Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Леонид Андреев "Дневник Сатаны".

Початок ы перша половина дуже сподобались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

иии, поржав! :)

Толєг, ну фатить новічків лякать своїм визивающім повєдєнієм! Вони ж можуть подумати, що ви грубіян :)

Для новачків Борди: серед обітатєлєй форума єсть іскромьотниє лічності, поведінка яких спеціально непідготовленими особами може сприйматися з ужасом. Але незважаючи на це вони переважно в жизні білі і пушисті, просто перед спілкуванням варто вмикати почуття гумору і трішки здорового сарказму ;) Після проживання буквально пару місяців на Борді ви їх льогко вичислите по повєдєнію, вони люблять іздіватися над салагамі :)

Але всьо-такі прохання: колєгі-бібліофіли, давайтє вернемо дискусію в тему чтєнія і будемо полемізувати, а не офтопити ;)

П.С. Якщо раптом в когось вмикач "почуття гумору" стоїть в положенні "викл.", то хочу відкрити маленьку таємницю: люди, які тут пишуть олбанським, суржиком чи взагалі загадковою мовою, переважно в реальному житті можуть дати фору іншим дописувачам як в українській, так і в російській граматиці і орфографії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома,то у мене защітна рєакція на визивающє повєдєніє прієжжіх гуру новічьків. а так- ми жиж только радиіміластіпросім

пе се. і то, шо я грубіян я нікагда і не скривав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз на День Незалежності дочитав Шкляра - Чорний Ворон. класна книжка, треба щоб побільше таких писалося для українців - бо занадто розмили/спотворили історію савєцькі окупанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні дочитала "Норвежський ліс" Харукі Муракамі. Зацікавило, що багато дописувачів-прихильників творчості Муракамі відзначити цей твір серед своїх улюблених. І я ні разу не розчарувалась. Життя як воно є - переплетіння простих, на перший погляд буденних речей з важливими значущими подіями, кохання і втрати, біль і відчай, намагання віднайти у всьому цьому хаосі себе справжнього... І цей неповторний стиль оповіді - обожнюю його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стефан Цвейг, "Нетерпение сердца".

Австрийский писатель Стефан Цвейг - автор великолепных новелл и увлекательных жизнеописаний ярких исторических личностей. Особое место в его творческом наследии занимает роман "Нетерпение сердца". История любви красивой и богатой хромоножки к юному лейтенанту австрийской армии прекрасна и печальна. Ни за какие деньги не может купить богач Кекешфальва счастье для своей больной дочери. А влюбленное сердце ранимо и нетерпеливо, оно не может ждать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В.Пикуль "Миниатюры". Цікаві маловідомі факти з життя видатних людей. Заодно й шкільну програму з історії повторила :)

На черзі ще один твір цього ж автора - Моонзунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В.Пикуль "Миниатюры". Цікаві маловідомі факти з життя видатних людей. Заодно й шкільну програму з історії повторила :)

На черзі ще один твір цього ж автора - Моонзунд.

:ok2:

Це звідти:

"Россия - это такая страна, которой можно нанести поражение, но которую нельзя победить!" ©Моонзунд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dzherom_K._Dzherom__Troe_v_lodke_ne_schitaya_sobaki.jpg

"Идет время, сменяются эпохи, но читатели по-прежнему не могут оторваться от совершенно невероятной истории путешествия троих беззаботных английских джентльменов, пустившихся в плавание по Темзе вместе со своим любимцем - фокстерьером Монморенси.

Забавные недоразумения, веселые коллизии и полные комизма ситуации, из которых герои выходят, неизменно сохраняя истинно британское чувство собственного достоинства, и сегодня поражают своей оригинальностью и неувядающим юмором"

Напевно кожен з нас дивився фільм...Проте, як на мене, книга цікавіша!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремарк "Жизнь взаймы"... Книга дуже вразила... Це один з творів, який через деякий час знову захочеться перечитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відпочинку на морі прочитав "Американську трагедію" Драйзера. Тре ще фільм глянути...

