Перейти до змісту

Супутники, списки каналів і методів їх відкриття


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 686
  • Створено
  • Остання відповідь
On 26.01.2017 at 21:00, igorgame сказано:

Kvartal TV відключили код, йде відкрито! :)

Вже не йде :( http://ru.tsn.ua/ukrayina/kanal-kvartal-tv-prekratil-sputnikovoe-veschanie-v-otkrytom-dostupe-789153.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura99 сказал:

Вже не йде

Маєте "тарель"? То вмикніть і подивіться!!!

P.S. Тут взагалі тема для тих хто має супутникове обладнання і може щось подивитись, запропонувати, запитати, поділитись...а не лише посиланнями оперувати. Не знаю як на довго але в мене, коли тему писав і зараз - показує! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.02.2017 at 21:50, igorgame сказал:

Канали Xtra TV на супутнику Eutelsat 9B  9° в.д. 

А розшириніше можна?

Цитата

25 января 2017
Xtra TV начинает вещание со спутника Eutelsat 9B (9.0° E) 

Уважаемые пользователи, с 1.02.2017 года телеканалы в тарифных пакетах «Футбол HD», «TV 1000 Premium HD» и «Кругозор» будут доступны для просмотра со спутника Eutelsat 9B (9.0° E). 
Чтобы настроить антенну на прием с Eutelsat, воспользуйтесь подсказками здесь. Или свяжитесь с Центром поддержки абонентов: (093, 067, 050) 759-5-759 или (044) 591-18-11 (cтоимость звонка на данные номера – согласно тарифам Вашего оператора связи). 

http://xtratv.com.ua//news

Налаштування

Цитата

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Второй этап миграции украинских каналов на Amos 3

На спутнике Amos 3 (4°W) запущен новый мультиплекс с украинскими каналами FTA. Новая емкость находится на транспондере № 7 с частотой 11,140 GHz, pol. H (SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK).Активация мультиплекса стала необходима, потому что оператор Spacecom будет выключать услуги со спутника Amos 2 (4°W), срок службы которого на орбите подходит к завершению. Это второй этап перемещения украинских станций. Первый был проведен в декабре 2016 года.

Окончательный состав предложения на частоте 11,140 GHz может быть изменен. Некоторые каналы (в частности, Music Box UA, 1 auto), которые находятся здесь, планируют перейти на спутник Astra 4A (4.8°E). Music Box UA доступен уже сейчас с tp. B3 (11,766 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK).

Для операторов кабельных сетей на Украине поступают сведения о том, что 1 auto с 1 марта текущего года будет транслироваться в MPEG-4 с tp. B29 (12,265 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK), наряду с другими имеющимися здесь станциями. Технические параметры активированного мультиплекса и список каналов:

Amos 3 (4°W)

tp. 7 (11,140 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

MUSIC BOX (SD) (257/258/257/1; MPEG-2/SD; FTA)

Pervy delovoy (513/514/513/2; MPEG-2/SD; FTA)

Tysa 1 (769/770/769/3; MPEG-2/SD; FTA)

112 SD (1025/1026/1025/4; MPEG-2/SD; FTA)

Euronews (1281/1282/1281/5; MPEG-2/SD; FTA)

Tonis HD (1537/1538/1537/6; MPEG-4/HD; FTA)

Inter (33/34/33/7; MPEG-2/SD; FTA)

NTN (2049/2050/2049/8; MPEG-2/SD; FTA)

Culture (2305/2306/2305/9; MPEG-2/SD; FTA)

KDR TRK (4097/4098/4097/10; MPEG-2/SD; FTA)

1 auto (4353/4354/4353/11; MPEG-2/SD; Conax/Viaccess)

112 HD (4609/4610/4609/12; MPEG-4/HD; FTA)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене на SATтюнері (3 голови на бесплатні укр канали) переодично деякі канали матюгаються про переїзд.

пошук прошивок з списками каналів і їх перевіркою трохи напрягає. не охота кожен тиждень тратити на це час.

