Перейти до змісту

навігація


natalka)

Рекомендовані повідомлення

Раніше користувалась навігатаром на телефоні Maps.me

Мене влаштовував повністю. Сьогодні при загрузці нових карт через гугл маркет зіткнулась з проблемою що не грузить - взагалі ніяких. Підозрюю що через те, що карти з російським корінням... 

Що робити? Є якісь шляхи вирішення цієї проблемки? Чи є якійсь інший аналог, бажано офлайн карти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкрутіша з найкрутіших програм для навігації - Osmand.

Підтримує OSM карти, супутникові знімки, власноруч конвертовані растрові карти, прокладка маршрутів (в тому числі і пішохідних) ітд ітп

Рекомендую і сам користуюсь. Для моїх потреб - взагалі ідеальне ПЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гугл Мапс.

В налаштуваннях вибрати "Карти офлайн", обрати розмір потрібного сектору (від Луцька до всієї України) - вуаля. Онлайн потрібен лише для "пробок".(доречі, дуже круто. Коли ремонтувалась траса на Володимир - підсвічувалась помаранчовим (тіпа пробки) і маршрути прокладались по часу пересування на 12 балів.

IMG_20171016_220213.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... дыйсно не грузить карт мапс.мі... можливо якийсь збій на сервері - нещодавно без проблем завантажував карти......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, difoto сказал:

Гугл Мапс....

не знаю, мені не подобається. Тупить (в мене телефон від них) щось постійно грузиться... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Demeter сказал:

Найкрутіша з найкрутіших програм для навігації - Osmand.

Підтримує OSM карти, супутникові знімки, власноруч конвертовані растрові карти, прокладка маршрутів (в тому числі і пішохідних) ітд ітп

Рекомендую і сам користуюсь. Для моїх потреб - взагалі ідеальне ПЗ

Так а де качати карти під Osmand? (потрібна Словаччина)

 

8 минут назад, Saddy сказал:

хм... дыйсно не грузить карт мапс.мі... можливо якийсь збій на сервері - нещодавно без проблем завантажував карти......

може дійсно якісь збій і все відновиться... Але мені немає часу чекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, natalka) сказано:

Так а де качати карти під Osmand? (потрібна Словаччина

вже після встановлення програми з неї і качати. мене ця прога водила гірськими стежками, фйордами, містами в Норвегії, Італії, Польщі, Литві.

Повірте, там карти набагато крутіше промальовані ніж наші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Demeter сказал:

вже після встановлення програми з неї і качати. мене ця прога водила гірськими стежками, фйордами, містами в Норвегії, Італії, Польщі, Литві.

Повірте, там карти набагато крутіше промальовані ніж наші.

так я програму встановила і сижу туплю :) не бачу де

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, natalka) сказано:

так я програму встановила і сижу туплю :) не бачу де

меню - завантажити мапи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь Navitel - неодноразово допомагав вийти в лісі до машини та й заїхати багато куди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10/16/2017 at 22:01, Demeter сказано:

Найкрутіша з найкрутіших програм для навігації - Osmand.

її можна подружити з генштабівськими кілометрівками (чи, може, є вже готово десь)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є багато рішень для растрових карт. Я особисто користуюся androzic 'ом. Старенька програма, але надійна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішень багато, але поки для тривалих пішохідних мандрівок найкращим варіантом (імхо) було: 1) нокіа е70; 2) жпс-блютус; 3) SmartComGPS - і два акума BL-5(6)C вистачало на світловий день навігації (один акум в телефоні, другий - в жпс-ресівері).

озі не вміло прив'язати карту до координат прямо на телефоні, а смарти на вінді (спочатку) і андроїді (дотепер) - могли прожити тільки 2-4(5) годин в режимі навігатора

плюс глюки перших версій озі-експлорера :((((((

тому нокіа е70 досі залишалась поза конкуренцією, з ряду причин.

 

погуглив про Osmand - цікавий "гібрид" векторної і растрової навігації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На озі можна завантажити готові мапи з прив'язкою. Це випадку коли потрібні саме генштабовські мапи.
А так, то в OSM чи Google мапи актуальніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, rrid сказано:

її можна подружити з генштабівськими кілометрівками (чи, може, є вже готово десь)?

так, можна. алгоритм нескладний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, FOX сказано:

На озі можна завантажити готові мапи з прив'язкою. Це випадку коли потрібні саме генштабовські мапи.
А так, то в OSM чи Google мапи актуальніші.

Османд підтримує все, причому можна одночасно відображати 2-3 шари із різними картами чи супутниковими знімками, тому він універсальніший за озі однозначно. Про можливість прокладати маршрут стежками! із ОСМ карт це взагалі крутяк (перевірено особисто, в складних умовах гір і міст України та Європи).

Єдина перевага в Андрозіка і Озі для андроїдів це можливість зразу кинути потрібні карти в телефон (якщо вони звісно є і прив'язані) без невеликих танців з бубнами, що є при конвертуванні з растру в формат зрозумілий Османду. Та й карти OpenStreetMap актуалізуються щогодини (я і сам підмальовую трохи), а радянському генштабу вже по 50 літ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, rrid сказано:

Рішень багато, але поки для тривалих пішохідних мандрівок найкращим варіантом (імхо) було: 1) нокіа е70; 2) жпс-блютус; 3) SmartComGPS - і два акума BL-5(6)C вистачало на світловий день навігації (один акум в телефоні, другий - в жпс-ресівері).

озі не вміло прив'язати карту до координат прямо на телефоні, а смарти на вінді (спочатку) і андроїді (дотепер) - могли прожити тільки 2-4(5) годин в режимі навігатора

плюс глюки перших версій озі-експлорера :((((((

тому нокіа е70 досі залишалась поза конкуренцією, з ряду причин.

