Перейти до змісту

«Укрпошта» провела ребрендинг


Basil

Рекомендовані повідомлення

On 17.04.2018 at 15:00, LenKa сказано:

Про що можна казати, якщо на УкрПошті досі неможливо розрахуватися карткою, це просто якісь динозаври... Видача посилки з оплатою - це комічний цирк з втратою надії, що щось...колись...зміниться... Але, то таке

 

On 17.04.2018 at 15:04, rl72 сказано:

наївний народ. привик до все міняється помахом чарівної палички ^_^ 

 

інколи достатньо сильного бажання, і не обов'язкові палички, і безліч можливостей відкриється ;)

Цитувати

Національний банк прийняв рішення про надання ПАТ "Укрпошта" ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, а також зареєстрував договори про її участь у міжнародних платіжних системах.

Про це повідомляє прес-служба Укрпошти

Рішення про видачу ліцензії НБУ прийняв на підставі постанови "Про надання національними операторами поштового зв'язку фінансової послуги з переказу грошових коштів".

"З огляду на отримання ліцензії, НБУ зареєстрував договори про участь ПАТ" Укрпошта" в міжнародних платіжних системах Visa і MasterCard, а також почав процедуру вступу "Укрпошти" в Національну платіжну систему "Простір"", - повідомили в НБУ.

Відтепер "Укрпошта" зможе здійснювати обслуговування клієнтів з використанням платіжних карт.

В.о. генерального директора "Укрпошти" Ігор Смілянський вважає, що їх "клієнти давно чекали можливість оплатити товари і послуги платіжними картками".

"Розрахуватися в відділеннях можна буде через платіжні термінали "Укрпошти", або на інтернет-сайті, або в нашому мобільному додатку. Також в "Укрпошті" тепер можливо отримувати готівку з платіжних карт. Такі операції будуть здійснюватися без посередництва банку-еквайера, що дозволить знизити собівартість їх проведення", - зазначив Смілянський.

Економічна правда

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

rrid, вау! Новина від 18/04/2018 - прям як борду читають!:D

Справа за малим: зміна персоналу, навчання персоналу, зміна обладнання, нарешті навчити персонал сканувати штрих-коди листів, і нормальні ремонти відділень (а не цей жах, я на прикладі відділення 26), туалетний папір, пЄчЄнькі і порошки (всяка лобуда, що продають на пошті) в топку....:D Ой-йой, щось я захопилася...

P/S/ як на мене, то ребрендинг пройшов поки тільки сайт УкрПошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, LenKa сказано:

rrid, вау! Новина від 18/04/2018 - прям як борду читають!:D

Справа за малим: зміна персоналу, навчання персоналу, зміна обладнання, нарешті навчити персонал сканувати штрих-коди листів, і нормальні ремонти відділень (а не цей жах, я на прикладі відділення 26), туалетний папір, пЄчЄнькі і порошки (всяка лобуда, що продають на пошті) в топку....:D Ой-йой, щось я захопилася...

P/S/ як на мене, то ребрендинг пройшов поки тільки сайт УкрПошти.

 

по Україні скільки відділень Укрпошти? а в скількох треба зробити ремонт? А скільки коштів у це треба? 

а ще по селах овердохера відділень де навіть компютерів нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, справа не в ремонті... справа в його якості. Краще ніякого, ніж шо-небудь. Справа не в кількості відділень, а в їх рентабельності та швидкості і якості обслуговування.

P/S/ Для мене ця тема закрита допоки я не побачу реальних змін. Та і про "тепле місце" правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, LenKa сказано:

rl72, справа не в ремонті... справа в його якості. Краще ніякого, ніж шо-небудь. Справа не в кількості відділень, а в їх рентабельності та швидкості і якості обслуговування.

P/S/ Для мене ця тема закрита допоки я не побачу реальних змін. Та і про "тепле місце" правда.

