Перейти до змісту

Щеплення в луцьких дитячих поліклініках


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Про Луцьк, дитячі поліклініки, вакцини і незрозумілості

Для початку, дозвольте представитись для ясності. Звати мене Юлія, я мати двох дітей, дворічної двійні – хлопця і дівчини. Для того, щоб вийти працювати, мушу здати дітей до садочка. Садочок в дворі, гарне місце, симпатичні виховательки, одним словом, дуже багато плюсів. Так от, для того, щоб здати дітей до садочка необхідно пройти медогляд. До медогляду обов’язковою є карта щеплень в двох екземплярах.

Це все зі вступом, тепер про неув’язки і незрозумілості.

В листопаді минулого року, коли моїм дітям було півтора року (якраз вік для щеплення від дифтерії), я тимчасово відмовилася від щеплення. По-перше, у нас був серйозний бронхіт, протягом цілого місяця ми не могли вилікуватися, а по-друге, зима, з усіма її кашлями, грипами, орві і т.д. – не найкращий час для щеплень. Я написала відмову до весни, щоб там вже глянути. В березні діти захворіли на ларингіт, потім нежить. Одним словом, весна вдалася на славу. Мушу сказати, що я не належу до фанатичних матусь, які трясуться над дітьми, спокійно ставлюсь до синців, застуд, побитих колін. Ну, але щиро вважаю, що в умовах, коли діти хоча б трішки хворі, щеплення їм робити не можна. Нехай я не лікар, нехай я, всього на всього, хімік, але ж навіть в хімії є принцип ле Шательє, коли система намагається зміщуватися в бік зменшення дії зовнішнього фактору. Для чого дитині вводити інфекцію в організм, коли він ніяк не може справитись з іншою? Одним словом, прийшов травень, пора до садочка. Настав час відвідати поліклініку. Приписані мої діти до славної дитячої поліклініки на вул. Спортивна. Все гаразд, нам підписали довідки, ми пройшли чи відмучили, радше, медогляд, але до садочка нас не допустили через відсутність щеплення проти дифтерії. Пішли в садочок, там сказали, що є вакцина, якщо пропустять довідки, то, в принципі, все можна зробити на місці. Ні, знову таки, не допустили. Добре, скріпивши серце, маючи переконаність лікарки про те, що це легка вакцина (Інфарікс, чистий, бо з поліомієлітом діти погано переносять!!!), я вже згодна її робити. Але! Вакцини в поліклініці нема. Отак. В державній поліклініці, на вимогу органів державної влади про щеплення просто немає вакцини. Немає давно. Медсестра дістає листочок з роздрукованою на паршивенькому принтері рекламкою формату А-6, а там телефон і адреса аптеки ТзОВ "Люкс-Фарм" (єдиної в Луцьку, я так розумію), де ніби-то можна придбати вакцину. Робити нічого. Їдемо додому, телефоную я до аптеки. І тут виявляється найцікавіше. Розмовляла я з чоловіком, який не представився, але запевнив, що вакцини уже на кордоні, залишилося їх сертифікувати. "Але це,мене запевнили, що це справа одного дня. Розумієте, в Луцьку ніхто не співпрацює з тією фірмою…" Тобто, як я маю сприйняти таку інформацію? Моїй дітей будуть за мої гроші прививати (щеплювати) невідомо звідки взятою вакциною, сертифікованою прямо на кордоні за один день, при чому отриманої від невідомої нікому в двухсоттисячному місті фірми. Це ще не все. Одна ампула коштує 105 гривень, що нагадаю, значно більше половини суми, що виплачується мені на дитину в місяць! Тобто, виконуючи забаганку мін здорову, я ще маю заплатити за це задоволення 210 гривень інакше я не маю права здати дитину до державного дошкільного закладу. Невідомо чим це ще має закінчитись, бо, крім всього, зрозуміло, що купуючи вакцину не в лікарні, де наче гарантують її якість, я наражаюсь на ще одну небезпеку. Зараз на Волині досить тепло, можна навіть сказати дуже тепло. Машина кілька днів стоїть на кордоні. А звідки я знаю чи дотримані умови зберігання біологічного матеріалу?