коли буде остаточна міграція каналів чи вимкнення старих? і власне чи можна вже остаточно прошиватись, чи ще краще почекати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, laser сказал:

чи можна вже остаточно прошиватись

Ручками вбити частоту і просканувати транспондер, потім підрегувати як собі треба(не так вже багато тіх каналів) не полінуватись, а тими прошивками лише геморою завдасте тюнеру, а потім і собі! :) Це моя власна думка і практика!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє нє нє. по-перше для мене це складніше ніж завантажити з інету і прошити. хоть я і інженер електронік але в градусах, дайсіках і іншій супутній інфі ніфіга не шарю. я вже мовчу про бісс ключі, шифрування і інші приколи... каюсь =)

по-друге з скануванням теж не все гладко. коли я його запускаю то всі попередньо збережені канали видаляються. а додається 100500 нових. і розклад такий - одні "алахаакбар-канали" транслюються, інші нормальні українські канали не працюють, бо ж не підтягуються ті самі ключі, які згадував вище. сортувати канали вручну 3 кнопками на пульті це взагалі жопа. робити групи плейлістів тощо...

по-третє. не зрозумів про шкоду тюнеру? в мене опенбокс якийсь 5хх. точно модель не помню. по компорту під'єднав і працюй побєдітом

но побєдіт я нажаль не осилив. знову каюсь. тому кожен раз лопачу форуми в пошуках робочого списку і ключів. бо власноруч скласти не хватає ума, по причині пункту №1.

отакий у мене "бразерс" раз в рік, коли щось переносять чи відключають

вибачте за простиню, виговорився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, laser сказал:

збережені канали видаляються. а додається 100500 нових

Ну якщо ви автоматом скануєте - то так! :) Ну кому як, хто більше цікавиться і розуміє цю тему - то проблем немає і різних списків шукати не тра! :) Успіхів!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вирішив просканувати супутник астра а4, щоб знайти новий 1+1 і ще деякі канали.Сканую на частоті 11766мГц, але нічого не знаходть. Жодного каналу, а мало би знайти по теорії і паралельно показувати два канали 1+1. Що я не так роблю...Підкажіть!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайдені канали стають в кінець списку, треба шукати. Я сьогодні  сканував. http://www.telemaster.com.ua/ua/faq/parameters

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Andriy_L сказал:

Вирішив просканувати супутник астра а4, щоб знайти новий 1+1 і ще деякі канали.Сканую на частоті 11766мГц, але нічого не знаходть. Жодного каналу, а мало би знайти по теорії і паралельно показувати два канали 1+1. Що я не так роблю...Підкажіть!!!

На тому місці можуть бути інші канали, які на цих частотах транслювалися раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заканало!!! На сайті телемастер є рекомендація, якщо не знаходить канал, то він може бути в списку радіо каналі. Я взяв удалив всі радіо канали на супутнику астра а4 і знову просканував! І все знайшлося!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мого знайомого коли сканував 1+1 закинуло не в ТВ канали, а в Радіо, випадково побачив  якось перекинув в ТВ і всьо дивиться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Andriy_L сказано:

Заканало!!! На сайті телемастер є рекомендація, якщо не знаходить канал, то він може бути в списку радіо каналі. Я взяв удалив всі радіо канали на супутнику астра а4 і знову просканував! І все знайшлося!!!

Поки загружався мій пост:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Andriy_L сказано:

Добре, що все добре!!!

Угу) в мене відразу усе добре відсканувалося, один ОРЕNBOX SX4 HD і другий Sky Pime HD. Чув що люди на базар сунуть тюнера, щоб перепрошивали бо не можуть знайти 1+1, фіг його зна, мо просто в Радіо не заглядали:lol:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого вам  BISS, що відкрити хочете? З таким питанням треба конкретно свій тюнер вказувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все зробив згідно інструкції з сайту, все ок (1+1 одразу получилося)))))

але пропав канал ТРК Україна на обох тюнерах.

як його повернути? де він подівся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Saddy сказал:

але пропав канал ТРК Україна на обох тюнерах

ТУТ - 12130 ; V; SR: 27500; FEC: 3/4; System: DVB-S; Modulation: QPSK

Може ви дивились з іншої частоти, а взагалі вся та медіа-група перебралась на Eutelsat 9B/A (9.0E) і там ТРК і Футболи в HD 

12149 ,V, SR: 27500; FEC: 5/6; System: DVB-S2; Modulation: 8PSK

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...