Ну, звичайно, можна позакривати всі і залишити одне на Луцьк. Але навряд чи Вам це сподобається 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, дивна у Вас реакція на мої пости, в яких я описала, які зміни я очікую від УкрПошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, LenKa сказано:

rl72, дивна у Вас реакція на мої пости, в яких я описала, які зміни я очікую від УкрПошти.

 

та ні , нормальна реакція на Ваші очікування миттєво одночасних  змін від УкрПошти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ви більше про швидкість доставки і т.п. пишите, і це вірно, а от rl72  досить слушно зауважив про кількість відділень. Але, і велике, АЛЕ! Як людина трішечки ;) в темі нерухомості, скажу, що той монстр малоймовірно здатен на реформи. Такого охоплення по Україні немає ні в кого!, персоналу - тьма, матеріальна база - ого-го, а віддача наближена до нуля. Це база, з якої ніяка "Нова Пошта" не стартувала.  Всі ці переваги їм мною особисто озвучувалось неодноразово, але вони не готові йти на співпрацю ні з агетнтсвами нерухомості чи компаніями, які займаються управлінням нерухомості (в Укрпошти великі гуляючі площі приміщень в майже "найжирніших" місцях в кожному обл-, райцентрі. гляньте хоча б на "завантаженість" їхнього приміщення в Луцьку на Привокзальній). Маю на увазі, що окрім розвитку власне пошти, вони могли б заробляти на оренді своїх приміщень, але з цим монстром це наразі нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поштою керують одні дебіли не тільки в верхах, але й на низах. Якби нормально управляли то не було б "Нова Пошта" та інших фірм, може й були але не в таких маштабах.

Тому щоб там міняли чи не міняли все одне і теж. Посилка з США так і не дійшла хоча видно по треку що вилетіла звідти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б так не гнав на Укрпошту, і його новий менеджмент теж. 

 

З 1991 до 2016 року, а це (в кого добре з математикою) 25!!! років, в Укрпошті не робилось нічого. Нічого від слова ні*уя. Всі ці роки це було збиткове державне підприємство. Ну, може на нулі виходило. І то, рік через два. Бо єдиним рішенням по зведенню балансу до нуля або хоча б маленьким профітом на пару лямів в рік було скорочення видатків. Читай: закриття відділень, скорочення штатів, відсутність конкурентної з/п, зменшення витрат на обслуговування і т.п.

 

Ніяких нових послуг, ремонту відділень, покращення матеріального забезпечення, впровадження електронних сервісів взагалі не йшло.

 

В результаті що ми мали станом на 2016 рік: найбільшу по покриттю території мережу відділень в державі з обдертими стінами, бєздєльніка в керівництві, який більше всього сидів на схемі і його основною задачею було "абиневигнали", і мостра-конкурента, який вже запустив міжнародну достаку вантажів 17-11-2015 (гугл вроді як не бреше) і планує задавити взагалі нахр..н.

 

На сьогодні..... ой шо там писати..... погортай стрічку ФБ Укрпошти і почитай всі нові плюшки за останній хоча б рік, в т.ч. мобільний клієнт, який зараз в бета-тестуванні. Так, тільки зараз, в 2018 році. Але воно ожило. Це монстріще ожило. І побачите, що буде ще толк з цієї фірми.

 

Ага, і на рахунок тюльки і сардін з макаронами у відділеннях. В Луцьку, та навіть в райцентрах, це просто дічь. Ну не ходять люди на пошту купити пряніка чи консерву. Туди йдуть заплатити за компослуги, отримати пенсію і відправити листа. А в селах поштарку з сумкою ковбаси і круп ждуть як месію. І ціна в неї здебільшого менша,  ніж в магазині. Але знову ж таки, я вважаю, що поштова компанія повинна займатись достакою відправлень, а не херньою. Це все наработки минулого, придумані для того, щоб тримати таку махіну на плаву. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

підтримую. Мала пішла у відділення на Львівську, вперше в житті надіслати лістівку. Повернулась розстроєна, каже навіть ніхто пояснити не хтів, хоча народу там майже ніколи нема, тобто не сильно вони там завантажені.