Є і такий момент. На даний час в обох дітей нежить, син навіть трішки покашлює, а ще має на щось алергію у вигляді висипки. Тобто, якщо не це, то що б мало ще служити офіційною причиною мед відводу? Проте "ні один алерголог (дерматолог) не має право дати такого мед відводу в поліклініці". І ніякі аналізи, ніякі проби не доводять необхідності мед відводу…

Тепер, дозвольте я підсумую. По-перше, дивним виглядає зникнення вакцин з поліклініки і необхідність купувати їх в єдиній в місті аптеці, складається враження про фінансову нечистоту справи. По-друге, ще більш неприємним є те мене, як в людину з вищою освітою, близькою до спеціальної тримають за дурепу, перепрошую. По-третє, на дітях Луцька планують ставити експерименти? Чому на моїх? Чому без ніяких офіційних пояснень мене примушують платити за забаганку держави?

Стільки питань, очевидно риторичних. Боротися? З ким? Відмовитися від садочка? Тоді замість двохсот гривень в місяць на двох дітей доведеться віддавати понад тисячу няньці, а проблема щеплень знову з’явиться. Та й, з рештою, боротися ж просто елементарно немає часу. І чому я, громадянка держави, патріоткою якої я вважаюся маю тратити час на боротьбу з нею?

Хто пояснить мамі двох маленьких дітей, що це за нові кулуарні ігрища зі здоров’ям найдорожчого в її житті?

Юля Смаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, є така проблема. Мені в цьому місяці теж прививати меншу. Те що машини стоять на кордоні це факт і умови зберігання невідомі. Чула від знайомих лікарів, що не варто її купувати.

Щодо медвідводів, то у мене з цим проблем не було. Мій дільничний педіатр завжди давала, коли потрібно було, щоб старшого не прививали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Звичайна корупція в медичних колах, їм абсолютно всеодно(наплювати) на здоров'я людей, головне гроші. Здається де як не в лікарняних аптеках ліки мають бути найдешевші і найбезпечніші. Хтось коли небуть таке бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайна корупція в медичних колах, їм абсолютно всеодно(наплювати) на здоров'я людей, головне гроші. Здається де як не в лікарняних аптеках ліки мають бути найдешевші і найбезпечніші. Хтось коли небуть таке бачив?

Це точно...Заходять недавно у наш клас шкільний лікар називає 3 фамілії і говорить, що вони завтра мають прийти на щеплення від якоїсь там хвороби, нічого не пояснюючи і не вимагаючи записку на дозвіл від батьків(я десь читав що це ОБОВЯЗКОВО)...

головне принести гроші на шприци

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора у Кременчуці після щеплення від кору помер школяр. Причина - крововилив в мозок.

Якщо хочете бути здоровими і мати дітей, відмовляйтесь від щеплень. Головне, відмова повинна бути письмова, яку зобов'язані зареєструвати. Відмову потрібно вручити лікарю (бажано за присутності двох свідків - згідно закону). У випадку, коли забороняють відвідувати дитсадок, школу, здавати екзамени в ВНЗ, тощо, потрібно писати заяву у прокуратуру про порушення прав людини (посилаючись на статті конституції, закони про освіту і т.п.). Повірте, краще не відвідувати навчальний заклад чи дитячий садок, ніж отримувати щеплення. Таке знущання над імунною системою можуть витримати лише люди зі значним "запасом міцності". Ріст дитячої онкології не в останню чергу (якщо не в першу) пов'язаний саме з масовими вакцинаціями. Також дивує зростання захворюваності на туберкульоз серед дітей, не дивлячись на таку "нещадну боротьбу" з цим захворюванням у вигляді БЦЖ, яку проводить МОЗ, продукуючи штами мікобактерії, які вже нечутливі до будь-яких антибіотиків.

Почитайте тут.

А тут говорять на цю ж тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Якщо хочете бути здоровими і мати дітей, відмовляйтесь від щеплень.

Так категорично не треба говорити. А от якби ті щеплення робились з розумом і виправданою доцільністю ...., а не так, коли під прикриттям боротьби з неіснуючою епідемією, використовувати дітей у дослідницьких програмах новоспечених докторів наук. І ще є певна впевненість що ті епідемії спеціально розпалюються тими хто потім з ними "бореться".

ps: Згадайте про "ВІЛ", віруса якого ще ніхто не бачив і скільки коштів з бюджету(читай наших карманів) різних країн на це виділяється. Зате є "СНІД", а чи не від тих прививок він з'явився, чи не прививки стали причиною підірваного імунітету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема з прививками не сьогоднішня і навіть не вчорашня, так було завжди. Мій однокласник помер після зчеплення в 9-му класі :), на якому настояли медсестра з директором.

