Перейти до змісту

Ilutsk

Рекомендовані повідомлення

Вже майже півроку функціонує в Луцьку спорткомплекс Sport Life. Найбільший та найкращий спортзал у Луцьку.

Але в його роботі є не лише плюси, але й мінуси, що хочеться обговорити з лучанами.

Особисто від себе напишу:

 

Плюси:

Все нове, чисте, охайне.

Зручна парковка і місце розташування.

Розумна організація роботи, ключі з чіпом, процеси автоматизовані.

Привітний персонал.

 

Мінуси:

По басейну, вчора плавав п'ятим на середній доріжці, по задуму самій швидкій, в тому числі плавала жіночка "на першій передачі". Як наслідок постійні обгони, пробки. Виліз з басейну і пішов в сауну.

Особливо на початку роботи часто відвідувачі плавали без шапочок, зараз майже усі в шапочках.

Питання не до персоналу, а вже безпосередньо до людей, зокрема жінок, лізуть в басейн немиті зі шлейфом парфумів.

Колись пригадую в басейні політехнічного на Львівській усіх дітей дуже напрягала медсестра, яка мочила руку в басейні і терла ноги, перевіряла чи миті. Ось такої медсестри не вистачає в спортлайфі. Нещодавно в дитячому басейні плавав хлопчик з вітрянкою, весь в зеленці, на що ніхто з персоналу уваги не звертав.

Після встановлення шламбаумів на парковці місць побільшало, але система глючить. Мені нарахувало 1500 грн. за парковку, довелося іти у відділ сервісу, але  щось ніяк не можуть повернути.

 

Далі буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За миття там вже не один раз скандал був. При чому дуже часто жінки на інших сваряться, бо інші не миються і приходять напшикані.

 

З мінусів:

1. Дійсно багато людей, після 18 то взагалі мрак. Місця немає

2. Жіночки, які пливуть на ручніку і стопають всю дорожку - стараюсь вибирати середні дорожки, там немає такого.

3. Чистота.. Як відкрились - після душа і бассейна за тобою майже зразу шлейф води по підлозі витирає працівник. Зараз приходиш - біля шкавчиків калюжкі не прибрані вже є та і за тобою не спішать прибирати.

4. Раніше панянки у віці взагалі плавали хто як хоче - було що на одній доріжці троє в одну сторону собі пливуть неспіша. Зараз трохи наладилось, але чому персонал не пояснює, що потрібно пливти по праву сторону доріжки?

5. Гардеробщиці. Приходиш - то одна по телефону говорить, просить просту прибиральницю в мене забрати замість неї курточку. Ця ж сама прибиральниця одного разу доколупалась, чи я забрав телефон з куртки, "бо їм там не треба, щоб грало"

6. Зимою прибиральниця приколупалась, щоб одів бахіли - поговоривши з адміністрацією - попросили вибачення і сказали, що я не зобов'язаний. 

 

В сауні ще не був, давно хочу піти, але все немає часу..

 

Але не дивлячись на це все - в порівнянні з совковим бассейном по сусідству - небо і земля, так як в той відходив пару років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Дійсно багато людей, після 18 то взагалі мрак. Місця немає

Це куди, в басейн, баню, тренажерку, чи все разом?

 

Судячи з ваших двох коментів, то основні претензії до басейну, а за тренажерку ні слова.

 

Цитувати

Після встановлення шламбаумів на парковці місць побільшало, але система глючить. Мені нарахувало 1500 грн. за парковку, довелося іти у відділ сервісу, але  щось ніяк не можуть повернути.

Там що парковка платна? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ilutsk сказал:

Нещодавно в дитячому басейні плавав хлопчик з вітрянкою, весь в зеленці, на що ніхто з персоналу уваги не звертав.

Ну звідки ти знаєш, що не звертав? Можливо дитина перехворіла, була в лікаря, отримала довідку, що може відвідувати басейн, її перевірили працівники клубу і допустили дитину до занять. В мене малий недавно перехворів вітрянкою, також, як вийшли вперше на вулицю гуляти, мамочки шарахалися. Що я їм мав всім довідку від лікаря показувати? Пішли на дачі гуляти, де дітей немає. Що ж зробиш, якщо вітрянка скоріше проходить ніж сліди від зеленки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придиратись при бажанні можна багато до чого... Але по факту ліпшого басейну в місті немає...