Просто зрозуміло, що одним махом всю ту закам'янілу махіну совдепівського типу не зміниш, але раз ти вже прийшла працювати з людьми, то працюй відповідно. А не вмієш, не можеш, не хочеш - йди нафіг по-доброму і не копти небо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, jack74 сказано:

підтримую. Мала пішла у відділлення на Львівську, вперше в житті надіслати лістівку. Повернулась розстроєна, каже навіть ніхто пояснити не хтів, хоча народу там майже ніколи нема, тобто не сильно вони там завантажені.

Просто зрозуміло, що одним махом всю ту закам'янілу махіну совдепівського типу не зміниш.

Там "синдром вахтьора" у всій красі:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошта - чи не найперше місце, яке демотивує коли чуєш по ТВ про браві реформи (звісно, цифри далекі від того ж нафтогазу, але й роботу коболєва і ко не бачиш на власні очі).

Абсолютний і навіть демонстративний пофігізм працівників на центральному відділенні, відсутність реакцій на подані скарги - роблять свою роботу (чи точніше, вбивають всяку надію на реформи в країні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

постійно відсилаю зараз посилки укрпоштою. вона таки рулить! особистий кабінет . оформлення вдома посилок. зайшов віддав і пішов. по тарифу експрес посилки часом швидше за нову доходять. і дешевше вже добряче за нову.

нова своїми приаисами пакувати в коробки лише зараз мене взагалі бісить. і так місця мало. а тут ще купу макулатури тримай вдома. і купи її ще десь. по ціні ніяк не даром. пакетик 3грн а коробка аналогічного об"єму десятка

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lanima сказано:

по тарифу експрес посилки часом швидше за нову доходять.

а конкретніше? Нова пошта на другий день присилає, якщо з доДніпра, і через день, якщо з-заДніпра, а Укрпошта тоді як "швидше"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, jack74 сказано:

а конкретніше? Нова пошта на другий день присилає, якщо з доДніпра, і через день, якщо з-заДніпра, а Укрпошта тоді як "швидше"?

відправила одночасно дві посилки на київ. одна укр інша нова. в четвертій дня. укрпошта на другий день в дві години дня вже була в відділенні. нова приїхала через день від відправки.

укрпошта іде машина 4 рази з відділення. нова лише 2  рази на день. 

по цінах. посилка до 500грам укрпошта 22-25грн. нова пошта 40-45. іноді навіть 50.

зі збільшенням ваги різниця трохи зменшується. плюс укрпошти ще в тому ще нема об"ємної ваги. нова таки заганяється часом конкретно

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, lanima сказано:

відправила одночасно дві посилки на київ. одна укр інша нова. в четвертій дня.

Я так зрозумів, що з НовоїПошти в 4-й дня? А з якого відділення? Бо є декілька відділень, в яких потрібно відправити ДО 16-ї, щоб посилка поїхала в той же день... Певно ти просто не встигла якраз в таке відділення... Бо в Київ НП-ю завжди за один день доїжджає.

 

Але дякую за інфу про укрпошту :0011: Будемо тепер мати на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на нову зайшло на третій день . 

