Перейти до змісту

Про війну, що не закінчилась


difoto

Рекомендовані повідомлення

Позавчора загинула людина... одна з тих, кому я відправляв тачки. В один день з Шаповалом.

Один - під Константинівкою, інший - в Києві. 

І я вам хочу сказати, що обидва робили офігенну роботу для нашої перемоги. Не на передку. Вже повірте мені. І да, там не без москальского сліду. 

Хлопці й дівчата - я за цей місяць витратив лише на відправку Новою Поштою біля 800 гривень. На речі, які потрібні там. На те, що не фінансує Міноборони.

Це радіатор та гума для волонтерської медички, яка вивозить регулярно і в темпі аж "гай шумить".

Це припой для чуваків, які ремонтують тепловізори на всю лінію фронту.

Це певні електротехнічні рішення з 3G інтернетом, про які я не можу казати.

Зараз я шукаю милиці для інвалідів госпіталя у Дніпрі...

Завтра маю їхати, щоб списати з балансу тергромади УАЗ для 72 бригади, бо вони по воду на Уралі!

І я видихаюсь... 

Я питаю себе кожен раз, але хочу запитати у вас, пацани й дівчата:

чому така байдужість?

Ладно, то була лірика, "крик душі". Кого зачепило - може перерахувать пару гривень.

5167985500013511 Сандалов Д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я питаю себе кожен раз, але хочу запитати у вас, пацани й дівчата:

чому така байдужість?

Зате кафе повні, у розважальних закладах, кінотеатрах аншлаги, хтось нові ігрові відеокарти купує аж дим іде... Одна з причин, чому люди з передка не можуть себе найти зараз в цьому "мирному" житті, це якраз тому, який рівень байдужості у звичайних людей...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів написати, що це тому, що війна десь далеко. Але минулого тижня був на морі в 30-ти кілометрах від Маріуполя. Можна сказати поруч з війною. Натовпи відпочиваючих і ніхто не звертає уваги на постійно проїжджаючи джипи Азова. 
Так що скоріше всього, якби це цинічно не звучало, але люди звикли до війни і до того, що гинуть люди.

Немає нічого страшного, що звикають. Головне - аби продовжували допомагати. А із цим якраз зараз напряги :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого зачепило - може перерахувать пару гривень.

+500. Може хоч на щось вистачить. Тримайся.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу вам трохи за хлопців... один загинув, двоє - важкі досі.

Дехто при слові СБУ зразу волає, що довіри до СБУ в народу немає... а я вам скажу, що оті рядові працівники таки працюють. Тихо, але дуже круто.

В мене є презент від них - шеврон ДНР з живого сєпара.

А ще вони роблять отакі фотки.

А ще їх називають "диспетчерами ліфтів" у Донецькій області. 

Сєпар і полуниця.jpg

Прапор.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз буду біля термінала +200грн.

Крик душі, кажеш? Раніше від тебе такого не почуєш...Гмм.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Масяня сказано:

Що той гопнік робить із прапором? Нюхає, дмухає, цілує чи плює?

О, мадам, це не гопнік, а самий справжній сєпар, який за бабло наймав тітушок, що кричали про руській мір. А людям - аби хтось перший крикнув, а далі саме піде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, vaz75 сказал:

Гмм

слухаючи Талькова, мені чомусь здаєтся, що він співав не про сересерівські часи, а про теперішній кацапстан, надто вже багато його пісень влучно описують теперішню ситуацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, MANJAK11 сказал:

слухаючи Талькова, мені чомусь здаєтся, що він співав не про сересерівські часи, а про теперішній кацапстан, надто вже багато його пісень влучно описують теперішню ситуацію

Трохи не в тему, але слухаючи Арію "Тебе дадут знак", я приходжу до схожої думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, vaz75 said:

Трохи не в тему, але слухаючи Арію "Тебе дадут знак", я приходжу до схожої думки.

Ппц, як цей ерзац Iron Maiden можна взагалі слухати вухами і ще й приписувати їм якісь думки? Воно ж сука ватна кацапєздольска прокладка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SunSeth сказал:

Ппц, як цей ерзац Iron Maiden можна взагалі слухати вухами.

Можна. На колір і смак товариш не всяк.

1 час назад, SunSeth сказал:

 й приписувати їм якісь думки

Сподіваюся, ти хоч вникав в слова пісні.

1 час назад, SunSeth сказал:

Воно ж сука ватна кацапєздольска прокладка.

Не перечу, ці суки ватні. Я й не слухаю "нову" Арію, я слухаю "стару" Арію. А слова і музику "Тебе дадут знак" написали не ці ватники, а В.Холстинін і А.Єлін.

Ну й грець по тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Itzamna сказано:

Яка причина постити фото з 2015 року ?

- Бо нових нема, а їсти хочеться.

Шо сказать хтів, довбень? 

І да, знайдеш мені перше фото, датоване 15-м роком, в кольорі, викладене в інет - куплю тобі молочка. Інакше - ти як завжди піздабол. Паєхалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, нарік, я не знаю, в якій реальності ти живеш, але мозок ти по ходу вже скурив повністю, до останньої шишечки. Я дав просте завдання: знайди мені фотку в кольорі. Ти пишеш, що гугль в кольорі не видає. Так я знаю, бл*ть, що він не видасть! Тому що ти правий - це фото з мого чату з СБУшниками! :)

Тому давай далі свою агресію, злобу та бризкання слюною, а я й далі буду дивитись на тебе, як на гівно, адже ти є не більше, ніж гівно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, difoto сказано:

правильно, лютий 2017 :)

тобто фото все ж таки 16 року. Або й раніше. Бо в лютому  у футболці і з клубнікою, трохи не в'яжеться.

