Перейти до змісту

Кто занимаеться великами?


VitaliyV

Рекомендовані повідомлення

Мой старый, покупался два года назад за 800грн.

Хочу нормальный, с дисковыми тормозами, нормальными переключателями.

post-300-1209116812.jpg

post-300-1209116827.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за вел? Характеристики, обладнання?

Знизу справа під формою для повідомлення є інструменти для роботи з приєднаними файлами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча б фотки вузлів і загальна фотка вела...

Ну і призна сума яку ти хочеш за нього.

Ми тут розберемось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не так продать хочу как купить новый, просто этот некуда девать, вот и ищу кого то кому пригодиться рама, запчасти.

И кто сможет мне новый сложить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене такого колись спиздили.... :)

Може воно і до кращого :)

Китаєць сосіс на турней був...

Називався Океанік Шторм....

Якщо 2 роки відкатав то ціна йому 300-400 грн ІМХО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене такого колись спиздили.... :)

Може воно і до кращого :)

Китаєць сосіс на турней був...

Називався Океанік Шторм....

Якщо 2 роки відкатав то ціна йому 300-400 грн ІМХО...

Точно оно... океник шторм

Да за 350 с удовольствием.....

А насчет пересобрать старій.... наверно дороже получиться.

Хотя если есть мастера и желание то с меня поляна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши для начала к-во денег, которые ты готов потратить на новый байк или апгрейд старого.

Мое же ИМХО лучше уж собрать вел на новой раме, лучше хардтейле. Толку все равно от такой подвески нету, только съедает энергию педалирования. А пересев на толковую жесткую раму (она же хардтейл) ты ощутиш прилив сил:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши для начала к-во денег, которые ты готов потратить на новый байк или апгрейд старого.

Мое же ИМХО лучше уж собрать вел на новой раме, лучше хардтейле. Толку все равно от такой подвески нету, только съедает энергию педалирования. А пересев на толковую жесткую раму (она же хардтейл) ты ощутиш прилив сил:))

1000 грн. пока что єту суму... основным хобби является страйкбол, денешки туда уходят.

Что то получиться?

То може той самий :)

Я этот велик на базаре брату в подарок покупал, он был новый. Так что звыняйте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000 грн. пока что єту суму... основным хобби является страйкбол, денешки туда уходят.

Что то получиться?

Что б собрать велик "шоб котился" нужно где-то 2.5 тыщ гривен...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мой старый, покупался два года назад за 800грн.

Хочу нормальный, с дисковыми тормозами, нормальными переключателями.

Если честно, вы, уважаемый, наверное, совершенно не ориентируетесь в ценах. Одни мало-мальски нормальные дисковые тормоза потянут на 1000 грн, а то и больше. Нормальные переключатели с манетками еще гривен 700-800(Деор), рама, вилка, колеса.........

Короче, вел для прогулок с дисковыми тормозами на алюминиевой раме , с вшивым оборудованием это например Comanche TOMAHAWK FS DISC, но стоит он 1 850 грн. На велозоне был в наличии. Сходите, посмотрите, пределитесь. http://www.veloonline.com/view.shtml?id=654

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, всі як купують машину, то зразу Мерседес? Хай навіть А-класу?

Я влітку минулого року хотів велосипед і в першу чергу розлядав варіант Kelly's Viper (1250 грн.). По-моєму цілком достойний варіант. Хоч в нього і сталева рама.

Але цієї моделі Велозона не возить, а по іншим каналам їх не було в наявності. Тому я купив Bergamont Dark Dust за 1500 грн. 1000 кілометрів за півсезону (в тому числі три квести і одна покатушка) - ніяких проблем. Так, це не дуже великий пробіг, але думаю, що і при втричі більшому нічого б сильно не змінилося. На даний момент все стокове (крім педалей, які я відразу замінив) і питанням заміни чогось не особливо переймаюсь.

Коротко, тим хто хоче купити недорогий але нормальний велосипед: розраховуємо на суму 1500 плюс-мінус 200 гривень і вибираємо:

Kelly's Viper, Comanche Niagara, Giant Rock, Bergamont Dark Dust, Comanche Tomahawk...

