Перейти до змісту

Доступний спортзал


Houston

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня. може хтось знає де є в Луцьку спортзал в якому абонемент не більше 200 грн ? Я ходив в такий але зараз його закрили, дуже шкода, хоч він був і невеличкий, але там було класно, та й ціна не кусалась , 170 грн. Мені не потрібно ніяких новомодних тренажерів , висчтачить  лавки з штангою, рама , та гантелі.

Буду вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Houston

1999-2.png?w=588

 

http://interatletika.lutsk.ua/product/1777/

 

Є можливість оплати частинами без % (включаючи помісячно) через картку Приватбанку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начебто в Плазі я дивися ціна  220 грн\міс з понеділка по п"ятницю  з 07.00 до 16.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Доступність по вартості це, звісно, добре, але на мою думку, важливіше близькість до дому/роботи.

Для прикладу, я за річний абонемент в Інтератлетиці без обмежень по часу заплатив 3111 грн. Це 259 грн./міс. Мені через дорогу від дому.

 

А якщо не близько? Маршрутка - 5 грн. Якщо їздити в зал 3 рази на тиждень - це 130 грн./міс. Половина від вартості залу! Машиною навіть рахувати не має змісту. Я розумію, що можна пішки чи на велосипеді. Але погода буває різною, а часу й без дороги на 1-2 години роботи в залі не завжди вдається викроїти.

 

То чи варто фокусуватись на ціні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ИнтерАтлетика" вообще интересна тем, что купив анлим-абонемент в "Порте", можно ходить и во все остальные залы, а их есть немного по городу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 25.07.2018 at 06:48, Gendruk сказано:

На днях в Спорт-Лайфі акція була, купив абонент за 2490 на рік

В них зазвичай такі ціни. А називають як акція)))) З часом трохи відбувається подорожчання але не значне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Підкажіть,  хто знає. "Joy fitness" на Київському майдані відновить свою роботу? Телефони не відповідають, на дверях оголошення "тимчасово не працюємо". У грудні телефонувала цікавилась, то про можливе "тимчасове" закриття ніхто не повідомляв...  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.02.2019 at 10:10, Dorothy сказано:

Підкажіть,  хто знає. "Joy fitness" на Київському майдані відновить свою роботу? Телефони не відповідають, на дверях оголошення "тимчасово не працюємо". У грудні телефонувала цікавилась, то про можливе "тимчасове" закриття ніхто не повідомляв...  

"тимчасове" закриття - можливо тому, що більшість тренерів перейшли працювати у MOJO Fitness і Lime Fit Club

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, emelka сказано:

"тимчасове" закриття - можливо тому, що більшість тренерів перейшли працювати у MOJO Fitness і Lime Fit Club

зал - це не лише тренери. сумніваюсь що в цьому причина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...