При плаванні сам час від часу міняю доріжки і найти тих хто в твоєму ритмі не проблема...

Відмітив би з недоліків холодний коридор - перехід з душу до басейну і навпаки. Для мене особисто не так критично, а от для жіночок і особливо дітей думаю важливо.

 

Що стусується самого тренажерного залу... 

З плюсів:

-Велика кількість кардіо тренажерів

З мінусів:

-Мало звчиайного жиму для мужиків) 

 

Купа непотрібних тренажерів аля для ікр чи пресу які займають купу місця а зона з гантелями малесенька де розминатись туго...

 

Можна узагальнити що зал більш як "маркетинговий". "У нас купа тренажерів для багатих дядьок і тьотьок які кінцівками помахати прийдуть" 

А для тих хто реально хоче "башити  є достойні й інші зали по місту...

Хоча й за такі гроші доступ до басейну і до залу цілком вигідно....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Басейн: 
1. Вода завжди тепло-комфортна, 28 градусів +/-
2. Турнікет на вхід в басейн не завжди спрацьовує, що вибиває, і здається що все, ти щось вчверив і тобі доступ закритий)
3. Абонемент до 17:00, проблем з переповненими доріжками немає, всі чітко знають правосторонній рух, і новачки швидко це втямлюють.
4. Кумарить коли у роздягальні і так нема чим дихати, щось вентиляція не оч, то ще й якесь мудло з комплексами виливає на себе пів флакона свого трійного, від діда в приданне, парфуму, і весь ефект гарного настрою після тренажерки і басейну вмить зникає)

Тренажерка:
1. Абонемент до 17:00, проблем з чергами на тренажери немає
2. Персонал-тренери завжди підкажуть як налаштувати під себе тренажер, як правильно робити якщо ти тупиш, самі підходять і вічливо підказують, це ок 
3. Якщо спізнюєшся забрати картку до 17:00 то штраф 150 грн. це не ок (в кого абонемент до 17:00), адже на ресепшині може бути черга, пару раз просто ігнорили і ти мав гукати, на що вони з відповідною гримасою віддавали тобі картку, ну але це таке))
 

Взагалі досить кльові враження від закладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з мінусів: Сауна, як на мене, прикольна, але дуже не вистачає місця для "посидіти між сеансами". Тих пару ліжаків що стоять у фойе не дуже комфортно займати, ще й продуваються вони протягами. Підхватив там дикий насмарк - більш не хожу :)

 Враження що сауна чисто для галочки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, snouden сказано:

 

Там що парковка платна? )

Перші 3 години,безкоштовно.Далі 50грн/година.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.04.2017 at 15:58, snouden сказал:

Це куди, в басейн, баню, тренажерку, чи все разом?

Це про басейн. В тренажорку не хожу, тупо поки немає часу, а басейн мусово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, vaz75 сказано:

а ціни озвучте, якщо не важко.

відділ продажу тел. 28-4-222

 

сам купував за місяць до відкритят по акції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них там, походу, постійно акції "тільки сьогодні така ціна! поспішайте!"
На сайті наче ніде ціни не вказано. На рекламці вказано 20000 грн/рік денний абонемент в спортзал+басейн. А тількисьогоднітількидлявас ціна 5900 грн, які пишуть вже ручкою по буклеті (тобто це не офіційна акція з офіційним прайсом). Залишили їм свій номер - на нього приходять СМС вже з іншою, меншою ціною. Словом, це настільки бридкий маркетинг, що не хочеться зв'язуватись.
Можливості взяти абонемент тільки в басейн немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З хорошого - басейн, комфортна температура в спортзалі(як заходиш то здається що прохолодно, але почавши тренування стає комфортно), витяжка, групові заняття які входять в ціну абонемента, парковка.

З поганого - багато непотрібних тренажерів, відсутність нормальних лавок для жиму, один набір гантель, поламані тренажери довго не ремонтуються, майже все в фунтах(звикаєш), відвідувачі які приходять без рушників і не прибирають за собою.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Привіт.

А як зараз справи у басейні. Прислали смс із акційною ціною, тож думаю чи варто чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...