Перейти до змісту

куди пропала вода з крану?


KotMatros

Рекомендовані повідомлення

26 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 Не знаю,але як прийшов додому приблизно 20хвилин назад то мив руки і зараз є.

 Допизд...я :) вже в мене пропала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про яку саме воду мова, холодну чи гарячу, чи за дві? Бо в нас на ДПЗ зранку немає гарячої води (перейшов на бойлер), подзвонив в ЖЕК, сказали - місто винне гроші. Хто, що кому винний - непонятно, сука, платиш по повній і вчасно, і все одно винний)). А холодна вода в мене так і не пропадала (я цілий день дома). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Юріч сказал:

А про яку саме воду мова, холодну чи гарячу, чи за дві? Бо в нас на ДПЗ зранку немає гарячої води (перейшов на бойлер), подзвонив в ЖЕК, сказали - місто винне гроші. Хто, що кому винний - непонятно, сука, платиш по повній і вчасно, і все одно винний)). А холодна вода в мене так і не пропадала (я цілий день дома). 

http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/ua/sogodni_ochikuvano_uves_lutsk_zalyshytsya_bez_garyachoyi_vody/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От в мене сусіди роками за воду не платять, і через таких відключають всіх.  І мене, і таких як я, що платять постійно і вчасно.  І який я маю зробити висновок? Може робити як і вони, результат то той самий ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Хочу підняти стару тему і запитати: чому на Молоді (а точніше 15-й будинок) нема води?

Повідомлень про планові відключення не було, про екстренні поломки в новинах теж нічого...

Води нема з самого ранку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...