Перейти до змісту

Soprano

Учасники
 • Кількість зміста

  573
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

56 Байдужий

3 Підписників

Про Soprano

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

2 589 перелядів профілю
 1. Дитині відео за 14к? Для ігор? Тобто сам стимулюєш, інвестуєш і розвиваєш в дитині ігромана ? Якось не камільфо це
 2. Хочу перекрити дах батьківської хати. Робити надумав і металочерепиці. Доски і вся супутна потрібна дерев'яна продукція присутня. Потрібно обрати і купити металочерепицю на, приблизно, 200кв.м і всі супутні матеріали (плівка, шурупи і.... ще що там потрібно?) ) і перекрити. Звідси в мене випливають питання: - яку металочерепицю порадите (виробник, товщина і тд...) - де її купувати і яка найактуальніша ціна\якість ? - яка, на данний час, вартість таких робіт? Зняти старий шифер, і постелити нову металочерепицю. Розумію, що завжди випливають додаткові проблеми і роботи, прошу надати приблизну вартість за таку роботу. Буду дуже вдячний з поради і любі вискаування(нещодавні приклади робіт, тощо)
 3. Хочу перекрити дах батьківської хати. Робити надумав і сеталочерепиці. Доски і вся супутна потрібно дерев'яна продукція присутня. Потрібно обрати і купити металочерепиці на, приблизно, 200кв.м всі супутні матеріали (плівка, шурупи і.... ще що там потрібно?) ) і перекрити. Звідси в мене випливають питання: - яку металочерепицю порадите (виробник, товщина і тд...) - де її купувати і яка найактуальніша ціна\якість ? - яка, на данний час, вартість таких робіт? Зняти старий шифер, і постелити нову металочерепицю. Розумію, що завжди випливають додаткові проблеми і роботи, прошу надати приблизну вартість за таку роботу. Буду дуже вдячний з поради і любі вискаування(нещодавні приклади робіт, тощо)
 4. мені не шкода ) Питання вирішено не без участі диванних клаво-дрочерів. Усім дякую, тему закриваєм)
 5. Soprano

  Обмін валют

  у.о практично одразу забрали.
 6. Ні, не знаходжу бомжа. Лише дядю який пише якусь їрунду в кожні другій темі. В тебе робота така, коментатор бордівський ? Краще йди жінці час приділи. А тема актуальна ще сьогодні. За оренду дам 1к грн
 7. Soprano

  Обмін валют

  Продам 1300 євро(32.2) і 2000 у.о(26)
 8. Не всі такі бомжі як ти. Люди мають по 2 комплекти коліс (літо і зима). Мені підійдуть будь-які для пересування пари км в день. В мене є ще одне авто, але потрібно щоб їздило саме це! А ти, якщо не можеш чи не маєш нічого конструктивного для пропозиції - не слинь в темах, гаразд?
 9. Ситуація наступна. Свої колеса здаю на наведення марафету і заміну гуми, триватиме це все 1-3 дні. Тому, шукаю будь-які колеса на своє авто для пересування на цей період. Далеко їхати не буду, лише по Луцьку. За оренду заплачу. Пишіть хто має і готовий здати в оренду ) Авто Renault Megane 3 2010року. 5/114.3 ET 35-49 D66
×