Між іншим, Yuliya, Zeuss, Olesya, як там "Норвежський ліс", фільм? В мене посидючості не вистачило його додивитись... :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще не дивився.. Тим більше, ніколи не бачив достойної екранізації жодного твору, тому поки що в раздуміях чи дивитись взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як виявилось - сьогодні виповнилось би 70 років Довлатову...

Выносил я как–то мусорный бак. Замерз. Опрокинул его метра за три до помойки. Минут через пятнадцать к нам явился дворник. Устроил скандал. Выяснилось, что он по мусору легко устанавливает жильца и номер квартиры.

В любой работе есть место творчеству.

Хармс говорил:

– Телефон у меня простой – 32–08. Запоминается легко: тридцать два зуба и восемь пальцев.

Горбовский, многодетный отец, рассказывал:

– Иду вечером домой. Смотрю – в грязи играют дети. Присмотрелся – мои.

Я уверен, не случайно дерьмо и шоколад примерно одинакового цвета. Тут явно какой–то многозначительный намек. Что–нибудь относительно единства противоположностей.

Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов. Мандавошки – никого!

Прогуливались как-то раз Шкляринский с Дворкиным. Беседовали на всевозможные темы. В том числе и о женщинах. Шкляринский в романтическом духе. А Дворкин — с характерной прямотой. Шкляринский не выдержал:

— Что это ты? Все — трахал, да трахал! Разве нельзя выразиться более прилично?!

— Как?

— Допустим: «Он с ней был». Или: «Они сошлись...»

Прогуливаются дальше. Беседуют. Шкляринский спрашивает:

— Кстати, что за отношения у тебя с Ларисой М.?

— Я с ней был, — ответил Дворкин.

— В смысле — трахал?! — переспросил Шкляринский.

Випадкові цитати з "Соло на ундервуді". Я заліп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відпочинку на морі прочитав "Американську трагедію" Драйзера. Тре ще фільм глянути...

Між іншим, Yuliya, Zeuss, Olesya, як там "Норвежський ліс", фільм? В мене посидючості не вистачило його додивитись... :/

Чесно? - Ще не дивилась:). У мене взагалі не вистачає посидючості на фільми, а останнім часом ще й справ багато. Але за посилання дякую, подивлюсь обов"язково. Цікаво все-таки, який то він - Муракамі екранізований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як виявилось - сьогодні виповнилось би 70 років Довлатову...

Порадьте мені щось з Довлатова. Цього літа прочитала "Иностранку" - щось не вразило. Але хотілося б відкрити його для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте мені щось з Довлатова.

Колись читав "Зону", але не впевнений що то для жінок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте мені щось з Довлатова. Цього літа прочитала "Иностранку" - щось не вразило. Але хотілося б відкрити його для себе.

Ооууу. Ну в ньому є якась міра геніальності. А такі автори або сприймаються або ні.

"Заповідник" однозначно. Без грузу і на перше відчуття - легенько. А далі, якщо піде, я складу список по спаданню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відпочинку на морі прочитав "Американську трагедію" Драйзера. Тре ще фільм глянути...

О, ти мені дитинство нагадав, я той фільм напам'ять знала.

Вдала постановка Маріонас Гедріс :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжокуплене.

Нікколо Мак`явеллі

Державець

031974593.gif

Італійський політик, філософ, історик, письменник, поет і комедіограф Нікколо Мак'явеллі (1469—1527) особливої слави зажив своїм знаменитим твором «Державець» (1513), в якому він зробив спробу сформулювати загальні закони політичного життя, викласти суть «ремесла політика», а також визначити роль і місце державця в Європі та Італії XVI століття. У наші дні ці питання набули надзвичайної гостроти та актуальності.

Також до видання увійшли «Флорентійські хроніки» (1520— 1525), в яких відтворено історію Флоренції від Давнього Риму і до встановлення синьйорії Медічі 1434 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...