Перейти до змісту

Супутники, списки каналів і методів їх відкриття


Рекомендовані повідомлення

яка раніше була частота - хз, робив пошук по вказаних параметрах ( 12130 ; V; SR: 27500) - не знаходить.

або можливий варіант, що його назва в списку змінилася. шукаю TRK UKRAINA (так називався до переналаштування).

підкажіть, де вказувати параметри  FEC: 3/4; System: DVB-S; Modulation: QPSK ?

в мене такі параметри можна міняти

455.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 686
  • Створено
  • Остання відповідь

Порадьте майстра, що б встановив тарэль на кришу й прокинув кабель на 1 поверх 9 поверхівки, можна в лічку. нема часу займатись самому :((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Saddy сказал:

підкажіть, де вказувати параметри

Що за тюнер у вас? Вбиваете у гуглі настройки тюнера вашої моделі і вам все пошагово розпише, що і як!

По вашому скріну видно, що ви не ту частоту ввели, у вас пише 11747 чомусь і швидкість не 30000 треба, а 27500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Antiphase сказал:

Порадьте майстра

На Варшавці хто торгує супутниковим обладнання майже всі і встановлюють або мають контакти. Ціни майже у всіх однакові. Але ще холодно і мокро, щоб на криші роботи проводити, пошкодуйте людей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото з інтернету, параметри там інші вказані. але немає де вводити FEC

Головне првильно ввести траспордер, полярність (V. H) і частоту
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пакет телеканалов "Ukraine" Появился на Amos 7, 4°W

 

 

Amos 7, 4°W  12315.00MHz, pol.H SR:15000 FEC:7/8

 

1zahid (Украина) на 12315.00MHz, pol.H SR:15000 FEC:7/8 SID:1 PID:4113/4114.

Vozrogdenie TV (Украина) на 12315.00MHz, pol.H SR:15000 FEC:7/8 SID:2 PID:4129/4130.

Boutique TV (Украина) на 12315.00MHz, pol.H SR:15000 FEC:7/8 SID:4 PID:4161/4162.

Malyatko TV (Украина) на 12315.00MHz, pol.H SR:15000 FEC:7/8 SID:7 PID:4209/4210.

Galychyna (Украина) на 12315.00MHz, pol.H SR:15000 FEC:7/8 SID:9 PID:4241/4242.

Che-Pe Info: 12315.00MHz, pol.H (12315.00MHz, pol.H SR:15000 FEC:7/8 SID:5 PID:4177/4178 Украинский - Открытый).

Tele Vsesvit: 12315.00MHz, pol.H (12315.00MHz, pol.H SR:15000 FEC:7/8 SID:8 PID:4225[MPEG-4]/4226 Украинский - Открытый).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із тим теліком,знову якась засада...з першого числа переставли показувати канали: Торфей та Дача, хоча все проскановано і канали на потрібній частоті.  А на самаому каналі заставка що треба перейти на формат MPEG4, В списку просканованих є Трофей MPEG4, але там також та сама заставка. А в низу пише, що якщо ви не бачите наш канал, то змініть приймач...ШО МЕНІ РАБИТЬ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Andriy_L сказал:

ШО МЕНІ РАБИТЬ...

 

Вже весна, перебирайтесь на дачу, так би мовити, станьте учасником реаліті-шоу)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Andriy_L сказано:

Із тим теліком,знову якась засада...з першого числа переставли показувати канали: Торфей та Дача, хоча все проскановано і канали на потрібній частоті.  А на самаому каналі заставка що треба перейти на формат MPEG4, В списку просканованих є Трофей MPEG4, але там також та сама заставка. А в низу пише, що якщо ви не бачите наш канал, то змініть приймач...ШО МЕНІ РАБИТЬ...

змініть приймач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Andriy_L сказал:

ШО МЕНІ РАБИТЬ...

Спочатку подивитись інструкцію до тюнера і взнати чи підтримує він  MPEG4!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, ForZa сказано:

Спочатку подивитись інструкцію до тюнера і взнати чи підтримує він  MPEG4!

 Угу,але якщо він пише,що просканував і вони є,але не показує,то не підтримує, тра мінять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot ага, тобі клієнти часто правду кажуть чи їх правда збігається з твоєю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, vaz75 сказано:

@yura-patriot ага, тобі клієнти часто правду кажуть чи їх правда збігається з твоєю?

