Перейти до змісту

Потрібна допомога


Рекомендовані повідомлення

Привіт всім, хто розбирається допоможіть. Є комп, закритий.. тобто охолодження погане, почав тупо стояти на місці. Купив я новий корпус щоб циркуляція повітря була хорошою,  мать, нову відяху і ссд.. короче замінив все крім проца бо уяви не мав що може бути проблема в ньому.. він можливо перегрівся але в такому випадку він же мав би не працювати взагалі.. а виходить що він працює але якщо запускається якийсь важкий процес то картинка просто стає.. У нас хтось займається ремонтами проца чи йому на смітник пора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.09.2017 at 17:36, Nexy сказано:

займається ремонтами проца

 як ви собі це уявляєте?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо буде досить замінити термопасту між процесором і радіатором. Можливо не тягне  блок живлення, саме в той момент, коли зростає навантаження на систему. Тормоза відбуваються одразу із зростанням навантаження, чи через 10 сек, хвилину, 5 хвилин?

Опиши, що за корпус, що за блок живлення, що за відео, що за проц, яке охолодження проца, яким процесом навантажуєш, щоб далі ті хто вангуватимуть мали більше вхідних даних.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Vadimm сказал:

Можливо буде досить замінити термопасту між процесором і радіатором. Можливо не тягне  блок живлення, саме в той момент, коли зростає навантаження на систему. Тормоза відбуваються одразу із зростанням навантаження, чи через 10 сек, хвилину, 5 хвилин?

Опиши, що за корпус, що за блок живлення, що за відео, що за проц, яке охолодження проца, яким процесом навантажуєш, щоб далі ті хто вангуватимуть мали більше вхідних даних.

Дякую що відгукнулися) Мав поганий корпус, він був закритий і тільки з 1 кулером. Все працювало добре десь рік..(рік як купив нову мать і новий проц). Комп ютером користувалась дитина і почала скаржитись на завісання картинки. Там було горе, самі розумієте як після дітей.. кругом вспливають вікна, комп тормозить.. Я замінив вінду і вирішив трохи обновити комп, заказав новий корпус, кулер і ссд. Все прийшло, я склав, включив і знову така сама фігня.. досить хоч трохи завантажити комп як зразу застиває картинка на місці. Може пропрацювати 5-10 хв, заходиш в якусь гру і вибиває. Протестував все, купив навіть нову мать бо на FM2+ сокеті не було в кого протестити проц, да і взагалі такі симптоми коли мать накривається.. Ну і заказав ще блок новий, бо старий був на 450, взяв на 700. Приїхало, поставив, а віснути картинка не перестала.. Все нове окрім проца.. Коли завісає то я би не сказав що він закіпає.. Корпус продувається да і взагалі з іншої сторони де місце проца мать не нагрівається особо. Я і не знаю що думати, бо як я знаю то проц якщо перегрітий має взагалі не працювати.

 Комп такий:

Відео - GT630 

Проц - AMD a107800

Мать - MSI gaming fm2+

Блок - 700W

Ссд - 256 кінгстон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
48 хвилин тому, Nexy сказано:

Закрийте) проблему виявлено.

то поділіться рецептом!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

то поділіться рецептом!

 

Я лох, драйвера на win10 від проца були криві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, AnimaNoir сказано:

Драйвери для проца це щось нове:)

Нічого нового!

В більшість проців вмонтоване відео, от для нього і потрібно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Zheny@ сказал:

Нічого нового!

В більшість проців вмонтоване відео, от для нього і потрібно.

Він називається " драйвер графики " спеціально глянув. Хоча це вже занудтсво, тому обоє тверджень будуть правильні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Маю питання: інтегроване відео жере оперативку? Як визначити скільки? Стаціонарний ПК, Віндовс 7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Маю питання: інтегроване відео жере оперативку? Як визначити скільки? Стаціонарний ПК, Віндовс 7.

в біосі це налаштовується , після завантаження вінди, видно скільки залишилось доступно

Змінено користувачем case_l
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, case_l сказал:

в біосі це налаштовується , після завантаження вінди, видно скільки залишилось доступно

Скільки задіяно і скільки вільної оперативки я знаю, але хочеться знати, скільки з'їдає саме відяха, бо ж крім відяхи ще вінда з'їдає і запущені програми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, nickel сказано:

Скільки задіяно і скільки вільної оперативки я знаю, але хочеться знати, скільки з'їдає саме відяха, бо ж крім відяхи ще вінда з'їдає і запущені програми.

вінда ту пам'ять взагалі не бачить, ні як вільну, ні як доступну, ні як зарезервовану, тому відніми від фізично наявної, ту що показує вінда.

Змінено користувачем case_l
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, case_l сказал:

вінда ту пам'ять взагалі не бачить, ні як вільну, ні як доступну, ні як зарезервовану, тому відніми від фізично наявної, ту що показує вінда.

Ту - це яку. Що від чого відняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

Ту - це яку. Що від чого відняти?

ту яка фізично встановлена - ту яку показує вінда

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, case_l сказал:

ту яка фізично встановлена - ту яку показує вінда

Вінда показує лише усю зайняту (програмами, віндою і відяхою). Якщо відняти від встановленої зайняту, то я взнаю вільну, а мене не це цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Вінда показує лише усю зайняту (програмами, віндою і відяхою). Якщо відняти від встановленої зайняту, то я взнаю вільну, а мене не це цікавить.

в мене так показує, видно що відеокарта забирає 512 мб

image.thumb.png.13308d6879fee22feb2bc1b11f67cd2d.png

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

Якщо відняти від встановленої зайняту

віднімай від встановленої доступну 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, case_l сказал:

віднімай від встановленої доступну 

Хочеш сказати моя відяха їсть 100 мегабайт?

1983578889_.png.19b52896259b4c4243a7fc044e667799.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В біосі має виставлятись ліміт оперативки під встроєне відео. Ймовірно в тебе  стоїть "авто". Постав конкретне значення і подивись, як змінюються показники з останнього скріншота. Можна кілька різних значень протестувати. Як на мене, при авто не може жерти більше, ніж максимальне значення, яке доступне для чіткого встановлення ліміту.

Змінено користувачем Unknown
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.09.2020 at 11:18, nickel сказано:

Хочеш сказати моя відяха їсть 100 мегабайт?

1983578889_.png.19b52896259b4c4243a7fc044e667799.png

Це той мінімум виставлений в BIOS-і, (від 64 Мб, вроді і 128Мб) який вона бере 100%, (щоб показувати хоча б щось ). Але є ще одне:

пуск - выполнить - dxdiag - вкладка "Екран" - а там МАКСИМУМ який може використати.

dx.PNG

 

в сумі максимум 2Гб.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

Це той мінімум виставлений в BIOS-і, (від 64 Мб, вроді і 128Мб) який вона бере 100%, (щоб показувати хоча б щось ). Але є ще одне:

пуск - выполнить - dxdiag - вкладка "Екран" - а там МАКСИМУМ який може використати.

 

 

в сумі максимум 2Гб.

 

Це вже більше на правду схоже, але дивно що немає монітора зайнятої пам'яті відеокартою в режимі реального часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Це вже більше на правду схоже, але дивно що немає монітора зайнятої пам'яті відеокартою в режимі реального часу.

Це відео вмонтоване в проц.  Тут трошки інакша тема. Тим паче від Інтел.

Загалом Є програми які бачать.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...