Юля, я сумніваюсь, що вакцину продають тільки в одній конторі в Луцьку - ти в інші дзвонила, питала? Скоріше всього є інші не гірші вакцини, якими спокійно торгують.

На рахунок відмов і неприйняття в заклади доосвітньої/освітньої підготовки, то тут є 3 виходи:

- пишеш відмови, б"єш лобом бюрократію наших дитсадків, шкіл... всерівно нервів попортиш багато і не факт ще, що твоїм дітям не бахнуть одну з планових прививок + якщо якась хвороба, то лікарі дуже люблять валити всю провину на відсутність зчеплення.

- прививваєш своїми вакцинами, про які маєш інформацію (а не бормотухами, які луплять дітям)

- береш в корось з слабохарактерніших виписку прививоу і копіюєш її собі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б почути від меценаса виписки з законодавства на рахунок вакцинації і відмови від неї. Давно цікавить це питання.

Ще десь відео у нас валялось - "Вся правда про прививки."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є і такий момент. На даний час в обох дітей нежить, син навіть трішки покашлює, а ще має на щось алергію у вигляді висипки. Тобто, якщо не це, то що б мало ще служити офіційною причиною мед відводу? Проте "ні один алерголог (дерматолог) не має право дати такого мед відводу в поліклініці". І ніякі аналізи, ніякі проби не доводять необхідності мед відводу…

Алергічні прояви є доказом зміненої реакції організму на звиклі збудники. Де гарантія, що така імунна система відповість адекватно на вакцинацію? Алергічні прояви + АКДП - пряма дорога до бронхіальної астми (з власного досвіду).

Протипоказом до вакцинації є алергічна реакція (зафіксована лікарями) на будь-який компонент вакцини, вроджені комбіновані імунодефіцити є протипоказом до введення живих вакцин.

Риторичне питання: Вам робили імунограму перед БЦЖ?

Перелік протипоказів до вакцинації - Наказ МОЗ України № 48 03.02.2006 dodatok.doc Пізнавально ознайомитись з можливими післявакцинальними реакціями і ускладненнями.

До речі, в Румунії в 70-тих рр. вакциною від дифтерії (виробництва Франції) інфікували СНІД'ом 12000 дітей (кілька років тому, коли про таке ще можна було говорити, показували відповідну телепередачу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам у садочку заявили, що необхідно щось там робити. Прийшов сказав, що у садочку робити не будемо, типу відмовився, мені каже медсестра, що відмовитися можу лише від "проби Манту". А від інших ніби не можу.. Крім того, сказали, що якесь там комплексне - обов'язкове. (три якихось модифікованих чогось там.)

Зараз лікуємо кашель та проходимо інших лікарів (в вересні йдемо до 1-го класу).

А ще питання до матусь та татусів, що є на форумі:

В когось із Ваших діточок були якісь неадекватні реакції організму на "пробу Манту" ( температура тощо) ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, ця проблема вже дістала. Все більше батьків відмовляються від щеплень, обманним шляхом, бо іншого способу немає. Переговорено вже не мало, але змін ніяких.

Я особисто роблю щеплення дітям, але не по графіку. Тобто даю можливість грудним діткам окріпнути. До того ж обов*язково спостерігати за дитиною і оглянути лікарем перед щепленням. Дитина повинна бути абсолютно здорова. Банальний нежить, чи навіть стадія появи нових зубів дає мені підставу для відстрочки щеплення. Благо з дільничним лікарем проблем немає і вона скорпульозно ставиться до цього. Прививаю виключно в поліклініці, оскільки від дільничого знаю про стан вакцини на даний момент. В садочку і в школі відмовляюсь, отримую карту на руки і йду в поліклініку.

На сьогодні буду теж відтягувати,  поки ситуація не проясниться.

Юля, тобі б радила робити медвідвід,  дотого ж з дитиною не все гаразд. А з такими проблемами і з садочком варто почекати.

