Перейти до змісту

Луцьк. Валюта. Маски-шоу.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, lianyska сказано:

То зроби зауваження, тим, хто паркується на перехресті. 

Якби люди не мовчали і тут писали, а говорили й робили - не було б їм ціни. 

багато зробила вже зауважень Поліції коли ті валютчиків плющили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь
4 часа назад, Zevs_Isver сказал:

багато зробила вже зауважень Поліції коли ті валютчиків плющили?

На власні очі не бачила. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, lianyska сказано:

На власні очі не бачила. 

нічого,

наступного разу буде нагода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

У Луцьку зафіксували випадки продажу фальшивої валюти.

Зокрем, підроблені долари надходять на Волинь зі східних областей, де виявили підпільні друкарні грошей, – про це йдеться у сюжеті телеканалу Аверс.

Купюри гарної якості і виявити їх неозброєним оком нереально.

Наразі зупинити потік фальшивих грошей намагаються співробітники управління боротьби з економічною злочинністю. Для цього проводять рейди у тих місцях, де нелегально торгують валютою.

Так, нещодавно правоохоронці затримали чоловіків, які торгують валютою у центрі Луцька. Затримали, проте вже пообіді відпустили.

Йде мова, спецпризначенці шукають фальшиві гроші, якими нібито приторговують валютники.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.07.2017 at 20:53, Zevs_Isver сказано:

нічого,

наступного разу буде нагода

не побачити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
1 час назад, NOVOL123456 сказал:

Добрий День!Скажіть будь ласка,а валютчики коло Цуму,ще стоять,після того рейду поліції,чи вже ні?І безпечно,в них купляти валюту,чи краще її(валюту),купити в другому місці?Дякую.

А небезпечно - це як? Ви про фальшиві гроші переживаєте чи про те, чи не пов'яжуть вас разом з ними?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В обміннику - на пару коп. дорожче...ризик - мінімальний.

P.S. Чому "мінімальний", а не відсутній, бо в обміннику, але в Києві - впихнули знайомому парочку "лівих" купюр, заяву він написав - поки глухо.

Чув що в нашому "портовому містечку" - вже були такі випадки, але з валютчиками на "старому"...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Bliksss said:

Чув що в нашому "портовому містечку" - вже були такі випадки

 

На борді було. Типу "підрізали" кілька купюр і сказали, що не вистачає суми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не про  "підрізали", я про "фуфло"...в пачку додають якісну підробку, давно такого не чув... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Bliksss said:

Я не про  "підрізали", я про "фуфло"...в пачку додають якісну підробку, давно такого не чув... 

 

А я про те, коли даєш перераховану пачку гривень на якусь енну суму валюти, оператор типу перераховує і каже, що тут не вистачає. 

 

On 17.06.2016 at 0:10 PM, dimmon said:

Ви підходите до обмінника (ліве вікно), воно зроблено так що вам треба нахилятися і дивитися у розріз 15 см, зверху ви нічого не бачите так як воно заклеєно плівкою, а знизу ви не бачите руки касира. Ви даєте грощі, ця су дівчина бере гроші і якби виривнює іх стукаючи по столу для рахувальної машинки, але це вона робить за прилавком і ви не бачите її рук, воно майже біля вас але видно її лікті, і все, тут ви вже втратили одну чи дві купюри. Далі просто, вона перераховує і руками і на машинці ви вже це все бачите, але пофігу, у вас вже нема 1000 грн (2 по 500). в тій пачці, каже що ви не додали і все, ви не зайдете до неї в касу, ви не бачите що там за "прилавком", і нічого не докажите, навіть якщо до цього перераховували гроші 4 рази, навіть якщо останній біля каси. Профіт.

Будьте уважні, та наголошуйте щоб свої гроші ви завжди бачили з віконечка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

А я про те, коли даєш перераховану пачку гривень на якусь енну суму валюти, оператор типу перераховує і каже, що тут не вистачає. 

 

в Луцьку не так багато обмінників...вони знають - "за що працюють", репутацію за кілька сот навіть евро - навряд чи будуть собі псувати...

