Перейти до змісту

Щеплення в луцьких дитячих поліклініках


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Сейчас ситуацией вокруг прививок от кори и краснухи заинтересовалось немало специалистов, журналистов и просто неравнодушных граждан. Становятся известными многие обстоятельства, факты, документы. Давайте попытаемся собрать их воедино и по-новому взглянуть на ситуацию.Благодаря активности прессы выяснилось, что заявление министра здравоохранения Князевича о том, что Украина якобы является источником эпидемий для Европы, является откровенной ложью. Это было очевидно и раньше, в частности, по динамике заболеваемости в соседних государствах – Польше, Словакии, Венгрии, Румынии. Коллеги из “Зеркала Недели” окончательно развеяли подозрения. Как установила Ольга Скрипник, в 2006 году в Дании и Швейцарии был обнаружен возбудитель кори генотипа В3, в Румынии – Д4, в то время как в Украине и Испании - Д6.

Немного правды об украинских прививках

Ненавижу индусов. Эти мрази, ради миллиардов в свою экономику, загонят в гроб весь мир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіма правдами і неправдами не робіть щеплення від кору та краснухи індійською вакциною. СМЕРТЕЛЬНО небезпечно. Особливо дівчатам чи жіночкам при надії (або які планують бути при надії за чотири місяці до чи після щеплення). І це інформація від медиків (наших хороших досвідчених). Хтось із ВООЗ добрі відкати за ту вакцину отримав...

Про дитячі щеплення.. Їх ВАРТО робити. ПРИ КІЛЬКОХ УМОВАХ:

1. Ваш педіатр досвідчений і за весь час "ведення" Вашої дитини НЕ зробив Вам жодних неправильних діагнозів/хибних висновків/нагрубив тощо і рекомендує зробити щеплення.

2. Ваша дитина на момент щеплення (здається, два тижні ДО нього) ЗДОРОВА.

3. Ви усвідомлюєте, що щеплення захищає від можливих небезпечних хвороб.

4. Вакцина "не гучна" на побічні ефекти (запитати лікаря).

Побічні ефекти можливі. Згадайте про історію винайдення щеплення Пастером і Ви зрозумієте, чому. Завдання виробника вакцини/лікаря, який її використовує/щепленої особи - надати людині ІМУНІТЕТ до хвороби, не зашкодивши (мінімально нашкодити?) здоровю. Інше питання про кваліфікацію лікарів, які вводитимуть вакцину ВАШІЙ кровиночці. Достовірно можу вам заявити, що НАЙКРАЩЕ В ОБЛАСТІ щеплення дітям (людський фактор) роблять таки в дитячій поліклініці на Спортивній. Інше питання, ЩО їм привозять (чи не привозять, про що тут говорилось). За це треба питати міськ/облздороввідділ. Де Ваші заяви до них, а не лише у форум???? Найгірше із культурою щеплень/дотриманням температурного режиму/поясненням батькам саме в районах....((

Про щеплення дорослим. Їм таки теж робити слід вакцинацію. АЛЕ за графіком (правець, наприклад, чи дифтерія, чи від тропічних хвороб, якщо туди ж вирушатимете). Ви бачили, як помирають люди, що хворіють на ці хвороби? А від сказу? Я бачив фото..... і чув розповіді очевидців... (( А щоб "зловити" першу з них, Вам достатньо загнати скіпку в палець!

Я не лікар, а проінформована людина. І робив/робитиму собі і дітям УСВІДОМЛЕНІ і БЕЗПЕЧНІ щеплення. Щеплення проти кору і краснухи дорослим, анонсоване зараз, туди НЕ ВХОДЯТЬ!!!!!! НЕ РОБІТЬ ЙОГО! Пишіть грамотні відмови!

Все вищенаписане власне інформоване та обгрунтоване ІМХО.

P.S. Марка холодильника, звідки беруть вакцину, для мене ролі не грає, якщо я ЗНАЮ, що там дотримується температурний режим (до +4 за Цельсієм, наприклад, для окремих вакцин). І дитячу поліклініку на Волі я би давно розігнав (точніше, "шуфль"-пенсіонерок колишніх обкомовських, які фахових видань вже років 15 не читали...).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така важлива тема знаходиться у розділі "Відпочинок/Отдых"... Яка іронія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще інформації навздогін... Інсайдерської... За ВЕСЬ ЧАС роботи дитячої поліклініки на Чорновола (колишній Спортивній) від щеплень в діток НЕ БУЛО жодного випадку УСКЛАДНЕНЬ. Були лише РЕАКЦІЇ на щеплення, в тому числі із відвідуванням лікарень. Всі дітки залишились живі і здорові. Такі вже особливості щеплень. Але ж уявіть, якби такий перебіг почався від хвороби, коли симптоми батьки не можуть ідентифікувати однозначно. При щепленні же дитини батьків попереджають і контролюють здоровя дітей (толкові, знову ж таки, дільничі лікарі). І взагалі, в Луцьку дитяча і доросла медицини дуже відрізняються. Дитяча НА ПОРЯДОК краща (і дешевша на хабарі :smile-zachot: ).