Сайт по вакцинації http://www.vakcina.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

– Є наказ МОЗ про проведення профілактичних щеплень в Україні, де чітко вказано, які з них обов’язкові. Перші щеплення – від туберкульозу (БЦЖ) і гепатиту В – роблять ще в пологових будинках. Однак навіть перед обов’язковим щепленням лікарі повинні питати дозволу батьків. Якщо ті з якихось причин не хочуть щепити маля, то можуть відмовитися. Для цього мають подати письмову відмову, і за подальший стан здоров’я дитини вони нестимуть відповідальність. Якщо син чи донька захворіють на інфекційну недугу, і не дай Боже, отримають серйозні ускладнення, до медиків не може бути претензій.

(с)

Зареєстровано Міністерством юстиції

за N 665/12539 від 02.06.2006 Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

N 48 03.02.2006

м.Київ

Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів

Відповідно до статті 27 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (із змінами) та статей 1, 12 та 13 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (із змінами), з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення України та попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі акти, що додаються:

1.1. Календар профілактичних щеплень в Україні.

1.2. Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень.

1.3. Перелік медичних протипоказів до проведення профілактичних щеплень.

1.4. Інструкцію щодо організації епідеміологічного нагляду за побічною дією імунобіологічних препаратів.

1.5. Порядок відпуску громадянам медичних імунобіологічних препаратів.

1.6. Порядок забезпечення належних умов зберігання, транспортування, приймання та обліку медичних імунобіологічних препаратів в Україні.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій, Головному державному санітарному лікарю Автономної Республіки Крим, головним державним санітарним лікарям областей, міст Києва та Севастополя, на залізничному, повітряному та водному транспорті забезпечити неухильне проведення на підпорядкованих адміністративних територіях профілактичних щеплень згідно з затвердженими документами та належний їх облік у закладах та установах охорони здоров'я.

3. Уважати такими, що втратили чинність, накази МОЗ України від 31 жовтня 2000 року № 276 "Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 15 листопада 2000 року за № 824/5045, та від 4 березня 1998 року № 49 "Про затвердження Інструкції з планування епіднагляду за побічною дією імунобіологічних препаратів, виявлення та реєстрації поствакцинальних реакцій, ускладнень та внесення змін до наказу МОЗ України від 25.01.96 № 14", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27 квітня 1998 року за №. 267/2707.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Весельського В.Л.та першого заступника Міністра, головного державного санітарного лікаря України Бережнова С.П.

5. Директору Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду здійснити в установленому чинним законодавством України порядку реєстрацію цього наказу.

Міністр Ю.В.Поляченко

Додаток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо батьки з якихось причин не хочуть щепити маля, то можуть відмовитися. Для цього мають подати письмову відмову, і за подальший стан здоров’я дитини ВОНИ нестимуть відповідальність. Якщо син чи донька захворіють на інфекційну недугу, і не дай Боже, отримають серйозні ускладнення, до медиків не може бути претензій.

А яку відповідальність медики і МОЗ несуть до цього? Хто відповідає за ускладнення після щеплень, наприклад? Хто ж, як не батьки, відповідають за свою дитину?

Нам у садочку заявили, що необхідно щось там робити. Прийшов сказав, що у садочку робити не будемо, типу відмовився, мені каже медсестра, що відмовитися можу лише від "проби Манту". А від інших ніби не можу.. Крім того, сказали, що якесь там комплексне - обов'язкове. (три якихось модифікованих чогось там.)

Зараз лікуємо кашель та проходимо інших лікарів (в вересні йдемо до 1-го класу).

А ще питання до матусь та татусів, що є на форумі:

В когось із Ваших діточок були якісь неадекватні реакції організму на "пробу Манту" ( температура тощо) ??

Проба Манту - це окреме питання. Уважно прочитатайте навіть офіційні лікарські описи цієї проби і механізму її дії. Кожна людина з логічним мисленням задасться питанням: "А навіщо її взагалі робити?". Навіть деякі медики впевнені, що потрібно відмовитись від використання проби Манту, як від неефективного способу діагностики туберкульозу. Чи не простіше зробити аналіз на антитіла?