 

15 хвилин тому, yu2007 сказано:

ви не зайдете до неї в касу, ви не бачите що там за "прилавком", і нічого не докажите, навіть якщо до цього перераховували гроші 4 рази, навіть якщо останній біля каси. Профіт.

Пробували? А я пробував, не встиг набрати номер власника обмінника - двісті гривень, які мені буцімно віддали,яких не вистачало, а згодом виявилось що вони  "випадково впали" - додались до суми...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Bliksss said:

репутацію за кілька сот навіть евро - навряд чи будуть собі псувати... Пробували?

 

 

https://board.lutsk.ua/topic/199969-yak-namahuyut-v-obminniku-portsiti/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, yu2007 сказано:

Це я читав, але в той самий час, знаю кілька випадків, коли "кидали" людей - які не хотіли стояти в черзі і погоджувались на пропозиції зі сторони. Типу - "Ви хочете купити? А я якраз хочу продати, давайте не будемо стояти в черзі..."

Той випадок, що я згадував вище - був якраз про цей обмінник... додали купюру якої не вистачало - без зайвих вагань.

P.S. Ще був випадок, не думав що таке може статись, але - порадили фотографувати номери купюр перед тим як здати в обмінник, що б потім не звинуватили в спробі здати фуфло....Що сказати, одного разу - допомогло, касир в Києві почав розводити що викликає поліцію, я сказав що мені - пофіг, віддавай купюру, а він мені намагався втулити зовсім іншу, з іншим номером. Я показав фото на телефоні, він віддав мою "сотку", яку я обміняв у найближчому обміннику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, nickel сказал:

раз купюри були,як мінімум в трьох валютах, то скоріше за все, так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

раз купюри були,як мінімум в трьох валютах, то скоріше за все, так

Я по тій самій причині таке припустив. В коментах на ФБ написали, що то валютчик з Варшавки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.02.2020 at 15:06, MANJAK11 сказано:

раз купюри були,як мінімум в трьох валютах, то скоріше за все, так

всі купюри досить крупні, не затаскані, одного номіналу як на підбір, навряд чи валютчик 

може хтось продав авто чи ще щось, або навпаки щось мав придбати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, flashmax сказано:

всі купюри досить крупні, не затаскані, одного номіналу як на підбір, навряд чи валютчик 

валютчики мають прикормлені банки\каси, яка проблема йому тримати "для роботи" нульцеві котлети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Deemon сказано:

валютчики мають прикормлені банки\каси, яка проблема йому тримати "для роботи" нульцеві котлети

 

ви бачили в живу ті котлети ? там різноманітні номінали, які потрібні на кожний день (для роботи))

бігати в банк їх міняти туди сюди смислу немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, flashmax сказал:

 

ви бачили в живу ті котлети ? там різноманітні номінали, які потрібні на кожний день (для роботи))

бігати в банк їх міняти туди сюди смислу немає

Йшов купувати авто, тому купив - 51 тис. доларів США, 12810 євро, 7500 злотих, 81 тис. російських рублів та 2500 шведських крон. ;)

написав же вище - валютчик з Варшавки. Хочеться ото фантазувати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, nickel сказано:

Йшов купувати авто, тому купив - 51 тис. доларів США, 12810 євро, 7500 злотих, 81 тис. російських рублів та 2500 шведських крон. ;)

написав же вище - валютчик з Варшавки. Хочеться ото фантазувати. :)

 

про злоті рублі та крони ніде не написано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, flashmax said:

про злоті рублі та крони ніде не написано

А для чого провокувати на зайві питання? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

У Ковелі невідомі винесли з житлового будинку 20 мільйонів гривень.

Про це ІА "Конкурент" стало відомо з власних джерел.

У четвер, 15 жовтня невідомі особи проникли в квартиру в одному з житлових будинків у Ковелі та викрали звідти гроші в різній валюті – долари, євро, польські злоті – на суму близько 20 мільйонів гривень.

У поліції Волині підтвердили, що інформація прийнята та наразі перевіряється. Відомості належним чином зареєстровані.

Більше інформації згодом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...