Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

До речі,ще маю багато патріотичної літератури замовленої на тому ж сайті.Можу поділитися,кому цікаво.Пізніше дам ссилки на книги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ну, до літератури, напевно, краще підходити не з позиції патріотизму, а з позиції цікавості ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрештою,замовлена мною література не є художньою.Це все хроніки,спогади,мемуари.Скоріше таки патріотичного напрямку.Просто для себе було цікаво розібратися хто такий Бандера,дивізія "СС.Галичина",операція "Вісла" і т.д. Не кожному це є цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мілан Кундера "Нестерпна легкість буття" - моментами затягує, моментами - зятягнуто, але в цілому - недарма вкладений час! :0069:

В процесі "Норвежський ліс" Муракамі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитую паралельно три книги:

"Тибетская экспедиция СС. Правда о тайном немецком проекте" Васильченко. А.В.

Книга науково-популярна. Цікаво читати не стільки розповіді про експедицію, скільки про передумови , про містичну темну сторону Третього рейху, арійсько-історичні дослідження.

"Сині очі Волині" Лазарука(видавництво 1979 р). Кращої книги про наші озера навряд чи можна відшукати. Краєзнавчий нарис в поетичному стилі.

"В краю конвалії та азалії. Про природу українського Полісся".Смик.Г.К., Бортняк Н.Н.

Науково-популярне видання з цікавими фактами та описами.Переважно інформація по флорі та фауні Полісся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитую паралельно три книги

не перестаю дивуватись.... Ну в чому прикол?.. Чи не краще одну за одною читати... Чи то в мене часу на читання мало, навіть на одну книгу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Художні паралельно теж не уявляю. Хіба що різножанрову літературу. Художню паралельно з поезією, науковою чи публіцистикою - так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Невеста Императора", Петр 1, "Воскресенье"... Це за останній місяць, наразі "Самодержци всея Руси"... коротше потягнуло на історію Російської Імперії. Далі будуть "Записки Екатерины II" и птенцы гнезда Петрова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитую паралельно три книги

не перестаю дивуватись.... Ну в чому прикол?.. Чи не краще одну за одною читати... Чи то в мене часу на читання мало, навіть на одну книгу...

та все ж просто, скільки людей - стільки звичок і уподобаннь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто любить фантастику, хай почитає Гаррисона. Особливо "Криса из нержавеющей стали" та "Билл - герой галактики".

А. Пехов - Хроники сиали та Киндрет. Перше тільки почав а Киндрет просто :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша книга яку я скачав з інтернету була Гаррісона в році так 95 чи 96.. Читав на трубковому моніторі.. Герберта не осилив в електронному вигляді і купив серію "Дюна" :)

Як подих з минулого..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора за 2 год. перечитала "Таинственный остров"))

впадаю в дитинство, чи що :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю "Хто є хто в українській історії" .Не дуже книга.Надто художня. тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю потрясную книгу - Грегори Дэвид Робертс - Шантарам

31756.jpg

Она правда толстенная, но от этого удовольствия еще больше. Очень легко и приятно читается, наполнена яркими интересными героями, обалденной речью, кучей философских тем и морем приключений. Всем обязательно читать!!! Моя личная оценка 100 из 10 ))))Продавцы во всех магазинчиках советовали а я все скептически к ней была настроена, но теперь оторваться не могу ни днем ни ночью. Кстати помимо бумажной (мне аж 140 обошлась но уже и по 100 продают в нете), нашла еще и в электронном варианте - теперь читаю везде(на РуТрекере есть в разделе Художественная литература)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю "Порт-Артур" - напевне, найкращий роман, присвячений російсько-японській війні

Порт-Артур (Люйшунь) - город, незамерзающий порт и военно-морская база Китая на юго-западе Ляодунского полуострова - Квантунском полуострове, у входа в заливы Ляодунский и Бохайвань. Порт-Артур первым принял нападение японского флота на русскую эскадру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решпект,Liberta.Серйозну літературу штідіюєте. :smile-zachot: У свій час перечитиав багацько В.Пікуля.І про цю баталію також є твори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...