Звичайно, "не простіше", адже не буде ніякого відкату. Не буде Кернесам і Добкіним ніякої вигоди і "десятина" у синагогу не йтиме. Крім цього, тут така вдала можливість поекспериментувати, вводячи дітям всіляку гидоту.

http://www.gpu-ua.info/index.php?&id=224584〈=ru

http://glavred.info/archive/2008/02/25/171055-1.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовження Дістало бути бидлом. Або епопея з садочком і щепленням продовження

Заклик до борців зі щепленнями. Пост тільки опосередковано стосується шкідливості щеплень. Пост стосується безнаказаності чиновників від медицини.

http://yusmal.livejournal.com/185456.html#cutid1

Ну, а тепер з іменами і прізвищами. Дуже вже дістала мене ця ситуація, коли за умови моєї теоретичної згоди на щеплення, відсутності вакцин і т.д. моїм дітям не підписують довідку, необхідну для дошкільних виховних закладів.

Дозволю собі нагадати, що насправді, я не є борцем проти щеплень. Я цілком свідома їхніх величезних негативів, як і позитивів, непотрібності і необхідності. Але в листопаді, коли мої діти хворіли бронхітом, мене переконали написати тимчасову відмову (а виявляється, виявляється, що можна було зробити мед відвід, але ж тоді відповідальність якось ніби й порівну мусить ділитися між матір’ю і лікарем, а який лікар за свою мізерну плату захоче такої відповідальності?!). Термін тимчасової відмови стік якраз в травні 2008 року.

Сьогодні я прийшла до завідувачки дошкільно-виховним закладом Кубинської Лесі Василівни з проханням підписати документи в зв’язку з відсутністю необхідної вакцини в місті Луцьку. Нагадую, вакцини проти дифтерії немає у всьому двохсоттисячному місті, теоретично, вона з’явиться в суботу лише в одній аптеці цілої аптечної системи, аптеці новій, нікому не відомій, розташованій в дещо незручному для пацієнтів дитячих поліклінік районі. Ціна однієї ампули з вакциною – 105 грн. (тобто, за мої гроші мене примушують виконувати державні закони, не зважаючи на безкоштовність української медицини). Можете посміхатися, можете ні моїй наївності, але я б готова була заплатити ці гроші, якби не очевидне хамство, з яким я зустрілася в дитячій поліклініці.

На моє прохання підписати документи, пані Леся Василівна відповіла: "Потрібно було думати, коли писали відмову, а зараз ідіть на дільницю". Мої спроби пояснити, що хворобливість моїх дітей, зима, були причиною написання тимчасової відмови, термін якої сплив, і я згодна робити щеплення дітей, були сприйняті вороже, ще пані завідувач ще раз наголосила про те, що потрібно було думати при написанні відмови, а хвороби моїх дітей – це мої проблеми (насправді, складно заперечити). Коли в розмові прозвучало моє ще поки чемне: розумієте, мені потрібно працювати, шановна ескулап безапеляційно відрізала: "Скільки дітям? Два? До трьох ще можете сидіти. Держава вам за це платить". Я не стала нагадувати їй про суму виплати, яка на разі співставима з ціною ампули вакцини, для чого їй? Думаю, вона знає.

На моє прохання письмово обґрунтувати відмову, Леся Василівна сказала, що нічого писати не буде, бо не має права писати офіційні документи, а ще має всі необхідні листи з міністерства і якщо я хочу, можу почитати їх. Зрозуміло, що з усіма указами, як і з моїм конституційним правом на відмову, я знайома, та сваритися далі не хочеться. Я ж казала, що від природи не дуже войовнича і потрібно дуже мене зачепити, щоб примусити розпочати бойові дії.

Висновок, який я винесла зі свого візиту до завідувача відділенням дошкільного виховання: в той момент, коли ти посмів написати відмову від щеплення, ти автоматично перетворюєшся в людину другого сорту (якій необхідно думати головою, згідно слів шановної пані завідувача), яка не має права не те, що на підписану довідку в садочок, але й на мед відвід.

Останнє поясню. Очевидно, що завідувачку до нервового тіку бояться співробітники лікарні, бо на моє прохання написати синові мед відвід через виражену алергію, з заляканими очима мене повідомили, що такого мед відводу мені ніхто не напише, бо я писала відмову (не розумію пов’язаності цих двох фактів, але я не лікар, правда?). Проте, в довідці сина будь-яке нагадування про алергію відсутнє, хоча я не раз наголошувала на необхідності такого запису в картку, оскільки алергія є показанням до мед відводу від щеплень.