Знаю, температуру і інші хвороби Вашої крихітки важко витримувати.. Шкодуєш і жалієш, не знаєш, що зробити і як. Але пригадайте, як ця кровиночка ті ж ліки не хоче ковтати (а потрібно), як вона ж хоче десь накапостити, а ми не даємо. Результат - плачі, крики тощо.. Але ж Ви це однаково робите (впихаєте ліки, забороняєте скубти вазони тощо). Аналогічно треба поступати і із щепленнями.. Вам здається, що дитина хворіє часто, слабенька, жаль тощо, але краще ПОСЛУХАТИ ДОСВІЧЕНОГО власного (дільничого, довіреного) ПЕДІАТРА і зробити щеплення, бо користь від нього перевищує шкоду.

P.S. В тій же поліклініці за вашим бажанням (і потребі) роблять аналізи на імунітет до різних хвороб (чи потрібно робити вакцинацію, наприклад, від кору, якщо Ви стверджуєте, що дитина вже перехворіла, а лікар наполягає на щепленні).

P.P.S. Я не маю стосунку до медицини, а просто висловлюю проінформоване ІМХО. Буду радий, якщо ця інформація комусь стане в нагоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще інформації навздогін... Інсайдерської... За ВЕСЬ ЧАС роботи дитячої поліклініки на Чорновола (колишній Спортивній) від щеплень в діток НЕ БУЛО жодного випадку УСКЛАДНЕНЬ. Були лише РЕАКЦІЇ на щеплення, в тому числі із відвідуванням лікарень. Всі дітки залишились живі і здорові. Такі вже особливості щеплень. Але ж уявіть, якби такий перебіг почався від хвороби, коли симптоми батьки не можуть ідентифікувати однозначно. При щепленні же дитини батьків попереджають і контролюють здоровя дітей (толкові, знову ж таки, дільничі лікарі). І взагалі, в Луцьку дитяча і доросла медицини дуже відрізняються. Дитяча НА ПОРЯДОК краща (і дешевша на хабарі :boks: ).

Знаю, температуру і інші хвороби Вашої крихітки важко витримувати.. Шкодуєш і жалієш, не знаєш, що зробити і як. Але пригадайте, як ця кровиночка ті ж ліки не хоче ковтати (а потрібно), як вона ж хоче десь накапостити, а ми не даємо. Результат - плачі, крики тощо.. Але ж Ви це однаково робите (впихаєте ліки, забороняєте скубти вазони тощо). Аналогічно треба поступати і із щепленнями.. Вам здається, що дитина хворіє часто, слабенька, жаль тощо, але краще ПОСЛУХАТИ ДОСВІЧЕНОГО власного (дільничого, довіреного) ПЕДІАТРА і зробити щеплення, бо користь від нього перевищує шкоду.

P.S. В тій же поліклініці за вашим бажанням (і потребі) роблять аналізи на імунітет до різних хвороб (чи потрібно робити вакцинацію, наприклад, від кору, якщо Ви стверджуєте, що дитина вже перехворіла, а лікар наполягає на щепленні).

P.P.S. Я не маю стосунку до медицини, а просто висловлюю проінформоване ІМХО. Буду радий, якщо ця інформація комусь стане в нагоді.

Якщо Ви не маєте стосунку до медицини, то не кажіть, що щеплення не давали ніколи ускладнень. Це міфи, навіяні лікарями на Спортивній. Особисто знаю сімю, в якій дитина залишилась інвалідом від щеплень, але цього ніхто не може довести. Це практично неможливо.

http://www.1796kotok.com/privivki.htm - почитайте. Це корисно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, в Луцьку дитяча і доросла медицини дуже відрізняються. Дитяча НА ПОРЯДОК краща

Я бы сказал всё с точностью наоборот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, в Луцьку дитяча і доросла медицини дуже відрізняються. Дитяча НА ПОРЯДОК краща

