Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Карпа Ірена "Добло і зло" :glare:

Так собі... не люблю писанини без основної думки. Хоча ні, основна думка є - Карпа - Д"Артаньян, а всі, хто думає чи чинить не так як вона - пі.. лохи. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бернард Вербер - Дзеркало Касандри

грузнякова книжка.

автор звертає увагу на ВСІ проблеми сучасного людства. а толку?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В квартирі прибрано, вечеря приготована... Чекаю гостей, а тим часом читаю "Рождественские повести" Чарльза Діккенса. Так у мене проходить Святий Вечір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом прочитав декілька оповідань Борхеса, а також А. Камю "Сторонній" та О. Ірванець "Рівне Ровно", "Прямий Ефір". Надалі чекає Ірванець "Recording" і Андрухович "Лексикон інтимних міст. Довільний посібник з геопоетики та космополітики"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же глибоко і боляче за стислістю форм в чеховській "Дамі з собачкою"...

P.S. Тільки зараз по-справжньому починаю відкривати для себе Чехова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ты счастливый человек . Все , что ты любишь , у тебя есть...

- Может быть, оттого,что я радуюсь тому , что у меня есть , и не тужу о том, чего нету...."

Л.Н.Толстой "Анна Каренина"

Міняються тільки декорації - люди з їхніми радощами і проблемами ті ж , що і сто років тому .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні закінчилась моя подорож сторінками Андруховича - "Лексикон інтимних міст". Уже почала писати відгук, але якщо чесно - досі збираюсь з думками. Таке враження, ніби справді повернулась з далеких мандрів, треба розібрати валізу і систематизувати свої враження. 111 міст - це ж немало :) .

"Автобіографія, що накладається на географію...", "...книжка про міста, які стали чимось більшим - вони стали Місцями, причому, особистими, мов ерогенні зони, й інтимними.", "Йдеться ж усе-таки про свободу - власне кажучи, заради неї я й писав усе, що трапиться вам на цих сторінках." - краще, ніж автор, про книжку не скажеш.

Наскільки різні міста, настільки й ессе дуже відрізняються. Деякі захоплюють і не відпускають, їх хочеться обговорювати, про них згадуєш в найнесподіваніші моменти. Інші забувались, тільки перегорталась сторінка, мов невиразний пейзаж за вікном потяга. Прихований роман? Ну, не знаю, може на мене ще не зійшло осяяння, і тому суцільного романного сюжету я не помітила. Але я люблю ессеї, особливо Андруховича, тому і без роману мені було цікаво :) .

P.S. Як саундтрек до книжки підходить пісня Мертвого Півня "Липи": "Як часто, блукаючи, йшли ми на світло домів, від яких не лишилося й каменя! І хто нам повірить, що йшли ми на світло?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А моя подорож "Інтимними містами" Андруховича триває :) На черзі Венеція. Любов Андруховича до Берліну і Німеччини проявляється у багатьох його творах і цей не виняток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За свята домучив Габриель Гарсиа Маркес "Сто лет одиночества". Враження неоднозначні, нуднувата книга, але щось в ній є, можливо з часом до мене дойде що саме :).

За вчора на одному подиху "проковтнув" Паоло Коельо "Алхимик", гарна книга, здається тема розжована вже не одним автором, але написано дуже гарно, легко читається, і, найголовніше, від читання отримуєш задоволення.

Наразі читаю Ірен Роздобудько "Ґудзик". Поки що подобається, читається легко, побачимо що буде далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прекрасно ілюстрована, дуже пізнавальна -

прочитав, як кажуть, на одному подиху -

дуже раджу!

cover.jpg

п.с. шкода, не знайомий з авторами :D

читав, сексу мало :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ґудзик". Поки що подобається, читається легко

для легкого читання, із сучасних українських письменників (із того, що читав сам):post-7467-0-58340800-1326161708_thumb.jp

на перший погляд може здатися трішки "простенько" і "по-дитячому", але було там пару оповідань, які зачепили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитал «Століття Якова». Ну что сказать? В целом книга читабельна и приемлема. Местами диалоги и стилистика мне чем то напоминали «Молоко з кров`ю» Люко Дашвар.