я на 15 вожу. треба до четвертої а ще ліпше до половини четвертої завезти. я зазвичай після четвертої посилки вожу. при мому графіку укрпошта зручніше виходить..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все залежить від відділення. я реально пів луцька рбшукала поки на 26 зупинилася. там мені добре. дівчата привітні. бо на багатьох заходиш і хочеться бігом вийти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минус Укрпочты!!!!, в том что там в очереди из 2х человек, можно простоять пол часа минимум. Может не во всех отделениях, но на Кравчука - это не просто писец- это ПИЗДЕЦ полный. Как станет какая то бабушка гадать, то плачу , то не плачу, то посмотрите сколько я должна - ааааа нет это много у меня нет с собой такой суммы, а гляньте ещё что то, потом начинает ковыряться в сумке искать кошелёк , найдя его пытается отыскать очки, чтобы найти в нем деньги, и так может продолжаться минут 15. Потом приходит очередь второй бабушки - и ты понимаешь что первая ---- это была просто супер скоростная РАКЕТА (ну или БОЛИД)...... При одной мысли , что мне нужно идти за посылкой на Укрпочту , меня пробивает ДРОЖЖЖЖЖЖЖЖ. А ведь могли бы как то организовать, ну типа посылки отдельно - платежи отдельно- заказные письма отдельно. Так хер там, придёт бухгалтерша с 40 заказными письмами и ПИПЕЦ, полтора часа МИНИМУМ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, DarkMonk сказано:

Минус Укрпочты!!!!, в том что там в очереди из 2х человек, можно простоять пол часа минимум.

ООоооо, це ДААА!!! 100% погоджуюсь зі всім текстом!

І мусиш вистояти не лише коли перед тобою бабулька чи бухгалтерша, а й навіть коли вони шукають посилки двом-трьом людям перед тобою. Бо вона спочатку йде шукати її кудись в нетрі відділення, якщо не знаходить, тоді пробує подивитись в комп'ютер, тоді поперегукуватись-поперепитувати поштарку, яка приймає-розносить...

Так і на Рівненській в 20-му, так і на Молоді-Соборності в 24-му, і так, думаю, у всіх. І цей мінус переважає всі плюси, які є чи будуть з'являтись. Поки вони з цим дебільством не розберуться, доти вони й будуть "бабушкопочта".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

ООоооо, це ДААА!!! 100% погоджуюсь зі всім текстом!

І мусиш вистояти не лише коли перед тобою бабулька чи бухгалтерша, а й навіть коли вони шукають посилки двом-трьом людям перед тобою. Бо вона спочатку йде шукати її кудись в нетрі відділення, якщо не знаходить, тоді пробує подивитись в комп'ютер, тоді поперегукуватись-поперепитувати поштарку, яка приймає-розносить...

Так і на Рівненській в 20-му, так і на Молоді-Соборності в 24-му, і так, думаю, у всіх. І цей мінус переважає всі плюси, які є чи будуть з'являтись. Поки вони з цим дебільством не розберуться, доти вони й будуть "бабушкопочта".

 

Вгадай в чому вони привозять посилки на відділення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, jack74 сказано:

Бо вона спочатку йде шукати її кудись в нетрі відділення, якщо не знаходить, тоді пробує подивитись в комп'ютер, тоді поперегукуватись-поперепитувати поштарку, яка приймає-розносить...

... А потім каже: "Немає ніде вашої посилки, не можу знайти. Дайте телефон, коли знайду, то я вам передзвоню. А далі - нічого. Тиша Дзвоню на гарячу лінію - вони реєструють звернення, проходить тиждень, і що? Правильно! І нічого! Знову тиша. Тепер буду писати лист-скаргу на ім'я гендиректора. Це з недавнього особистого досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Serpent сказано:

... А потім каже: "Немає ніде вашої посилки, не можу знайти. Дайте телефон, коли знайду, то я вам передзвоню. А далі - нічого. Тиша Дзвоню на гарячу лінію - вони реєструють звернення, проходить тиждень, і що? Правильно! І нічого! Знову тиша. Тепер буду писати лист-скаргу на ім'я гендиректора. Це з недавнього особистого досвіду.

 

Так в чому проблема? Що бот пише?

 

Мені завжди бот повідомляє про зміну статусу, ніде на трекінгах немає а бот знає

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Oli сказано:

Мені завжди бот повідомляє про зміну статусу, ніде на трекінгах немає а бот знає

це якщо трек маєш нормальний. А якщо китайський, то й бот не допоможе :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...