:huh:непоняв,то що думаєш, вони всім підряд "мочать" міняйте і все? тож не дурять тебе, якщо не підтримує то це видно,як тут можна наїб.ть?кароч я тут нев'їхав.Якщо він в нього просканований і він його чує і бачить якусь там картинку(так вище він написав)то палюбе не підтримує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Andriy_L сказал:

Із тим теліком,знову якась засада...з першого числа переставли показувати канали: Торфей та Дача, хоча все проскановано і канали на потрібній частоті.  А на самаому каналі заставка що треба перейти на формат MPEG4, В списку просканованих є Трофей MPEG4, але там також та сама заставка. А в низу пише, що якщо ви не бачите наш канал, то змініть приймач...ШО МЕНІ РАБИТЬ...

По-перше, дійсно взнати, чи підтримується MPEG4.

По-друге, якщо підтримується, видалити канал\ли і пересканувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, yura-patriot сказал:

:huh:непоняв,то що думаєш, вони всім підряд "мочать" міняйте і все? тож не дурять тебе, якщо не підтримує то це видно,як тут можна наїб.ть?кароч я тут нев'їхав.Якщо він в нього просканований і він його чує і бачить(так вище він написав)то палюбе не підтримує.

Ой Юрік, скільки разів я чув, що "я все зробив, а воно не робить", а коли при клієнтові починаєш робити ПРАВИЛЬНО, клієнт прозріває, але ж з його слів "він робив все і так само".

Крім того, як можна заливати бензин чи дизель в авто, не знаючи, бензинове воно чи дизельне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

якщо він пише,що просканував і вони є,але не показує

Любий тюнер просканує ВСЕ, а показувати буде лише те, що може "тягнути" залізо тюнера! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, ForZa сказал:

Любий тюнер просканує ВСЕ, а показувати буде лише те, що може "тягнути" залізо тюнера! :)

Це не зовсім так. Певна група популярних тюнерів на сканувала канал 1+1 на нових параметрах , допоки не вийшло нове програмне забезпечення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Vitaliy L сказал:

Це не зовсім так. Певна група популярних тюнерів на сканувала канал 1+1 на нових параметрах , допоки не вийшло нове програмне забезпечення.

В мене було таке. На вихідних в батьків переналаштовував тюнер Orton 4100C, всі канали познаходило, а 1+1 немає. 

Є тільки на старому супутнику технічне мовлення, хто підкаже, що робити.

0-02-05-bcf201fbbee7e51c18f2b8df4915d50d6e2b2f91c416c436141809cf4ffcb8e5_full.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке ПЗ на Вашому тюнері?   Прoшивкa Orton 4100C oт 18 февраля 2017 года . Новые частоты каналов 1+1, СТБ, Новый, ICTV и др.  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Vitaliy L сказал:

Яке ПЗ на Вашому тюнері?

Не знаю, але думаю, ПЗ застаріле. Подивився відео, ніби все зрозуміло, тільки питання що таке "порт дайсек переключателя", де його дивитись і як змінювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vitaliy L сказал:

допоки не вийшло нове програмне забезпечення

Це вже головна біль тюнера и віробника! Більшість тюнерів, якщо в них не лізуть, працює, сканує і показує те, що підтримує залізо! Починаєте: прошивки, ПО і т.д. і т.п. ... Раптом саме на декількох українських каналах проблеми почались, прошивати треба? :) Не смішіть! Може вам лише список каналів оновити треба було(а це не прошивка, а зміна списку каналів), а не прошивку тюнера? Не плутайте одне з іншим і не вводіть людей в оману!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Vitaliy L сказал:

популярних тюнерів

Це які? :) Для мене популярний це HD у ціновому діапазоні від 1500 і вище, там ніяких проблем взагалі не виникає! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Selbeor сказал:

тільки питання що таке "порт дайсек переключателя", де його дивитись і як змінювати

Якщо проблема у тому, щоб налаштувати 1+1 та парочку інших каналів і якщо вони раніше у вас показували і з 1 березня раптом пропали - то "порт дайсек переключателя" тут взагалі ні до чого!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, ForZa сказал:

Якщо проблема у тому, щоб налаштувати 1+1 та парочку інших каналів і якщо вони раніше у вас показували і з 1 березня раптом пропали - то "порт дайсек переключателя" тут взагалі ні до чого!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Не умнічайте! Про порт було запитання в контексті прошивки тюнера!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...