Перейти до змісту

саморобний лук


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

Виникло бажання зробити дитині лук. Ну в ході роботи хотілося б поділитися практикою і теорією ). Хто робив пишіть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в дитинстві робив,брав лозу  d-20, з двох сторін засічки, згинаєш інатягуєш дратвою:lol:...по серединів палки зрізаєш для стріли. стріли з того ж матеріалу але змімаєш кору або з очерету.

впевнени, що  запитували про більш серйозну і досконалу конструкцію але  фішка такого лука у тому, що диитна має це зробити сама. тоді буде толк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из стеклопластиковой арматуры, диаметр 8 - 10. Стрелы из такой же арматуры только тоньше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є багато відео де роблять лук з ПВХ труб, нагрівають, згинають, обпилюють, фарбують і вигляд дуже і дуже непоганий і силу натягу можна зробити різною.

Хоча в дитинстві робили прості ліщинові, лук мав бути майже в зріст, важко було зігнути вперше, але стріляли файно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на місце була поставлена задня частина лижі, яка звісно згиналась набагато гірше.

Дальність польоту стріли була до 42 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото з цими крилами не маю- якщо цікаво зроблю. Лук виявся дитині важким, а дорослим ___ ))))) супер . Однак політ стріли не задовільняє. 67 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ламелі з під матраса?

P.S. з коньків непробував, раз лижа неПішла?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив малій колись на ДН типу іграшку, так там лише стріли іграшкові були! Поробив свої і, блін, як справжній! Правда метри не міряв :) Сам лук повнорозмірний, крила з міцного вуглепластику, короче сам набавився :)

Щось типу такого 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, дати постріляти? 

P.S. Я тобі дав ідею- з чого робити. Бо сам через те пройшов. Тобі лижа краще- тепер від ламелі йдеш до блока- ПОХВАЛЬНО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, oyoyoy сказано:

)) ні - роздивитись, пофотографувати

Забанили в пошуковиках? Дам підказку по блоках. Краще штатів- ніц незустрічав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно в пошуковиках знайшов креслення від руки на сторінці зошита в хрестик і то з однієї сторони. Тому, хочу показати людині яка зможе зробити ексцентрики до нього- що я хочу конкретно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та людина -Нютонометри( зусилля ) розрахує? Виготовлений з нуля, то ніц не дешевше покупного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.05.2017 at 14:28, oyoyoy сказано:

я не думаю що ламель буде краще пружинити ніж лижа. 

тобто ламель, яка витримує 120-кілограмового дядька з матрасом - не міцніша за лижу? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, difoto сказано:

А ви точно про лук для дитини тут говорите?

Ми для батьків завжди залишаємось дітьми.

По темі: можливо варто відразу в сторону арбалета дивитись? Заряджати довго, зате далі й точніше стріляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

тобто ламель, яка витримує 120-кілограмового дядька з матрасом - не міцніша за лижу?

вона ж там не одна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...