Перейти до змісту

Кунсткамера


Рекомендовані повідомлення

По мірі накоплення будуться додаватись  неприємні , а то й кумедні моменти по авто, та їх ремонту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись писав в одній темі, про питанню купівлі бу колодок власників деяких авто:D. В даному випадку авто не дешеве, і не старе..

 Ну, і легкий тролінг...

IMG_20170909_091014440.jpg

IMG_20170909_091020253.jpg

IMG_20170909_091027634.jpg

  • Ха-ха 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не гоню я на них, є там і норм авто, але піпець оце загон з колодками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тема)))Вже з рік ношу в телефоні фото:59b3bf208db4b_IMG_20161024_123201_HDR1.jpg.cc5faaf6f1e197cb506a60dc5b146b65.jpg59b3bf2a6599a_IMG_20161024_1233251.jpg.0368b59fb50ff397fe15836cf5552645.jpgХто не зрозумів-це сірник на гальмівному диску)

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.09.2017 в 13:19, soccer сказал:

Цікава тема)))Вже з рік ношу в телефоні фото:59b3bf208db4b_IMG_20161024_123201_HDR1.jpg.cc5faaf6f1e197cb506a60dc5b146b65.jpg59b3bf2a6599a_IMG_20161024_1233251.jpg.0368b59fb50ff397fe15836cf5552645.jpgХто не зрозумів-це сірник на гальмівному диску)

Ше походе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зате не на  "бляхах"! правда, Електрік? ;)

 

Знайшов що в Кунсткамеру викласти - стерті колодки! Та ще й (і це ж головне, правда? ;) ) так "прозоро" натякнув на "бляхи" :)

Таких колодок я наміняв в свій час (коли тим займався) ледве не кожна машина. Всі їздять допоки не заскрегоче. ВСІ, хто купив б/у машину. А про совдепівські я взагалі мовчу, там і опори мііняють аж коли колесо виверне. І ти сам це добре знаєш.

Тему можна наповнювати, але давай вже без непотрібних натяків.

  • Дякую! 1
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваз, не лікуй мене, ок? Я холодний як лід. А от як тільки я за бляхи реагую, то тут же "психологів" купа з'являється. Просто натяки Електрика говорять про те, що або він упереджено нерівно до блях ставиться, або він мало ремонтом машин займався, бо не робив би непотрібних натяків.

  • Подобається 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

зате не на  "бляхах"! правда, Електрік? ;)

 

Знайшов що в Кунсткамеру викласти - стерті колодки! Та ще й (і це ж головне, правда? ;) ) так "прозоро" натякнув на "бляхи" :)

Таких колодок я наміняв в свій час (коли тим займався) ледве не кожна машина. Всі їздять допоки не заскрегоче. ВСІ, хто купив б/у машину. А про совдепівські я взагалі мовчу, там і опори мііняють аж коли колесо виверне. І ти сам це добре знаєш.

Тему можна наповнювати, але давай вже без непотрібних натяків.

Особисто тебе я сюди незвав, була надія, що хоч ця теме менеться без твоїх "нравоучєній". Ти все сприймаєш на свій рахунок, мо манія якась...А прочитати  уважно, що пише в топі- зась.

P.S. Їздиш на бляхах- забєй, та насолоджуйся класним авто.;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

Всі їздять допоки не заскрегоче. ВСІ, хто купив б/у машину.

Якщо ти так їздиш, то ти реально Довбо*об з великої літери, і нах інших власників авто рівняти на себе. навіщо нам датчики зносу колодок?

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де ти прочитав, що я так їжджу? 

Датчики ізносу?!!! :) я думав ти дійсно машини ремонтуєш, а ти балабол :) бо ти б знав, що в 15ти-30річних машин тих датчиків не було / викинули / нема. А про совдепівські "машини" я взагалі мовчу.

Чи може то ти лише гарантійні ТО на нових машинах лише робиш, а тут вперше побачив старішу б/у? Ну тоді все зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, jack74 сказал:

а ти балабол :) бо ти б знав, що в 15ти-30річних машин тих датчиків не було / викинули / нема.

Моїй машині 19 років, і там є такі датчики ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, jack74 сказано:

бо ти б знав, що в 15ти-30річних машин тих датчиків не було / викинули / нема

28 років тому були точно. бо 20 років тому в мене був 8-річний пежо 405. і навіть на кітайських репліках колодок були "датчики зносу" (це, блять, банальні проводочки з контактами до реальних "датчиків", які банально замикали, коли було потрібно, і на панельці загорялась лампочка).

Ну і цейво.... будь прощє. :) Бо називаючи Електріка балаболом в плані ремонту машин - наражаєш себе на ступінь "диванний майстер 81-го рівня".

ЗІ може не 28, а 25-26 років тому.... я стар.... я супєрстар, пам'яті нема

  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я катався на 27-літній машині, ніяких датчиків не бачив.

Колодки міняв коли заскреготіло.

 

Спойлер

Нарахунок блях, то в цьому випадку я зробив би точно так, як і електрик, щоб просто "погнать"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ви як маленькі. Я ж не кажу, що на всіх не було. На машинах класом трішки вище - були (в мене навіть на Фіаті Регата 88-го року були), але в багатьох або не працювали, або просто повикидали давно, чи колодки ставили, а "датчики" викидали; на машинах класом нижче (Гольфи, Кадети і т.д.) датчиків не було з заводу. В "совдепівських" машин взагалі такого нема.

Читайте, я ж написав "не було / викинули / нема", тобто варіанти різні, але в старих машин робочі датчики - це велика рідкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

шо ви як маленькі. Я ж не кажу, що на всіх не було. На машинах класом трішки вище - були (в мене навіть на Фіаті Регата 88-го року були), але в багатьох або не працювали, або просто повикидали давно, чи колодки ставили, а "датчики" викидали; на машинах класом нижче (Гольфи, Кадети і т.д.) датчиків не було з заводу. В "совдепівських" машин взагалі такого нема.

Читайте, я ж написав "не було / викинули / нема", тобто варіанти різні, але в старих машин робочі датчики - це велика рідкість.

Мінусують власники жигулів і тд. Була б моя воля - їх в першу чергу заборонив. З іншої сторони , якщо водій мудак, не має різниці на чому їздить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол в тому, що в Тойоті 2008 року випуску, електронних датчиків зносу гальмівних колодок нема й не передбачено ні в якій комплектації. Зате є механічний датчик, імхо самий надійний

maxresdefault.jpg

колодки стираются до певного рівня й починає *пищати* при їзді. Але тут вже наступає другий нюанс, при заміні гальмівних колодок на нові, можна вибрати як з *пищалкою* так і без й водій вже сам рішає, в слідуючий раз міняти коли *запищить* чи коли *заскрегоче*, якщо вибрав всі колодки без механічного датчика. Ну з Тойотою зрозуміло, але ж мабуть і на інші авто, на які не передбачені електронні датчики можна поставити механічні ? То люди не ставлять по незнанню, чи тупо ізза жлобства, бо з *пищалкою* вони чуть дорожчі чим без ?

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, MANJAK11 сказал:

То люди не ставлять по незнанню, чи тупо ізза жлобства, бо з *пищалкою* вони чуть дорожчі чим без ?

А ще коли запіщали такі колодки, вскрили, а їх там ще половина, бо диск стерся і пішить об бурти, пищалку відламали і більше не ставлять: "бо хулі диски міняти, ще походять"

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...