Перейти до змісту

навігація


natalka)

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Demeter сказал:

Here Maps

На W 10 уже нема.

 

4 минуты назад, Demeter сказал:

якщо навігація таки потрібна

Щоб треки малювало (в лісі наприклад).  Якусь скачав (калькулятор gps ), російськомовна, малює, але наворочена - жуть.

 

13 минут назад, Demeter сказал:

Так, SmartComGps швидкий і відносно безглючний софт для навігації по растру на приладах з Симбіан

Де це скачати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як виявилося маю на ПК карти для мапс.мі по всій Україні (формат *.mwm). 

кому треба - кажіть закину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.10.2017 в 21:45, natalka) сказал:

Раніше користувалась навігатаром на телефоні Maps.me

Мене влаштовував повністю. Сьогодні при загрузці нових карт через гугл маркет зіткнулась з проблемою що не грузить - взагалі ніяких. Підозрюю що через те, що карти з російським корінням... 

Що робити? Є якісь шляхи вирішення цієї проблемки? Чи є якійсь інший аналог, бажано офлайн карти.

 

 

Скачав тільки що цю програму. Загрузив карту Волинської області, Угорщини. Без пролем все загрузилось. Можливо потрібно переустановити програму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.10.2017 в 22:27, Юріч сказал:

...Без пролем все загрузилось. Можливо потрібно переустановити програму?

Та ще на наступний день після створення теми - запрацювало. Я якраз встигла перед виїздом все закачати. То напевно був якийсь тимчасовий збій. Так що відбулась легким переляком. Але на майбутнє, точно про запас потрібно мати пару карт в різних навігаторах.

Османд скачала, буде час, потестую на знайомих місцях. Спочатку скачала лише карту доріг - то взагалі не могла вибрати маршрут (так як звикла на карті відмічати куди мені потрібно), а коли вже скачала і стандартну карту, то все стало на свої місця. Налаштування не порівнявати з  мепс.мі, там і щодо якості дороги і щодо швидкості. Вообщем, дякую, буду пробувати ;)

 

P.S. А на рахунок офлайнових карт гуглмапс - я не розумію чому там карти треба скачувати виділеними  квадратами а не областями(чи їх аналогами)  чи країнами? Чи можна якось по-іншому? А вдруг я не Все виділю, чи заїду трошки дальше виділеного квадрата? - короче не подобаються мені їх офлайнові карти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...