Перейти до змісту

Як намахують в обміннику ПортСіті


dimmon

Рекомендовані повідомлення

Ви підходите до обмінника (ліве вікно), воно зроблено так що вам треба нахилятися і дивитися у розріз 15 см, зверху ви нічого не бачите так як воно заклеєно плівкою, а знизу ви не бачите руки касира. Ви даєте грощі, ця су дівчина бере гроші і якби виривнює іх стукаючи по столу для рахувальної машинки, але це вона робить за прилавком і ви не бачите її рук, воно майже біля вас але видно її лікті, і все, тут ви вже втратили одну чи дві купюри. Далі просто, вона перераховує і руками і на машинці ви вже це все бачите, але пофігу, у вас вже нема 1000 грн (2 по 500). в тій пачці, каже що ви не додали і все, ви не зайдете до неї в касу, ви не бачите що там за "прилавком", і нічого не докажите, навіть якщо до цього перераховували гроші 4 рази, навіть якщо останній біля каси. Профіт.

Будьте уважні, та наголошуйте щоб свої гроші ви завжди бачили з віконечка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, dimmon said:

у вас вже нема 1000 грн (2 по 500). в тій пачці, каже що ви не додали і все

Нічого собі. А яка загальна сума була в грн і якими купюрами переважно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тут не так, стали би вони так ризикувати репутацією? Людина яку намахають більше туди не прийде + розповість на весь Луцьк. Неодноразово там "мінявся", все чисто і швидко, в них хоча б машинки є, а не вручну фігачать як на говерлі =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Antarius сказано:

Щось тут не так, стали би вони так ризикувати репутацією? Людина яку намахають більше туди не прийде + розповість на весь Луцьк. Неодноразово там "мінявся", все чисто і швидко, в них хоча б машинки є, а не вручну фігачать як на говерлі =)

 

Я сам там міняв і не раз. Але цю дівчину бачив уперше. Я додому прийшов і сам сидів ще дві години думав може я десь забув, все перешукав може десь ті 1000 загубилась, ні не могло. Але ситуация дуже проста і не могло там бути на 1000 меньше. Не буду вдаватись у подробиці, але одна більша кучка була перерахована 4 рази точно і зв'язана, друга менша була перерахована банкоматом (який не помилявся вже років 7), мною після банкомату, потім мною біля каси. Просто нічого не доказати і все, завжди скажуть що я винен и не дорахував. Тут залишається бути уважним наступного разу і все :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там напевно камера є і в самій будці, яка націлена на стіл. Чому не вимагали розмови з керівництвом і перегляду запису?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, halcogen сказано:

Вони може і ні, а вот панянці можливо і потрібні були гроші. Літо, як не як, пора на море..

Во-во, в говерлі і ніко хоча б мужики сидять, в говерлі то може касир, а в ніко походу власник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не беруть людей з вулиці на таку роботу, камери є над касою, яка знімає клієнтів та в самій касі, яка показує робочий стіл касира. Говорити про шахрайство напряму потрібно з власником.

 

А що ви хотіли, зазори - мєрзость (5коп) оренда дорога, зарплата касирам, ліцензія. Потрібно якось їм виживати в такі скрутні часи.

 

Знайомий здавав велику суму $ в праве віконечко, касир узяв пачку та нижню останню купюру кинув під ноги, перераховує й каже, тут не хватає однієї купюри, на що знайомий відповів "я зараз зайду до тебе в середину та запхаю у п'яту точку ту купюру" той почуствував "стіснєньє" і вибачаючись підійняв купюру у себе з під ніг, більше він туди ні ногою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Загуглити "нико луцк",  пошук видасть сайт niko-lutsk.com.ua  . В лівому верхньому куті дві адреси їх обмінників, під ними поточні курси основних валют.
Говерла-сам не знаю де має обмінник.
Обмінник в порт- сити цілком легальний, належить WEST-Finance.  Неодноразово міняв у них, при чому частенько давав більше  грн. ніж потрібно  для отримання круглої суми в $. Завжди хлопці повертають зайве назад. Валюту на грн теж міняв, також все чисто і точно.
За панянку- не знаю, не попадалось.
Щоправда і міняю зазвичай в правому касовому вікні, але вони там міняються постійно.
В банках тепер теж дзеркальні каси, так що ніфіга не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.06.2016 at 19:12, sss381 сказал:

Як би трохи не зовсім в тему, але де саме в Луцьку точки Ніко та Говерли?

http://kurs.lutsk.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...