Перейти до змісту

СССР - що це і як там було


jack74

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь
 
Що й потрібно було довести.

Не передьоргуй чужі слова під свою теорію. Генофонд украінськоі націі знищували при ссср, а не останні 25 років
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alexasha сказано:

Масштаб сильно меняется, попробуй.

Всі 15 республік (можливо когось пропустив)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ещё по годам пошире и побольше государств. Поищите аналогии.
Clip_25.thumb.jpg.d50f0307af672305b22d968682fcc63b.jpg

Тобі в очі сси, а тобі все роса ссср)

В Англіі і ФРанціі ріст населення, навряд, чи відбувся за рахунок різкого збільшення народжуваності
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ещё по годам пошире и побольше государств. Поищите аналогии.
Clip_25.thumb.jpg.d50f0307af672305b22d968682fcc63b.jpg

Тобі в очі сси, а тобі все роса ссср)

В Англіі і ФРанціі ріст населення, навряд, чи відбувся за рахунок різкого збільшення народжуваності
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, rl72 сказано:

В Англіі і ФРанціі ріст населення, навряд, чи відбувся за рахунок різкого збільшення народжуваності

хитрий троляка дає тільки приріст, а не дає дані народжуваності. Думаю, хватить його годувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Alexasha сказано:

С такими мыслями в Европу вам не попасть.

І державу не збудувати... Гіляки, бити морди, гетьманчики, анархія... А потім приходить серйозний дядько і припиняє балаган.

Хоча все це пусті слова мрійника, що мабуть, ще гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Cherman сказано:

@Alexasha , або ж Олександр Ф*****, я надіюсь побачити ті часи, коли за розмахування червоною ганчіркою на вулицях Луцька, будуть вішати на гіляку, ну, або, хоча б бити в морду. 

гілляку шкода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цю гниль зразу просік. Воно як рак, запускає спори і вижидає. 

 

На рахунок демографії. Для народження принаймі трьох дітей (для додатнього приросту) потрібно рано одружитись, максимум до 25 років, щоб мати 15 років на народження. Не кожен може знайти себе в такому віці, нормою на Заході вважається вік одруження від 30-ти років, що вже обмежує кількість дітей. От і зменшення народжуваності. В мусульман практикується раннє одруження, відповідно і багатодітність норма. Можна звісно говорити про перебільшення ставлення до власного комфорту в пар на Заході і небажання народжувати, але це думаю менш важливо перед віком одруження. Хоча мусульмани що інтегруються в Захід на наступному поколінні також будуть в рамках системи і неспішитимуть з дітьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, vaz75 сказано:

@Oberegy @romaxa11 , скажіть, в СРСР все погано було? Чи може щось хороше теж було присутнє?

Розумна нація робить висновки з погано і хорошого і розвиваючись далі, більше не робить помилок.

Взяти ту ж Німеччину, чи Японію, що були після поразок у війні поставлені на коліна, зруйновані, голодні. Чому у цих націй вийшло з розрухи побудувати найсильніші держави, а нам без розрухи (відносної, звісно, при руйнуванні СРСР) ні? Може проблема в народо

 

Де юре і де факто ми були рабами, колонією, неіснуючим народом з неіснуючою культурою і мовою. Практично все найкраще знищили ще в 30-40-х роках. Ми народились в рабстві і не знали свободи, не мали з чим порівнювати, плюс дитинство завжди шукає радісних моментів. Наша точка зору необ'єктивна. Знищення срср я сприймаю як вихід з рабства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, romaxa11 сказано:

 

 Наша точка зору необ'єктивна. 

 Нарешті бляха-муха!

   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Нарешті бляха-муха!

А що саме здивувало? Не зрозумів просто.

Те що точка зору людини по відношенню до історії є субєктивною, чи те що це сказав Ромаха?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Alexasha сказал:

 Жизнь вас, хлопци, сама научит. У меня всё.

А вас ? Чи зберігаєте за собою право останньої інстанції й беззаперечної істини ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Alexasha сказано:

 Жизнь вас, хлопци, сама научит. У меня всё.

точно-точно "всьо"?

не буде як минулого разу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, romaxa11 сказано:

Я цю гниль зразу просік. Воно як рак, запускає спори і вижидає. 

 

На рахунок демографії. Для народження принаймі трьох дітей (для додатнього приросту) потрібно рано одружитись, максимум до 25 років, щоб мати 15 років на народження. Не кожен може знайти себе в такому віці, нормою на Заході вважається вік одруження від 30-ти років, що вже обмежує кількість дітей. От і зменшення народжуваності. В мусульман практикується раннє одруження, відповідно і багатодітність норма. Можна звісно говорити про перебільшення ставлення до власного комфорту в пар на Заході і небажання народжувати, але це думаю менш важливо перед віком одруження. Хоча мусульмани що інтегруються в Захід на наступному поколінні також будуть в рамках системи і неспішитимуть з дітьми.

і між іншим, у нас ці тенденції відновлюються. Знаю точно, що по селах на заході зараз одружуються рано, в 16-18 років, родини багатодітні практично норма. Беруть церковний шлюб і не використовують контрацепцію через релігійні переконання. Така патріархальна родина якраз і дасть природний приріст. А те, що це знову відбувається, і є природною саморегуляцією етносу. Моя знайома заміжня за французом, живуть в селі. Вже третє дитя народила і зупинятись не збираються. Там теж це прийнято. Але вони справжні селяни, родина теж патріархальна. Хай тролі зубами клацають, а нас не здолати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...