Перейти до змісту

Реставрація турбін


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Хто займається у Луцьку (Україні) реставрацією турбіни до дизельних авто? можливо хтось вже собі реставрував? в кого? Скільки проїхала км після реставрації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, HelloBoy said:

Хто займається у Луцьку (Україні) реставрацією турбіни до дизельних авто?

Якось возив швагра на реставрацію форсунок в Коршовець. Подивились разом і турбінку і сказали, що скоро гаплик. Треба реставрувати. При цьому наголосили, що в жодному разі не робити це в Україні, тільки в Польщі. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив в Польщі- 2 рік політ нормальний. +/- 30тис км

Там міняють твою неробочу на вже готову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, HelloBoy сказано:

Хто займається у Луцьку (Україні) реставрацією турбіни до дизельних авто? можливо хтось вже собі реставрував? в кого? Скільки проїхала км після реставрації?

Ми робим, якщо цікаво - писати в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@HelloBoy робили батьку у цих людей http://mytdiedge.com.ua/ Контора в Запоріжжі. Дуже сподобались хлопці, все по пошті пересилали, гарантію дали, турбіну нашу не реставрували а дали іншу, вона вроді зібрана з кількох. Але реставрують теж, якшо є шо реставрувати. Цінник вийшов близько 10кгрн, рік батько їздить..тисяч 30 вроді пробігла вже. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю різниця в пару тисячах не варта. і корисніше буде взяти нову.  яка машина? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю що більше ніж 10-11 тисяч. якщо цікавить завтра можу взнати більш конкретніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На exist оригінал 22 215 грн, чекати 8  днів.

Замінник по JP Group 18 939 грн, чекати 11 днів.

Я можу привезти оригінал за 13 500 грн, чекати пару днів. Дешево тому, що я зараз в іншій країні в якій і займаюсь авторемонтом, зокрема і турбо. Тут ціни цікавіші.

В мене реставрація із запчастинами в Україні вартувала б район 8 000 грн. В Луцьку реставрував більше як 100 турбін, у всіх політ нормальний. Найбільше проїхав один таксист на b5 з двигуном 1.8 awt, на данний день накатав трішки більше 300к км після реставрації. Чекаємо і слідкуємо що буде далі, який ресурс видасть )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, yu2007 сказал:

Якось возив швагра на реставрацію форсунок в Коршовець. Подивились разом і турбінку і сказали, що скоро гаплик. Треба реставрувати. При цьому наголосили, що в жодному разі не робити це в Україні, тільки в Польщі. 

 

А наголосили із аргументами ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут просто ділема виходить,  реставрувати чи доплатити і купити нову але " замінник" як на менк дорого і так і так... В Литві реставрують в районі 200€, мені на даний момент запропонували 320$ в Польші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, HelloBoy сказал:

Тут просто ділема виходить,  реставрувати чи доплатити і купити нову але " замінник" як на менк дорого і так і так... В Литві реставрують в районі 200€, мені на даний момент запропонували 320$ в Польші...

Вирішувати і іздити на авто тобі, тому думай)

А ті 320$ які запропонували в Польщі перетворяться в район 400$. Плюс нерухоме авто більше тижня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Soprano як балансуєте, до скількох обертів розкручуєте, на якому обладнанні, терміни, ціни, в Луцьку?

 

Просто ваша ціна така сама як у Польші, я всі свої дохлі турбіни і відправляв і відправляю зараз у Польшу, бачив на якому обладнанні і як працюють поляки, місцевим ремонтам поки не довіряю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Scorpio сказал:

@Soprano як балансуєте, до скількох обертів розкручуєте, на якому обладнанні, терміни, ціни, в Луцьку?

 

Просто ваша ціна така сама як у Польші, я всі свої дохлі турбіни і відправляв і відправляю зараз у Польшу, бачив на якому обладнанні і як працюють поляки, місцевим ремонтам поки не довіряю.

Я вже не в Луцьку.

Живу не в Украіні, тому надавати послугу з ремонту не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Підніму тему. Нарешті здохла турбіна. Треба терміново ремонт. Скажіть, так куди звертатись??

 

Про Реал і Ківерцівську наслухався.

 

На Дубнівській є Турбодоктор - хто це, які відгуки? 

 

Хто ще займається турбінами в Луцьку? Бажано хто працює з поляками? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на трафік місяць тому робив реставрацію. Київ, усе по новій пошті. Дуже оперативно. Заміна картриджа. По часу робота пів дня, усе решта пересилки. Ціна вийшла разом - 3800. Трафік 1.9. 2005 р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я возив в Люблін! Роблять Супер!! Якщо цікаво пиши в ПП! Може чимось допоможу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.02.2018 в 21:31, zzzvalentinxxx сказал:

Підніму тему. Нарешті здохла турбіна. Треба терміново ремонт. Скажіть, так куди звертатись??

 

Про Реал і Ківерцівську наслухався.

 

На Дубнівській є Турбодоктор - хто це, які відгуки? 

 

Хто ще займається турбінами в Луцьку? Бажано хто працює з поляками? 

В турбодоктор звертався, заплатив 1000грн, оглянули візуально порадили не міняти, розібрали геометрію , щось там почистили, поставив, турбіна запрацювала, проїхав 10000км зараз симптоми повторюються, також думаю над цим питанням.. 

 

а хто щось чув про сто Rio біля замку, там ніби стенд є і чи варто з ними мати справу?в неті відгуки є в різні сторони..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...