Крім того, сьогодні в мене не навмисне вийшло забрати додому картки дітей, оскільки я взяла їх з кабінету, коли там ще знаходилися люди, а поверталася – двері були зачинені. Так от. Минулого року 11 травня моїм дітям було зроблено планове щеплення від кіру, краснухи і паротиту. В графі "реакція на щеплення" немає жодного запису, хоча 11 червня 2007 року в картці дитини зафіксований діагноз "Кірова краснуха" (знову таки, що ж я тут розумію, я ж не лікар). Відповідальність за відмову від щеплення я взяла на себе. Цікаво, хто відповідальний за хворобу моєї дитини, після якої, власне, в неї почалися проблеми з алергічністю і загальною хворобливістю. Донька, до речі, хворіла теж, але оскільки вона захворіла пізніше і хворіла значно легше за сина, факту, зафіксованого в картці нема.

Отже, що виходить. В очах лікарів, які, до слова, мають ту ж освіту, що і я, живуть в тих же умовах, їдять ті ж продукти, тобто, знаходяться рівно на тій самій соціальній щаблині, що і я, я є людиною неповноцінною. Бо за хворобу моєї дитини не відповідає ніхто, навіть факту зафіксовано не було, а от за тимчасову відмову, з моєї точки зору, цілком обґрунтовану, я не просто відповідальна, мене ще й наказують, як шкідливе цуценя.

Я знайду можливість платити за догляд дітей сторонніми людьми. Я знайду можливість працювати і не віддавати своїх дітей до органів державної влади. А ще я знайду можливість боротися зі спробами карстоутворення в одній окремо взятій територіальній одиниці постсоціалістичного простору.

Докази, щоб не бути голослівною, у вигляді фотокарток (клікаються)

тут http://yusmal.livejournal.com/185456.html#cutid1

Ну, і на останок, не будіть повстанця в людині, яка готова домовлятись полюбовно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію твій гнів. Такі речі творяться масово. І не тільки на Спортивній.

Одна з відомих педіатрів у приватному порядку за плату зробила подвійну вакцинацію, помилково. Я к вам така помилка?

І що ти плануєш робити? В начмеда небула?

Минулої неділі моя подруга вистоявши чергу з дитиною на здачу крові, так і не попала в кабінет, хоч їх залишилось троє. Серед них і хворі діти і мами, які відпросилися з роботи. При тому завідуюча проводила своїх людей, ігноруючи прохання тих хто у черзі. Врезультаті подруга пішла до Кошеля. Він якраз мав відїжати. Послухав їх скарги, відразу пішов туди пішки. Як результат: читі столи, вимиті руки, перчатки на руках, вічливе ставлення і ніякої черги. То що це? Значить можна працювати і втих умовох які в нас є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото в тему (висить, між іншим, ця картинка, на тій же Спортивній)

Що не лікар - то дятел (НЕ всіх стосується!!!.. а половини тих лікарів що є на Спортивній)

post-118-1210836797.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, москалыки жгут,

сайт "завтра" единственный сайт созданый для поддержки асоциации педиатров, единственной асоциации созданой для одобрения подгузников "Памперс"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот такие они гады, даже денег не отрабатывают ;)

p.s. ДИ, как там мой СНПЧ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждый раз,когда нам в школе делали МАНТУ,у меня была реакция и каждый год меня направляли на обследование в Тубдиспансер,естественно диагноз не подтверждался.И уже будучи в 8-м классе,мне один добрый человек подсказал,что мой организм просто так бурно реагирует на инородные организмы.Что и подтвердилось позже.

После этого я никаких уколов,прививок и пр. не делаю.

Считаю все прививки ненужными.Знакомый врач говорит,что часто у привитых от туберкулеза людей выявляют тот самый туберкулез.Где тогда логика?Детей прививают,а в тюрьмах и на зонах разгул туберкулеза.Где логика?

Однозначно прививки это нажива на откатах и потери в бюджете.

Позже опишу правду о птичьем грипе в одесской обл.(со слов ликвидатора).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может и надо вакцинация, но только качественно изготовлена, с надлежащим хранением и эксплуатацией. А не колба епть, которую достали из холодильника Днепр ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...