Я бы сказал всё с точностью наоборот

.. забув добавити "державні/муніципальні (не приватні) медичні заклади загальної практики".. дитяча медицина КРАЩА. З вами і юристом станеш.. :)

Про посилання.. Знаєте, в чергах за вкладами СРСР вмирали люди.. Або на виборчих дільницях.. Ось недавно в неті писало, що просто на похороні людина, що несла труну, померла.. Хіба Юля винна? Вибори? Моральний стан? НІ! Здоровя самої людини було слабеньке, ось і все... Ситуація лише проявила ґандж. Так і щодо щеплень в більшості випадків. До речі, якщо знаєте, левова частка вини за наслідки чи то щеплень, чи інших ліків лежить на ВИРОБНИКУ. Маєте знайомих в контролючій аптеки структурі - поцікавтесь... Особисто два рази купував "Стрікс". Один раз "како било, како єсть", а другий - дуже навіть нічого допомогло; потім взнав, що перший був з номером партії їз "заборонних списків" НАШОГО РІДНОГО МОЗ! А аптека нажилась...Ссхожа ситуація кілька років тому із пробами Манту була.. По всій Україні "штрафні" партії вилучали.. Хто винний? Власники заводу, що "підмазали" у МОЗ експертизу партії щеплень (Янукович був премєром тоді, але це вже політика..). Нам сказали? Ні! Що ми знаємо? Правильно, "щеплення шкідливі!". А винні і раді... Робіть висновки самі.

Крім того, принесли мені брошурки про шкідливість щеплень... Читав... Видані за сприяння єпископа ......... Знаєте, ще треба такий брєд (інакше не скажу) придумати .... заговор масонів, одним словом, зі знищенням православія, росіян та українців з білорусами....

ІМХО не міняю - користі від щеплень більше ніж шкоди. Вмотивовано і пояснено від довіреного лікаря - треба робити. Останній факт - спілкувався із жителькою Франції (француженка, закінчила коледж, вчителька), що приїздила із маленькими дітьми в гості до рідні, про щеплення. Так от, у Франції згоди НЕ БЕРУТЬ на щеплення дітей.. Якщо "проґавили" самі - то у вас ДУЖЕ ВЕЛИКІ проблеми, ви ще й самі будете шукати, щоб вакцинацію зробили дитині..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, в Луцьку дитяча і доросла медицини дуже відрізняються. Дитяча НА ПОРЯДОК краща

Я бы сказал всё с точностью наоборот

.. забув добавити "державні/муніципальні (не приватні) медичні заклади загальної практики".. дитяча медицина КРАЩА. З вами і юристом станеш.. :D

Про посилання.. Знаєте, в чергах за вкладами СРСР вмирали люди.. Або на виборчих дільницях.. Ось недавно в неті писало, що просто на похороні людина, що несла труну, померла.. Хіба Юля винна? Вибори? Моральний стан? НІ! Здоровя самої людини було слабеньке, ось і все... Ситуація лише проявила ґандж. Так і щодо щеплень в більшості випадків. До речі, якщо знаєте, левова частка вини за наслідки чи то щеплень, чи інших ліків лежить на ВИРОБНИКУ. Маєте знайомих в контролючій аптеки структурі - поцікавтесь... Особисто два рази купував "Стрікс". Один раз "како било, како єсть", а другий - дуже навіть нічого допомогло; потім взнав, що перший був з номером партії їз "заборонних списків" НАШОГО РІДНОГО МОЗ! А аптека нажилась...Ссхожа ситуація кілька років тому із пробами Манту була.. По всій Україні "штрафні" партії вилучали.. Хто винний? Власники заводу, що "підмазали" у МОЗ експертизу партії щеплень (Янукович був премєром тоді, але це вже політика..). Нам сказали? Ні! Що ми знаємо? Правильно, "щеплення шкідливі!". А винні і раді... Робіть висновки самі.

Крім того, принесли мені брошурки про шкідливість щеплень... Читав... Видані за сприяння єпископа ......... Знаєте, ще треба такий брєд (інакше не скажу) придумати .... заговор масонів, одним словом, зі знищенням православія, росіян та українців з білорусами....

ІМХО не міняю - користі від щеплень більше ніж шкоди. Вмотивовано і пояснено від довіреного лікаря - треба робити. Останній факт - спілкувався із жителькою Франції (француженка, закінчила коледж, вчителька), що приїздила із маленькими дітьми в гості до рідні, про щеплення. Так от, у Франції згоди НЕ БЕРУТЬ на щеплення дітей.. Якщо "проґавили" самі - то у вас ДУЖЕ ВЕЛИКІ проблеми, ви ще й самі будете шукати, щоб вакцинацію зробили дитині..