Поїздите один-два сезони і побачите, що вам потрібно. Може новий велосипед, а може просто поступово будете замінювати деталі з нижчого на вищий рівень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я согласен с igrek'ом. Сначала собери (купи) вел попроще. А через полгода-год будеш знать что именно тебе нужно.

З.Ы. Да, и далеко не факт что бюджетная (читай дешовая) алюминевая рама лучше стальной (именно хромолевой).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На круги совя.

Всё зависит от того что ты хочеш от байка.

2500 грн это не мерс, это порядка шевроле авэо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кмд - а свого прирівнюєш до Джипіка ? :)

Я на початку минулого сезону відав за б/у 1350 грн.

За літо вкінув туди ще десь на 1000 грн.

На початку цього сезону вже...180 покраска+200 б/у шатуни+130 касета+100 цеп+100 б/у сідло+ 200 б/у вилка і передній переклюк ХТ +100 вроде , б/у руль з виносом, + тросікі, рубашкі, тормозні колодкі і проча мелочовка + налаштування у Макара поки що =1000 приблизно :) я практично ще нічого такого не поміняв :) на черзі задній переклюк 400 грн + 600 контакти з ботінками ....ну як ? і в мене однак не Поршик :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На круги совя.

Всё зависит от того что ты хочеш от байка.

2500 грн это не мерс, это порядка шевроле авэо :)

Объясню, мне и на моем велике ездить нормально... я не записываюсь на постоянные покатушки.

В основном катаюсь по Луцку, раз в неделю а то и реже... Люблю попрыгать через бровки.

Есть тут ктото кто может помоч по конкретному вопросу.

Есть 1000 грн и желание собрать велик в два раза лутше чем прошлый...

Но нету конкретных знаний.

Есть определённое количество пива, за проделанную помощь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что именно ты катаеш (в смысле стиль катания)? Распиши что ты хочеш заменить из теперешней комплектации вела. Можна также его конкретную модель указать. Бюджет понятен:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож начінать с вибора рами, потім що по можливості перекінуть на неї, а далі по обстоятельствах ;)

Спасибо за конкретный совет....

Сколько стоит нормальная бу рама, может есть у когото?

С моего вела можно перекинуть переключатели скоростей я на велозоне за 120 грн купил, колеса пока нормальные не найду...

Но дело в том что сам я его не соберу, ручки крючки. Нужен помошник и хороший советчик (толковый)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошарся по форумах..... особливо Київ, Харків, Львів. Є цікаві пропозиції по рамах і по навісці. якщо щось знайдеш цікаве по грошах, питай ми підкажемо підходить тобі воно чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кмд - а свого прирівнюєш до Джипіка ?

Джипег как раз таки у меня :rolleyes: причем не шо-то там, а лэндровер дефендер! А у кмд - дето гольф или пыж 307, у Лекса - типа додж-минивэн и еще жигуль-шестерка, затюнингованная под Феррари )))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, VitaliyV.

Для початку дійсно визначся з тим , що ти хочеш -тут тобі правильно кажуть (плюс в інеті достатньо інфи). В цьму плані також можу допомогти літературою (можеш відсканити мою) або скажу де придбати.

Можу підказати де придбати комплектуючі нові та б/у. Можу порадити гарного майстра по колесах.

Стосовно рами. Незавжди алюмінієва краще хромолевої. Є хромолеві рами котрі дадуть фору алюмінієвим сплавам. Про це можу розказати окремо, або пошукай в інеті. Стосовно практичних порад і практичної допомоги, будь-ласка, але збирати будеш своїми руками (для тебе ж краще). Якщо цікаво - звертайся в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кмд - а свого прирівнюєш до Джипіка ?

Джипег как раз таки у меня :) причем не шо-то там, а лэндровер дефендер! А у кмд - дето гольф или пыж 307, у Лекса - типа додж-минивэн и еще жигуль-шестерка, затюнингованная под Феррари )))))))))))))))))

:rolleyes::mdr::D :D :D :D :D :D

Ця "шестьорка" показала швидкість 65.4 км/год на Хрінницьких гірках.

А по прямій в ривку розганявся на ній до 56.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...