Та й в 2014-му висказався, що через революцію Росія втратила юга-васток України. Та й варто згадати фільм Адмірал, знятий за держ кошт, і яким бидлом там зображали революціонерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Adis сказал:

То ти я бачу щей  слідкуєш за  життям Путіна:), і сталінські медоти тобі подобається, коли на Москву все ж таки виїзжаєш? 

А тебе прямим текстом послати чи завуалювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адіс, пшол вон звідси :)

Фольц, Адіс ви вже сретеся в темі про євробляхи, не треба цього робити в усіх темах поспіль!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, vaz75 сказал:

Адіс, пшол вон звідси :)

Фольц, Адіс ви вже сретеся в темі про євробляхи, не треба цього робити в усіх темах поспіль!

Ну я взагалі Юрічу писав. Хай модери два попередні повідомлення потруть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...