Я Вам дала лінк не на православний сайт, а на сайт професора медицини, то давайте не сплутувати поняття.

Шкода, що Ви не дивились передачі на каналі Інтер про щеплення на Україні. Якість щеплень у нас ніяк не перевіряється, в тому числі й так званої "гуманітарної" допомоги, якої буває багато. Кримінальної відповідальності також ніхто за це не несе. Не передбачено законодавством.

Дай Боже, щоб Вашу і мою дитину "пронесло" нещастя стати жертвою безвідповідальності Міністерства охорони здоровя нашої держави, яке не захотіло забезпечити нас хорошими якісними вакцинами (приклад із вакциною від краснухи).

І ще: знаю лікарів, які НЕ РОБЛЯТЬ своїм дітям щеплень. Висновок, думаю, можна зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 де ВСІМ батькам шукати довірених педіатрів ? і що робити коли педіатр тормоз і аргументує свої знання лише тим ,що в неї стаж 20 років ? коли в малого цілу ніч був закладений ніс і хрипи і педіатр прийшовши по виклику на наступний день послухавши дитину сказала приходити на прививку

ЗІ в мого двоюродного брата дочка чуть не вмерла від ускладнень на прививку від дифтерії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 де ВСІМ батькам шукати довірених педіатрів ? і що робити коли педіатр тормоз і аргументує свої знання лише тим ,що в неї стаж 20 років ? коли в малого цілу ніч був закладений ніс і хрипи і педіатр прийшовши по виклику на наступний день послухавши дитину сказала приходити на прививку

ЗІ в мого двоюродного брата дочка чуть не вмерла від ускладнень на прививку від дифтерії

Я теж не знайшла педіатра, от і довелось робити щеплення. А мій малий після щеплення АКДС в 5 місяців відмовився сідати, хоча перед вакцинацією пнувся. :lol: Медсестра на моє спостереження промовчала - от так вони нестимуть відповідальність за наслідки щеплень. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На сайті верховної зради з'явився документ

http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webpro...mp;pf3511=32515

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (щодо прийому дітей, яким не зроблено профілактичних щеплень, до дитячих закладів)

Номер,дата реєстрації: 2506 від 16.05.2008

Сесія реєстрації: 2 сесія VI скликання

Останній етап: Вручено для ознайомлення (22.05.2008)

Пропонують видалити з статті 15 виділений текст:

Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах

Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.

Тільки от коли його розглянуть і як будуть приймати .....???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Люди добрі! Поможіть!!! Не можу здати дитину садочок з тієїж причини що і автор теми. Боротися немає вже сили і здоров"я. Хто стикнувся з даною проблемою - відгукніться!!! Як, де , за яку ціну можна виписати нову прививочну карту для здачі у садочок?! Знаю, що зараз так багато хто робить. В цілях приватності, пишіть у приват. Всім, хто відгукнеться, велике людське дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй запропонувати матеріальну допомогу завідуючій садочку.Ну може там стільчики чи горшочки закупити на групу.

ЗІ:до речі читав,що в Японії захворюваність на туберкульоз зменьшилась в рази після того,як припинили щеплення від нього.

І ще знайте,що нас лякають статистикою захворюваності дітей,бо вона ведеться,але повністю відсутня статистика ускладнень від вакцин-їх заборонено фіксувати.Впевнений,що якби вели таку статистику,то цифри бу ли б не на користь вакцинації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підкажіть будь ласка де можна дістати щеплення АКДП (ОПВ). Вже декілька місяців нема ні в аптеках ні в поліклініці. Може десь є в приватних педіатрів, може ще де???? Дуже потрібно. Одним словом кажуть що десь люди дістають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ:до речі читав,що в Японії захворюваність на туберкульоз зменьшилась в рази після того,як припинили щеплення від нього.

І ще знайте,що нас лякають статистикою захворюваності дітей,бо вона ведеться,але повністю відсутня статистика ускладнень від вакцин-їх заборонено фіксувати.Впевнений,що якби вели таку статистику,то цифри бу ли б не на користь вакцинації.

Менше дивіться зомбоящик і не шукайте серед інтернет-сторінок з рекламою достовірної інформації,- для цього є спеціалізовані сайти або видання. Бо мені такі вислови звучать на кшталт - "вся правда про Ксенію Собчак!" "Водонаеву застукали за пикантным занятием!!" і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...