Вот только в самом конце, среди этого перечня имён, фамилий, отчеств, немного запутался, кто кому сын, кто кому внучка, дочка, внук, правнучка, мать, отец и т.д.

А также, кто за кого воевал, для кого та или иная армия была родная, а кто принудительно там находился и убивал...

Но это чисто моя тупизна… а так, книга достойна как автора, так и премии…

Имхо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М. Матіос "Апокаліпсис"

Все як у Матіос - туго переплетені людські долі, їхні гаразди й біди, чекання й сподівання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SNUFF Пєлєвіна нічого так пішов.

а зараз "присів" на трилогію "Мурашки" Вербера (ще одна книжка залишилася - Революція Мурашок) + енциклопедію в

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SNUFF Пєлєвіна нічого так пішов.

а зараз "присів" на трилогію "Мурашки" Вербера (ще одна книжка залишилася - Революція Мурашок) + енциклопедію в

Трилогія "Муравьи" мені теж сподобалася , а от "Енциклопедія..." - то щось таке напів-дитяче мені видалося....пам"ятаю, купуючи книжку так сподівалася, що буде щось толкове... і розчарувалася.

Але це моя суб"єктивна думка і вона може бути відмінною від думок і вражень інших читачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трилогія "Муравьи" мені теж сподобалася , а от "Енциклопедія..." - то щось таке напів-дитяче мені видалося....пам"ятаю, купуючи книжку так сподівалася, що буде щось толкове... і розчарувалася.

та щось трохи є, її взагалі можна було б окремо не читати - бо і так з неї багато цитат було в книжках трилогії. але цікаві думки там теж є, та й не така вона велика, щоб не перебігтися швиденько ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз читаю Енциклопедію Вербера - поки купа загальновідомих фактів з невеликим відписом типу "від себе"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі читаю Ірен Роздобудько "Ґудзик". Поки що подобається, читається легко, побачимо що буде далі...

Як на мене, "Ґудзик" - чудова книга, причому в такому стилі книг саме українських авторів я ще не зустрічала.

якраз читаю Енциклопедію Вербера - поки купа загальновідомих фактів з невеликим відписом типу "від себе"

Вкраплення "Енциклопедії.." у "Імперії ангелів" були доречними і цікавими, а як окрема книга якось нічого особливого.. Хоча якби в наших школах біологія, географія і т. д. викладалася в такому стилі, як у Вербера, - то, мені здається, було б набагато більше толку..

Прочитала "Три товариші" Ремарка. Кожна сторінка і кожен рядок просто кричить про те, що слід цінувати життя і той час, який в нас є. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитав Ірен Роздобудько "Ґудзик". Що тут можна сказати, гарна книга, місцями нагадує звичайні дешеві романи про кохання, місцями заставляє задуматись, а взагалі життєво та дуже правдиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три Товариші - гарна книга. Саме так, вчить цінувати життя.

До речі, хто кине ссилку на

Стіга Ларссона - Мілленіум?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почала читати...

Robert_Dzh._Sojer__Vspomni_chto_budet.jpg

Две минуты, изменившие судьбу всех людей, живущих на планете Земля.

Две минуты, когда сознание всего человечества было перенесено в будущее.

Две минуты, поставившие вопросы, которые нельзя оставить без ответа. Что послужило причиной катастрофы?

Неудачный эксперимент безответственных специалистов, запустивших Большой адронный коллайдер для того, чтобы удовлетворить непомерные научные амбиции?

Вспышка сверхновой эпидемии?

Как дальше жить людям, которые хотят изменить будущее или предотвратить его?

Как дальше жить людям, вспомнившим, что будет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...