А щодо другої, то гугл її датує 14 роком взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

тобто фото все ж таки 16 року. Або й раніше. Бо в лютому  у футболці і з клубнікою, трохи не в'яжеться.

А щодо другої, то гугл її датує 14 роком взагалі.

Чорно-біле - літо 15 го, опубліковано в фейсбуці вигаданим персонажем. Оригінал в кольорі був у обмеженого кола людей, опублікований в лютому 2017го мною на борді.

Ти теж вирішив доїбацця?

На фотках працівники контррозвідки СБУ, якщо бажаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, difoto сказано:

Ти теж вирішив доїбацця?

з чого б це?

1 хвилина тому, difoto сказано:

На фотках працівники контррозвідки СБУ, якщо бажаєте.

Я зрозумів, що не простий "дядько" котрого призвали у "хвилі" мобілізації.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціально для зіберса @Itzamna поробив пару скрінів своїх секретних переписок з генералами СБУ:

це про підриви машин Шаповала в Києві і СБУшників в Константинівці

КОНСТАХА.JPG

це з хлопцями-волонтерами, яких я загрузив гумою для медичок і вони повернулись з рейса по передку і прифронтовим госпіталям

Матраси.JPG

 

А це про Діму "Удача", якого добре знає @Профессиона́л , який за свій кошт ремонтує свого джипа-медичку

Удача.JPG

радіатора придбали, але фейсбучні друзі закинули 150 гривень і я 850 своїх власних, так-так, Вітюнь, я за два роки не можу назбирати грошей хоча б на раму від велосипеда, на відміну від тебе. Напевно тому, що всі зібрані кошти на "волонтерство" вкладаю в нерухомість під Конче Заспою, ага.

Ладно, мені тут дали чотири ящика постільної білизни для госпіталів, їду на варшавку продавати, а ти пиши, Вітьок, пиши далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл*ть, ти упоротий?

Це ч/б  фото запостив у Фейсбуці Роман Сініцин, який є таким самим учасником певного чату з тим бійцем, як і я. Я запостив тут кольорове фото, оригінал.

12 хвилин тому, Itzamna сказано:

Ти брехун, це вже як ярмо на тобі, і вірять твоїм словам тільки дурні.

 

15 хвилин тому, Itzamna сказано:

А щодо інших твоїх "доказів" - тобі намалювати нових ? Ніхто не ведеться на такі малюнки

А по єб@льнічку не бажаєш за такі слова? Тільки не треба знову про агресію і т.п. 

Вітя, уникай зустрічи зі мною. Я нєрвний і стримувати себе не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, difoto сказано:

Чорно-біле - літо 15 го, опубліковано в фейсбуці вигаданим персонажем. Оригінал в кольорі був у обмеженого кола людей, опублікований в лютому 2017го мною на борді.

Де я соврамши?

і да, зіберс, я при всіх кажу: при зустрічі з тобою я нанесу тобі легкі тілесні ушкодження, можеш заскрінити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....і одного знаю добре, і другого добре.

Хлопці, ви їбанулися обоє? Вітя, Діма..Лишіть одне одного в ігнорі. Кожен лишиться при своїй думці, ніхто нічого нікому не доведе і не зобов'язаний цього робити. Обох поважаю, кожного за своє. Але це читати вже гидко. Досить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, fedot сказано:

....і одного знаю добре, і другого добре.

Хлопці, ви їбанулися обоє? Вітя, Діма..Лишіть одне одного в ігнорі. Кожен лишиться при своїй думці, ніхто нічого нікому не доведе і не зобов'язаний цього робити. Обох поважаю, кожного за своє. Але це читати вже гидко. Досить.

Якщо мені на спину хтось плює тихенько у провулку - я прощаю та ігнорую.

Якщо на мене виливають відро лайна на центральній площі - я єбошу. Ногами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.07.2017 at 12:06, Itzamna сказано:

Ти брехун, це вже як ярмо на тобі, і вірять твоїм словам тільки дурні.

Ось тобі, літо 2015 рік, навіть з текстом.. взяте тут - https://uatalks.com/archive/index.php/t-49-p-2.html

Так спитаю ще раз - навіщо постити фото 2 річної давнини ? Для показухі що щось робиться  дайте грошей ?

А щодо інших твоїх "доказів" - тобі намалювати нових ? Ніхто не ведеться на такі малюнки.

 

Мені тоже гроші нада, багато... на поїздку....на операцію...на оці.... навіть фото кучі заключень лікарів і обстежень дам.. працювать нільзя, жінка в декреті, ти бачиш що я прошу грошей ? 

А велосипедика зібрали з запчастин подарунково-куплених.

 

 

 

On 04.05.2017 at 00:13, Itzamna сказано:

Да :( 550$ (велік, деталі, доставка, мелочовка, настройка). 

гм, цікаво ж то як про брехунів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Itzamna сказано:

 Різницю в часу між купівлею велосипеда та цією моєю проблемою порахуєш сам....і буде що сказати ?

 

різницю в своїх словах, написаних в різних темах на борді, можеш сам побачити? 

Цитувати
On 02.07.2017 at 12:06, Itzamna сказано:

А велосипедика зібрали з запчастин подарунково-куплених.

 

 

On 04.05.2017 at 00:13, Itzamna сказано:

Да :( 550$ (велік, деталі, доставка, мелочовка, настройка). 

  
 
і не треба мені лапшу вішати про подаровані запчастини, бо в бюджет в 550$ можна вкластися купляючи їх за кровні, без подарунків
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...