 

погуглив про Osmand - цікавий "гібрид" векторної і растрової навігації...

Раніше теж користувався схожим дуетом: Nokia 3250+Nokia GPS приймач (забув модель) + SmartComGPS + акуми. Вистачало на день

Потім перейшов на Nokia 5230+SmartComGPS. Теж на день-півтора

Зараз Samsung A3+OSMand = 2 дні легенько. тому про позаконкурентність зв'язки нокіа+ГПС+Смартком - не погоджуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав на плеймаркеті той Османд. Хз, що за карти там круті, но я не знайшов хату брата в Ліпінах, її нема на карті....та й хати сусіда також нема).

 

 

Screenshot_2017-10-19-00-49-53_com.google.android.apps.maps.png

Screenshot_2017-10-19-00-51-18_net.osmand_1508363560557.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Юріч сказано:

Скачав на плеймаркеті той Османд. Хз, що за карти там круті, но я не знайшов хату брата в Ліпінах, її нема на карті....та й хати сусіда також нема).

1. їх і на Google Maps немає. Що далі?

2. а немає їх тому що ніхто поки що не намалював. Мапери (ті що креслять карту) зазвичай беруть номер будинку з карт Гугла, обриси із супутникових знімків BirdsEye та інших сервісів. Тому й хат немає. З огляду на те що в Україні OSM - це щось типу "шо?" "га?" а по селах хат тьма, то й не скоро намалюють. зрештою, можете зареєструватись на OSM і нанести ці будинки самі (так вони (карти ОСМ) і малюються - волонтерами і саме тому безкоштовно розповсюджуються)

І якраз тим ці карти і круті - створюєте карту свого регіону самі для себе, а хтось свого для себе - потім їздите в гості один до одного і тішитесь.

Для прикладу. OSM карта Польщі займає близько 1,2 Гб, Україна - 840Мб. і це при тому що площа України вдвічі більша від площі Польщі. Висновки про детальність порівнюваних мап, сподіваюсь, очевидні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нешодавно надибав:

 

Waze - найпоширеніший навігаційний застосунок, що підтримується на громадських засадах. Долучайтеся до української спільноти водіїв, щоб ділитися сьогочасною інформацією про дорожню обстановку, економити час і гроші під час Ваших щоденних поїздок.

WAZE. ПЕРЕХИТРИМО ТРАФІК, РАЗОМ.

 

Треба буде поюзати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10/19/2017 at 00:15, Demeter сказано:

так, можна. алгоритм нескладний.

вже погуглив - є готові збірки, можна й самому (порівняно з прив'язкою карт під SXG75 - легко й просто)))

On 10/19/2017 at 00:25, Demeter сказано:

Зараз Samsung A3+OSMand = 2 дні легенько. тому про позаконкурентність зв'язки нокіа+ГПС+Смартком - не погоджуюсь.

для багатоденних походів - 2 дні надто мало. а акумів BL-5C i BL-6C в мене було штук 6-7 (тобто мінімум на 3 дні постіного використання і запису треку, або на тиждень-півтора епізодичного), що по вазі, надійності і зручності поки залишить далеко позаду сучасний дорогий смарт, до якого для паритету тільки по часу роботи треба ще або недешеві рідні акуми (які зазвичай міняти незручно), або недешеві якісні павербанки. тому зв'язка для багатоденних походів залишається актуальною.

 

османд приваблює своєю функціональністю. обов'язково тра спробувати покрутити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.10.2017 at 11:16, Volyniaka сказано:

Нешодавно надибав:

 

Waze - найпоширеніший навігаційний застосунок, що підтримується на громадських засадах. Долучайтеся до української спільноти водіїв, щоб ділитися сьогочасною інформацією про дорожню обстановку, економити час і гроші під час Ваших щоденних поїздок.

WAZE. ПЕРЕХИТРИМО ТРАФІК, РАЗОМ.

 

Треба буде поюзати.

Їжджу з цією навігацією вже місяці 3 по Польщі, мусив замінити Гугл-карти, бо настільки дістало глюками, що ппц, поки дуже задоволений.

Waze для мене поки що супер - показує пробки, поліцію, радари і т.д. (добавляють користувачі).

До речі, інфу про пробки Гугл-карти беруть саме з Waze.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, rrid сказано:

для багатоденних походів - 2 дні надто мало.

Далі є PowerBank. "Шпок" в роз'єм і йдеш далі. Особисто мені на похід 9 днів з навігацією на телефоні зв'язки з банком на 10k mAh вистачало (плюс заряджав годинник, який  власне і писав трек)

З акумами не так весело, в змінних батарей є шкідлива звичка сідати тоді коли не чекаєш.

Порівнювати "надійність і зручність" використання старого смарту із SmartComGps і андроїдів з Osmand навіть не хочу братись - нерозумно.

Так, SmartComGps швидкий і відносно безглючний софт для навігації по растру на приладах з Симбіан, але не більше, на жаль. Для чогось складнішого, як то використання пошарових карт, чи прокладки маршрутів (в тому числі і стежками) - симбіан із своїм софтом вже застарий - факт.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sss381 сказано:

 На віндофони яка навігація краща?

Хіба Here Maps для прокладки маршрутів і навігації по містах, та й нема альтернатив.

Нормальних прог під навігацію з растром на вінді не зустрічав (дружина довгий час юзала віндофон - так і не знайшов чогось путнього).

З ОСМ картами теж поки муть.  І не факт що колись щось з'явиться. порада - якщо навігація таки потрібна - переходьте на Андроїд/iOs

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...